Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. Kizz-me Rally - 6.-12.4.2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vypadá to tak,škoda prohrát boj o bedu takhle....znova reinstal,jiný tracks.ini i tracksetting.ini od Rojek Jakub a čekám na reset Sad

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRICH Jan





Založen: 17. 05. 2010
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě že já už jezdím pouze o dílčí úspěchy Smile..Tak držim pěsti ať to rozhejbeš..
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přotom minulý tr crf tato vložka pohoda a ted to nejde,asi ti počasím

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle,pošli mi na meil to tvoje track i tracksettings ini. resljan85@seznam.cz
V shaku ti to nepadá?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

máš to tam,v shaku jsem to nezkoušel protože jsem se dočetl že může pomoc po reinstalaci jít rovnou do hry na plugin

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No,pokud ti to padá při načítání,tak nějak nevěřím,že to bude tracksettings ini.Tady je turnaj se stejnýma podmínkama jako jsou v TR.Takže můžeš zkoušet,ted budu nějakou dobu u kompa,tak reset kdyžtak v krátké chvíli udělím.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRICH Jan napsal:
... Za Peklem mi spadla hra a bohužel díky nesmyslným pravidlum pokračovat nemohu dál...


Jendo, ale ty máš v odstoupení ,,Nedorazil do časové kontroly" a tady u toho o reset zažádat jde pokud se Ti ovšem uložil replay?:
9.3. V případě statutu "Nedorazil do časové kontroly na RZ.." musí jezdec nahrát replay z dokončené RZ na web pluginu a může zažádat o reset dle bodu 9.1. Pokud jezdec s vozidlem zastavil před časovou kontrolou bez havárie a poškození vozidla, bude mu povolen reset.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to nakonec rozdychal,me pomohlo vycistit registry a pustit jako spravce,mam win 7,sice mi to na peklu sklouzlo do prikopu a volal jsem divaky,ale lepsi nez neodstartovat Very Happy jeste jednou diky Honzo R.

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2014 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miroslav bohužiaľ to pravidlo je o nič, že po páde so státusom nedorazil do časové kontroly musíš nahrař replay...... kto raz v živote mal ten státus, to vie že replay neexistuje.... taký státus máš keď Ti spadne hra po cieli, ( žltá cedula ) a medzi červenou cedulou kde je stan...... ( replay sa neuloží podobne ako neuloží keď spadne hra na trati )
keď zastavíš pri stole a až potom spadne hra tak státus už máš nenastúpil na xx Rz.....

mám pocit, že ani vedenie TR s tím státusom ešte nestretol, lebo inak by ten nezmyselní pravidlo ( poslať replay po státuse : nedorazil do časové kontroly ) už by bolo dávno minulostou.....
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už měl několikrát status nedorazil do časové kontroly... Tenhle status to totiž vyhodí, když ti třeba vypadne internet během jízdy. Replay pak máš, ale stejně danou RZ musíš projet znova. Letos se mi to třeba stalo dvakrát a nebýt tohoto statusu tak mi chybí 85 bodů...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 7:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vojta Uhlíř pro vás sepsal ohlédnutí za první etapou této náročné soutěže. Je dostupné na http://tr-info.blog.cz/

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 10:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: bug Odpovědět s citátem

Ahoj, k me smule jsem objevil bug na rz 17 Strýčkovy - Zadní poříčí. když vjedete přes most do první obce, a přijedete až před autobusovou zastavku, před těmy 90° odbočiním, jsou před zastavkou zelezné zabrany, jako např. na koncertech .... do techto zabran jsem drcl a hra mi spadla. Nedalo mi to a v shakedownu jsem si nastavil totožne podmínky, tudiž, MOKRO, NOVÝ ASF. A ŠPATNE POD. a znovu jsem zamerně drcnul do techto zabran, = opět pád.

a stejně mi hra spadne pokud vjedu do dratovaného plotu po prave straně ihned za první zatačkou.

Tím pádem prosím někoho z vás o vyzkoušení, zda je chyba někde u mě, nebo zda se jedná skutečně o bug.

Zaroven jsem poslal žadost o reset, a i když mam status havarie na RZ veřím, že dojde k prověření tohoto problému.
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek napsal:
Já už měl několikrát status nedorazil do časové kontroly... Tenhle status to totiž vyhodí, když ti třeba vypadne internet během jízdy. Replay pak máš, ale stejně danou RZ musíš projet znova. Letos se mi to třeba stalo dvakrát a nebýt tohoto statusu tak mi chybí 85 bodů...


neviem ako u Tebe, ale u mne padá net taký a ešte nikdy som nemal státus nedorazil do časové kontroly zato že vypadol net...... v takom prípade ja furt mám státus nenastúpil na xx rz....
a Rz na ktorom vypadol net netreba vôbec opakovať, po resete nastúpiš na ďalší Rz ako po státuse na nenastúpil, taký i po státuse nedorazil do časové kontroly.....

také sa mi ešte nestalo čo píšeš Marek, ja mám státus nedorazil do ...... , iba ak spadne hra po žltej cielovej tabuli.....

vyskúšaj: počas jazdy odpoj net a dokonč Rz..... po ukončený Rz vypni hru, a počkaj aký státus naskočí..... i ja vyskúšam večer keď budem doma......
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=y8XMpYo9cRA
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2014 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě také, stejně jako Dennise, zradilo Shomaru...Prohledal jsem travičku u skály a trefuju tam opravdové nic, viz série screenů zde. Škoda jen, že jsem na to musel přijít až v ostrém závodě, v testech jsem odhalil jen tu Dennisovu zíďku.
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2014 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme