Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Podvádění v Team Rally
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle patálie nepřináší špatné světlo jen na tento ročník, ale i na všechy předchozí. Kdo teď má mít jistotu, že to bylo košer. Co když někdo požádá o přezkoumání? Je mi blivno, že jsem se se zápalem účastnil nečeho, co začalo jako férové zápolení a stalo se to přehlídkou toho jak kdo dokáže ochcat pravidla a vedení TR. Pořád mi v uších zní slova mojí parťačky, "A proč máte potřebu podvádět v něčem co vás baví?"
Vy kdo jste podváděli, jste vzali nadšení těm co jezdili vždy na texturách, nežehrali příliš na složení rally, nebečeli nad pády hry (způsobené v nadpoloviční většině uživatelem PC) a já nevím co ještě.
Koho z vás uspokojí, že je první, když podváděl?No někoho jo a letos to nebylo nejspíš poprvé.
Pokud za téhle situace Michal uspořádá další ročník, je to fajer.
I přes to co se tu profláklo (a mám tušení, že o spoustě podfuků, veřejnost TR neví) bych rád jel další ročník.
Michale moji poporu máš,pokud to něco znamená.
Příspěvek Zaslal: čt květen 15, 2014 2:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Václave, mluvíš mi z duše...tohle mi prostě hlava nebere Confused

Edit Michal Šenk: Miro nekopíruj poslední zprávu, když na ni reaguješ, je to zbytečné. Díky

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: čt květen 15, 2014 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Sorry Odpovědět s citátem

Michale, sorry! V pohnutí emocí to přišlo nějak samo....

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: čt květen 15, 2014 15:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Páni piloti, nechci zbytečně čeřit vodu, jen chci říct, že z toho kouká aspoň jedna pozitivní věc...myslím, že po letošním TR a odhalení dvou závažných přestupků proti pravidlům už nikdy nikdo úmyslně podvádět nebude, což považuji za přínos do budoucna. A jen dodatek. Je dobře, že se to zmedializovalo, protože je vidět, že se ta pravidla nedělají jen tak pro nic za nic a že ředitelství TR je důsledné při přistižení takového obcházení pravidel. (Zkusil jsem si na tom najít aspoň jednu pozitivní věc a takto se mi na to dívá mnohem líp). Některé z provinilců to určitě nesmírně mrzí, ale už se to nedá vzít zpět. To ovšem neznamená, že se na ně budu dívat skrz prsty, jelikož odpouštět je božské Smile a byl bych rád, kdybych kluky na vyhlášení viděl, abychom to spolu probrali, zapili a zapomněli co nejdřív, že se vůbec něco takového stalo...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: čt květen 15, 2014 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klobouk dolů před komisaři TR a jsem (i náš team ) na jejich straně. Musel jsem trochu vychladnout před okomentováním, protože tohle je velký zkrat od TOP pilotů Rolling Eyes
Vše podstatné tu uvedl Venca a pevně doufám, že s tím Michal nepraští a přikloní se k těm poctivcům, co se účastní opravdu pro zábavu.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá květen 16, 2014 6:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

trošku to vezmu jinak. Já osobně velmi kvituji postoj manažera týmu Iridium a líbí se mi, jak se Kuba k prohřešku svého týmu postavil.
Nic to nemění na stavu, ale myslím a vidím, že ne každý má na to koule vzít na sebe odpovědnost za tým a veřejně uznat chybu. Kuba má můj respekt.
Příspěvek Zaslal: pá květen 16, 2014 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera, jak jste si již mohli všimnout došlo k úpravě konečných výsledků. Z technických důvodů došlo pouze k odebrání bodů diskvalifikovaným jezdcům. Nebylo možné přepočítávat body podle nového pořadí. Pozice diskvalifikovaných jezdců tedy budou v bodování chybět a jezdci v jednotlivých výsledcích budou stále figurovat, jen přišli o získané body.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2014 13:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel nemám zaznamenané původní stavy, jde někde zjistit, o kolik bodů přišlo Iridium a o kolik FRT?

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2014 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Kubo, je to takhle : 1. Frontline (2712 b.), 2. Iridium (2573 b.)
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2014 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm, dobrý...

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2014 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neverím vlastným očiam a určite neverí ani Spišák... Po tretí krát prísť o víťazstvo v poslednom závode... Keď to nejde inak ,tak za zeleným stolom ! Už je to komické Laughing ...
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2014 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme