Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Blue Devil Rally - 9.-15.2.2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: TR-Info Odpovědět s citátem

Na
http://tr-info.blog.cz/
tradiční shrnutí druhé etapy.
Chválím a děkuji za bohatější fotogalerii a také děkuji Faustýnovi za review 1. etapy.
Příspěvek Zaslal: ne únor 16, 2014 3:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCA Milan





Založen: 12. 03. 2012
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: ještě trochu o chybách RZ Odpovědět s citátem

k těm bugům a vadám na některých erzetách bych řekl jenom tolik: pánové uvědomte si, že pokud voláte po přiblížení se realitě a možným záludnostem, tak je to právě ta věc, že se trať mění nejen vlivem počasí, ale taky průjezdem každého auta, tudíž i v ideální stopě pak může být kámen jako kráva a podobně. Výtka , že si někdo rozbil auto např. o kolík se směrovou šipkou, která mimochodem není ani na asfaltu a je navíc docela dobře vidět, mi přijde jako zcestná a pak i rozumím dosahování takových časů, jakých " někteří " dosahují. to je všechno, co sem vám chtěl říct
Příspěvek Zaslal: ne únor 16, 2014 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem za účast a doufám, že většina z Vás si rally užila.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne únor 16, 2014 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mily Milane,doporucim ti jednu vec,nez aby jsi tady psal takove hlouposti,tak radsi pilne trenuj a treba budes taky za nejakou dobu dosahovat takovych casu jako nekteri...

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: ne únor 16, 2014 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Blue devil rally odesílejte RZ4 Foron Snow a RZ18 Foron Snow 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 19. 2. ve 23:59.

Penalizaci 10 minut obdržel Daniel Klíma (WRC)


Naposledy upravil CHRASTINA Pavel dne pá únor 21, 2014 16:49, celkově upraveno 1 krát

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po únor 17, 2014 7:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
nedalo mi to a zkouknul jsem Foron snow ve Wallaby.
Kolize cedulek, šipek a značek je trochu jiná než na Foronu a origo tratích.
Sněhové verze Foronu se objevily na pluginu tak nějak bez mého vědomí, takže jsem to nekontroloval.
Tak za to se omlouvám. Po úpravě bude potřeba nová instalačka.

Takže zamýšlím tyhle úpravy:
1. oprava kolize cedulek, šipek a značek
2.oprava fyziky v tunelu - je tam dry tarmac, ale sněhové gumy na tom hrozně kloužou
3. přidání novějšího rozpisu, který si i teď můžete stáhnout na mých stránkách

Pokud mi někdo pošle fotku s kilometrem, že někde vypadl z trati, mohu to místo opravit, když už budu kvůli tunelu generovat nový col soubor.

Ještě je otázka, jestli mám vůbec dělat sněhové bariéry, když by se to jelo s SM, tak by si mohl někdo opět stěžovat.

Na trávě je teď fyzika snow on gravel deep - jiná na výběr ani není, leda pak už ten snowwall_bottom se sněhovými bariérami. Fyzika tratě je všude stejná - jen se mění podle povrchu new- normal- worn (vyjetá stopa u normal a víc vyjetá u worn - tzv míň hluboký sníh ve stopě).

Na Foronu je dost klopených zatáček - některé podrží, některé vynáší - třeba ty přes horizont, nebo za mostem. V novějším rozpise si to musíte doplnit sami, na základní rozpis to nefunguje ( minus, plus atd).

Ještě dodám, že ve vracečkách jsou neviditelné bariéry proti hrubému zkracování - většinou jsou uprostřed mezi cestami a končí min 5m od vnitřku zatáčky. Kolize funguje vždy jen po směru jízdy z jedné strany. Pokud přetočíte vracák, můžete se bariérou vrátit kousek zpět na trať a zatáčku projet znova( tzv. uděláte kolečko - nesnažte se jet dál po směru jízdy, můžete se zaseknout, když už budete uprostřed u bariéry). Tohle měnit nebudu, trať je i na jiné pluginy, kde nemají žádnou kontrolu zkracování a i tady by jí třeba někdo vypnul.

A pokud chcete opravy na tratích, kontaktujte autory, tím, že si v turnajích nebo někde ve forech stěžujete se nic nezmění.

Problém Míry Sudického se šipkou mě mrzí, byla to velká smůla.

A prosím vás nestěžujte si u tratí na model poškození novějších aut. Tratě testuju s origo auty, kde mám jistotu správného poškození. Třeba Foron jsem si naházel místo všech fr tratí a jel normálně rally v sezoně na realistik a bez problémů. Ani s fiestou s1600, s kterou jezdím žádný problém.

Na Foronu jsou kolize v pořádku. Tam jen ten rozpis.

Blue Devil by jste měli poděkovat za náročnou rally a ne si jen stěžovat. Všichni to mají stejný.

Mimochodem, teď jsem jel s C4 wrc08 sněhovou rally a stačí malinkej kontakt a hned je vylomený nějaký kolo. S tím ale tvůrce tratě nic neudělá.

K ostatním tratím se nebudu vyjadřovat.
Tak to je asi vše.
Zdar
Mato22



edit:
Novější rozpisy na Foron:
http://ulozto.cz/xMDk4b51/new-pacenotes-foron-i-and-ii-a-foron-snow-i-and-ii-zip


Naposledy upravil SCHWARZ Martin dne po únor 17, 2014 23:43, celkově upraveno 1 krát

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 17, 2014 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, díky moc za snahu řešit problémy s touhle náročnou, ale jinak krásnou RZ, která se mi jinak hodně líbí a s dobrým rozpisem a s těma úpravama, co píšeš, už se zase těším, až se sklouznu. Jinak ještě k tomu praporku...nevím, možná je to dřevěný praporek na dřevěném kolíku Smile každopádně, prvním průjezdem Foronem v první etapě jsem jel tu zatáčku kolem praporku na chlup a nic se mi nestalo až v druhém průjezdu...holt to bylo asi víc na chlup, ale to je právě ta nevyzpytatelnost RBR ...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po únor 17, 2014 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mato, prosím, hoď sem odkaz na ten nový rozpis, nějak ho nemůžu na těch odkazech pod Tvým příspěvkem najít...strávil jsem teď hodně času při přezkoumávání všech mých replayů průjezdu Foronem v Tr a neshledal jsem nic, co by nějak zásadně poškodilo můj vůz, až na ten prachbídný praporek v posledním průjezdu, to že v tom tunelu fakt sněží a tu divnou fyziku (v tunelu)....sněhová tráva se podle mě chová sice trochu divně a ve vracácích při řezání vtahuje auťák do cutů jako sněhová bariera na SM, nebo ho zcela otočí, což jsem ale pak pochopil, že to je tím sklonem vozovky, jak jsi psal výše. Nikde se mi ale neničili ani tlumiče, což nelze říct o MlýnkáchSnow, kde jsem ještě před startem RZ u časomíry měl oba zadní tlumiče poškozené na 38 procent ??? Trošku mi to připomíná Hrádek, ale jinak je to RZ taky moc pěkná a strašně zrádná. JJo, kluci z BD postavili moc pěknou rally, to jim nikdo neupírá. Líbilo, i když se nevydařilo, to se stává, ale už to mě trvá nějak dlouho Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po únor 17, 2014 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UHLIR Vojtech





Založen: 27. 09. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Chrudim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Martine, byl jsi rychlejší, mám v plánu natočit video s chybami a poslat ti ho, aby ses na něj mohl podívat a trať popřípadě opravit a vylepšit. Ceníme si jakékoli tvorby do RBR, a která trať byla po vydání naprosto bezchybná? Určitě si každý k Foronu najde cestu, když se vychytají nedostatky, sám jsem jeden našel, jen bych byl radši, kdybych na něj přišel třeba v shakedownu nebo v běžném turnaji, a ne v závodě TR. Za to ale nemůže autor trati. Smile

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: po únor 17, 2014 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWARZ Martin napsal:

Ještě je otázka, jestli mám vůbec dělat sněhové bariéry, když by se to jelo s SM, tak by si mohl někdo opět stěžovat.


Já myslím že sněhové bariéry by určitě byly přínosem. Hlavně pokud by fungovaly jako na finských tratích se snow módem. Tam se dá, umí-li to jezdec, bariér využít k opření zadní části vozu při průjezdu zatáčkou. Ostatní jen na SM nadávají.
Foron má podle mého názoru na větší části tratě dostatečnou šířku, takže se sněhovými bariérami by se mohl hodně přiblížit k jízdě na finských tratích.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st únor 19, 2014 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Replaye BD rally Odpovědět s citátem

Zdravím ve spolek,
tak jsem se zkoušel dívat na replaye z BD rally abych se kouknul jak kdo cutuje, a ejhle, od Ondřeje Babáka jsem nespustil ani jeden replay. Nevíte někdo, jak na to ??? Co se děje ??? Dokáže někdo jeho replaye zkouknout ??? BD rally textury a věci okolo mám stále nainstalované.
Příspěvek Zaslal: pá únor 21, 2014 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na textúrách nezáleží..... ale čo je dôležité, aby si mal auto na tom istom slote kde mal Ondrej....
Ale existuje i programek na replaye, s čím vložíš replay do hry tam kde Ty máš auto a potom už to ide.....
Příspěvek Zaslal: so únor 22, 2014 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě taky nejdou Ondrovi repleye,ani z jednoho podniku.Když jsem zkoušel jiné rpl s Celicou např. Šneka a Toma Jarolímka,tak ty mi jely,takže model jsem měl dobrý.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 22, 2014 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
na textúrách nezáleží..... ale čo je dôležité, aby si mal auto na tom istom slote kde mal Ondrej....
Ale existuje i programek na replaye, s čím vložíš replay do hry tam kde Ty máš auto a potom už to ide.....

Ten prográmek používám
Zkoušel jsem i přeinstalovat auto do odpovídajícího slotu.
Příspěvek Zaslal: so únor 22, 2014 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no skúšal som to, a fakt nejde...... no to je teda problém, lebo ako sa dá skontrolovať rpl, keď nejde......? neviem čo na vedenie TR, ale to vyzerá na penalty podobne jak keby si tie replaye nenahral..... teda + 10 minut......
Příspěvek Zaslal: so únor 22, 2014 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme