Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Výměna potenciometru na volantu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TICHY Ondra





Založen: 16. 01. 2010
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Výměna potenciometru na volantu Odpovědět s citátem

Zdravím,

mám pravda už poněkud letitý volant Logitech Formula Force EX a při zatáčení doprava mi hodnoty úhlu na točení divně přeskakují - což zrovna při jízdě na asfaltu není ideální. Zkoušel jsem se dívat na tu základní desku v něm a ta se zdá být v pořádku, tak mě napadá jen vadný potenciometr. Dá se nějak vyměnit? A jestli jo, tak mohl by mi dát někdo přesný tip? Zkoušel jsem na webu dohledávat dle popisků, co jsou na něm, ale moc jsem toho nenašel.

Děkuji
Příspěvek Zaslal: ne duben 27, 2014 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teoreticky ano, opiš si hodnoty poťáku a kup si náhradní. Co tam máš za hodnoty? Je to nějaký atyp?
Jestli nedokážeš rozkličovat data na něm zapsaná, tak ho odmontuj a zajeď do nějaké prodejny elektroniky (odborná na elektro, ne OK apod. obchoďáky) a tam ti poradí. Mrkni se třeba sem, jestli ho nemají http://www.ezk.cz/
Příspěvek Zaslal: ne duben 27, 2014 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám G25 pár let a problémy tohoto typu jsou na denním pořádku. Mají tam na pedálech geniálně vyřešený potenciometry do kterých padá veškerý bordel. Jestli se dostaneš k tomu tvému vyzkoušej nejdřív Kontaktol. Je to sprej na elektroniku který ti odstraní různé chlupy, špínu a jiné neřádstvo. Jestli ti to jen pocukává, tak to tam pravděpodobně sbírá různé bludné proudy. Mě pomohl ten Kontaktol už asi 5-6x.
Příspěvek Zaslal: po duben 28, 2014 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TICHY Ondra





Založen: 16. 01. 2010
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontaktol zkusím.
Už jsem nestíhal opsat si ty hodnoty, tak o víkendu na to mrknu a zkusim něco případně najít.

Díky vám oběma!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 28, 2014 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontaktolem nic nezkazíš, ale napřed si to vyfoukej stlačeným vzduchem (ne kompresorovým!), pak nastříkej kontaktol. Třeba ti to pomůže, je možné, že tam máš opravdu jen prach, i když u volantu bych to nečekal - pedály ty jo, ty na to hodně trpí.
Stlačený vzduch ve srpeji koupíš v prodejně s PC, stojí kolem stovky. Zároveň ho můžeš použít k vyčistění svého PC, přípravy na letní pařáky Wink
Příspěvek Zaslal: út duben 29, 2014 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: volant trust Odpovědět s citátem

Zdar snad mi tu nekdo pomuze. Sice to nepatri do tohodle tematu. Nasel jsem na pude stary volant zn trust http://www.datart.sk/catalog_img/830/89_/83089/IMAGE_FULL_1.jpg?1335031799000&TRUST-Volant-GM-3500R chtel jsem ho zkusit ale nemohu najit adapter do 220. Ma ho nekdo a mohl by mi napsat udaje s adapteru. Diky

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: čt červen 12, 2014 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: G25 Odpovědět s citátem

Sháním funkční základní desku volantu G25. Komu by se doma válela, potřeboval bych, mě shořela.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st září 02, 2015 16:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Milan





Založen: 23. 03. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: g25 Odpovědět s citátem

Ahoj sháním na g25tku platový mezikus mezi volant a telo volantu jak jsou v něm přidělány pádla mám ho prasklý už jsem několikrát lepil díky
Příspěvek Zaslal: po září 07, 2015 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme