Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyvoj Real Physics
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Vyvoj Real Physics Odpovědět s citátem

Ziskal jsem moderatorska prava a tak oteviram nove tema pro dalsi vyvoj Real Physics a moznost jejich pouziti na pluginu... O predchozim vyvoji si muzete precist na facebooku zde:
https://www.facebook.com/RbrRealPhysics

V Celoznici jsme testovali nove, prepracovane pneumatiky, byly s tim nejake problemy - z duvodu, ze volant co tam byl se choval dost divne a ze jsem nemel moznost si stahnout replay soubory, tak si nejsem zcela jisty, kde byla chyba. Prezkoumal jsem nejake hodnoty a myslim, ze by to vetsinu stiznosti mohlo vyresit.

Brzo sem dam fyziky ke stazeni - berte v uvahu, ze stale muze nekde byt problem, cim vic lidi to vyzkousi a popisi co tomu rikaji, tim drive mohu problemy odstranit.

Prosim, aby lidi co to zkouseli v Celoznici napsali, co jim vadilo a po vyzkouseni ohlasili, jaka je zmena.
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 9:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota dopoledne, C2 R2 Max, šotolina, jízda po rovině ve 120+, plný rejd doleva, hned na to plný rejd doprava a auto se prakticky ani nehlo...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Především co je zcela špatně při tomto přepracování pneu je feedback. Pokud nemáš možnost toto nějak změnit, nemá smysl v tomto směru pokračovat. Takže pořád mohu říci jediné - poslední rozumné pneumatiky byly na Želechovické besedě. Od té doby nevidím žádné pozitivum v těchto změnách.
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím s JP že může být fyzika pneumatik sebelepší ale když volantem (G25) jsem schopný na asfaltu otočit volant o plných 900° lehounce jedním prstem když auto stojí tak je to špatně.. upřímně na posl. fyzikách které byly veřejnosti k dispozici jsem absolutně nebyl z volantu schopný vycítit jestli jsem ještě na cestě nebo už mimo ni (absolutně žádná změna feedbacku od volantu) a z volantu který mi normálně dává dostatek informací o jízdě a umí i dobře zatahat jsem měl pocit že držím v rukách levnou plastovou hračkou pro děti do 3 let... takže nějaké pocity z jízdy nešly ani nijak rozumně "analyzovat"... a to je škoda =/ doma ted raději jezdím na fyzikách už víc jak pul roku starých a ty jsou pro mně zatím to nejlepší co spatřilo světlo rbr světa...

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ANGELOVIC Jakub





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V čem vidím já problém je stáří hry a tím pádem feedback nebude jak u novších her, kde je auto fakt už docela solidně cítit.

a co se týče fyziky sem postřehl, že má wrc v nízké rychlosti trochu zvláštní chování (možná setrvačnost?). Jde o to, že když ho na místě roztočím, nebo se pokusím udělat nějaké kraviny, tak ať už na asfaltových nebo šoto gumách se auto chová trochu jako zpomalený film. Jakoby autu chyběla nějaká mrštnost. Nevím jak to přesně popsat. Když jedu klasickou rz, tak to tak moc nevnímám, ale na trati typu karowa to jde poznat hodně.
Možná to zkreslují záznamy ze hry. Opravdu nevím. Prostě mi připadá jakoby v malé rychlosti mělo auto moc setrvačnosti.
tady to jde docela vidět, a to je auto na šoto gumách a podvozku (kde by mělo mít ještě větší setrvačnost(pokud se nepletu) : https://www.youtube.com/watch?v=se5uh3mDR_k&list=FLLzKImjcxiqAYiCgM0zcxDw&index=10

_________________
"Když se ti zdá, že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu"
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITERNA Marcel





Založen: 13. 02. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem Fabii S2000 Evo 2 a musím říct že jsem dost překvapen.. Paráda..!
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PURMENSKY Vaclav





Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtělo by to tady nahodit link na stažení. Né všichni vědí jak tuto novou fyziku na nových autech odzkoušet. A čím víc lidí bude tím bude víc poznatku
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2014 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na posledni verzi je nutne jeste udelat nejake interni testovani, proto neni ke stazeni... Za chvili by se mel ozvat Dennis Zetak s par nazory z toho testovani... pripadne mohu udelat video, pokud o to nekdo stoji.
Příspěvek Zaslal: čt červen 05, 2014 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel Bonara replay:

https://www.youtube.com/watch?v=o7qsd-JjVVI
Příspěvek Zaslal: čt červen 05, 2014 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No odtestil som novy upgrade fyziky a som maximalne nadseny. Z autom sa da krasne hrat, ako je mozne vidiet na videu. K fyzike asfaltu ja nemam ziadne pripomienky, treba ale vyladit fyziku sotoliny a snehu, tak hura do prace.
Příspěvek Zaslal: čt červen 05, 2014 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Peklo replay:

https://www.youtube.com/watch?v=St4UxauGRDM
Příspěvek Zaslal: pá červen 06, 2014 11:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITERNA Marcel





Založen: 13. 02. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Waltere, vím že je to těžko na odhad ale pokud to půjde všechno dobře, kdy by jsme se mohli dočkat fyzik na pluginu?
Příspěvek Zaslal: pá červen 06, 2014 14:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

odpoveď je jednoduché.....
keď nedostane na plugin do štartu TR, tak ďalšia šanca bude o rok.... keď ani vtedy nedostane - tak o dva roky......

a to už takto ide dookola 3. rok.....
Příspěvek Zaslal: so červen 07, 2014 3:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VITERNA Marcel





Založen: 13. 02. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, to jsem nevěděl Smile
Příspěvek Zaslal: so červen 07, 2014 6:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To ADAM Tomas: V podstatě to je tak jak píšeš s jedním podstatným rozdílem! Už na vyhlášení v Čeložnici jsme Walterovi říkali, že pokud chce aby se vývoj fyzik pohnul dopředu tak si je potřebujeme vyzkoušet každý v klidu doma a ne na cizí sedačce, cizím compu a cizím volantu a o výšce promile v krvi ani nemluvě! Já osobně jsem mu to říkal už tam, potom jsem mu to opakoal tady a pokud si dobře pamatuju, tak mu to tu psal i Michal Šenk ať udělá "blbuvzdorný" instalátor kde si to každý laik bude moci jednoduše nainstalovat i odinstalovat a vyzkoušet. Walterova reakce je pořád stejná! Pravidelně sem dává videa jak to funguje, ale to mě osobně nic nepoví!!!! Píšu to tu už snad potřetí "já se z videa nedozvím jak se to auto chová!"
Je sice fajn, že tu Denis Zeťák napíše že pro něj je to super ale odkud on má tu testovací fyziku? A proč ji nemáme my? Já jsem momentálně ve špitále takže bych si ji stejně nemohl vyzkoušet ale proč tu možnost nemají ostatní? To je takový problém sem dát odkaz?
Walter se každý rok snaží prosadit fyziky na plugin do TR, ale už jsou to 3 roky a stále na nich dělá nějaké úpravy. Kdyby měl fyziky hotové už před půl rokem, když měl Vašek Korál čas tak už fyziky mohly být na pluginu i bez nutnosti na nich jet TR

Waltře neber tohle jako útok na tebe nebo tvé fyziky. Já nejsem proti novým fyzikám pokud budou dotažené do konce a funkční. Naopak si vážím každého kdo obětuje byť i jen malou část svého času pro zábavu ostatních. Ale když jsi tak dobrý programátor, že dokážeš hacknout RBR to už je takový problém udělat jednoduchý instalátor pro ty méně zručné a dát sem odkaz? Pokud chceš někdy své fyziky prosadit na plugin, tak bys tohle měl udělat.
Když se loni před TR zase uvažovalo o nasazení tvých fyzik, tak tu někde byly tehdejší verze i s postupem co a jak nainstalovat, ale to už je rok a od té doby už tech verzí fyzik bylo asi víc že? Loni jsem to zkoušel a ikdyž se nepovažuji za extra zdatného, tak jsem to nějak podle toho návodu rozchodil, ale je tady spousta lidí, kteří tomu nerozumí ani za mák a ti to potřebují ulehčit jednoduchým instalátorem, který to vše nainstaluje a když už to nebudou chtít, tak zase odinstaluje.

Videa už bych sem vůbec nedával. Ono to je pěkné, ale fakt mi to neřekne jak se to chová. Navíc sestříhat zajímavé video se dá i se současnými fyzikami a můžeš z toho nadobudnout pocit, že vše funguje jak má!

Toť můj názor a můžete se do mě pustit pokud se mnou nesouhlasíte.

P.S. V Čeložnici Walter říkal, že je schopen udělat komplet fyziky na většinu aut do měsíce. Kromě toho, že podobné vyjádření tam zaznělo už před dvěma léty, tak od toho letošního vyhlášení uběhly už dva týdny a zatím se tu ani neobjevily fyziky které byly hotové už v Čeložnici.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so červen 07, 2014 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme