Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chybné nahrání RZ (Mustaselka versus Peyregrosse Mandagout)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DUJKA Roman





Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Chybné nahrání RZ (Mustaselka versus Peyregrosse Mandagout) Odpovědět s citátem

Stalo (už celkem 3x) se mi toto (tentokrát to bylo v turnaji RALLY du VALAIS - RBR SPRINT CUP):
-dojedu předchozí RZ.
-pokud je servis, připravím auto na další RZ, která je Mustaselka-udělalo mi to právě u ni), pokud není, napíšu pouze komentář
-potvrdím a sleduji jak mi RBR ukáže zimní obrázek, nápis o nahrávání RZ Mustaselka a vlevo dole průběh samotného nahrávání.
-až dosud je vše v pořádku.
-ale ejhle, nahrávání trvá nějak dlouho.
- když mi to udělalo poprvé, měl jsem za to, že mi RBR vytuhlo a násilně jsem jej ukončoval. Tentokrát jsem ale vytrval nějakou tu minutku a pak koukám, průběh nahrávání se posunul.
-RZ se nahrála, ale pozor pánové, stojím na startu RZ Peyregrosse Mandagout ! Podotýkám, že se zimními pneu.
-samozřejmě je to trápení a nedá se s tím jet. Ale mezičasy normálně naskakují a v cíli se zase nic neděje. Normálně se mi zobrazí, že jsem dojel o třeba 5 minut za posledním a pak normálně zase servis, komentář a hurá na další RZ.

Abych měl jistotu, zkusil jsem si po tomto turnaji zajet ještě i testovací (Test RALLY du VALAIS), který měl stejné tratě. Před RZ Mustaselka jsem vzal do ruky telefon a zkusil na videozáznam zachytit co se bude dít. Světe div se, stalo se to úplně stejně. Zde je důkaz : youtu.be/RFuADJhUV9o Omluvte kvalitu videa, je přímo úměrná stáří mého telefonu a dostupnému světlu.

Stalo se to někomu z vás ? Má někdo radu jak toto chybné nahrávání RZ odstranit ? Podotýkám, že přeinstalace celého RBR je až krajní možnost.

Předem děkuji za Váš čas a případnou ochotu.

PS: nepoužívám žádný nestandartní mód. Jen FixUP, Camhack a jednou se to stalo se Snow modem a pak (v tom testovacím) i bez Snow modu.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 17, 2013 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mrkni do /maps/tracks.ini, jestli nemas k mustaselce natvrdo prirazenou peyregrosse

mely by ti sedet cisla pro desitkove trate

[Map10]
TrackName = "Maps\track-10"
Particles = "Maps\ps_arctic"

atd
Příspěvek Zaslal: út prosinec 17, 2013 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DUJKA Roman





Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Vyshi.
Chyba byla skutečně v chybném zápisu v mém Tracks.ini a kořeny měla z dob, kdy se RZ Peyregrosse Mandagout dostala na plugin. Teď už je to OK, RZ Mustaselka se nahraje i v shakedownu i online.
Ještě jednou díky.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 18, 2013 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme