Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

KCM Rally - 31.8.-6.9.2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by me zajimalo, proc si me ta slovenska uplakana slecinka bere do huby, kdyz si ji nevsimam...
Tvl Maro, na to, ze jsi jeste neodstartoval, jsi drzej dost Very Happy
Karna jsem na trati nepotkal ani nepamatuji... Very Happy

Ale docela by me zajomal ten replaye. Sneku, kdokoliv, muzete ho udelat... chci se pobavit, a nejen ja...
dekuji
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

len sa teš ..... nabudúce možno ty budeš ten kto naletí na taký bug..... ver tomu že nebude ti 2x jedno, či havaruješ alebo musíš končiť kvôli nedorobenej Rz.....

Neviem no, ale na svoj replay by som bol zvedavý aj ja, ale na tej neštastnej Rz ani replay nefunguje.....

som 100% istý že chybu neurobil a brzdil som hneď pri tabuli !!!!

a na také komenty že treba brzdiť skôr a pred a včase atď. - nie som zvedavý - taký koment môže napísať iba analfabetyk, kto ešte v žiavote nezávodil .....

ja ešte jedna poznámka - niekto tu písal že čo by sa stalo v reále ak napálím do ciela na plnom plyne, a za cielom je zákruta? nič by sa nestalo a to len kvôli tomu, že v reáli je rozpis aj po cieli čo upozorní na to že bude zákruta po cieli alebo hocičo iné...... no v RBR rozpis v cieli sa konči a nemôžeš vedieť čo ťa čaká po cieli !!!! Chlapi treba sa rozmýšlať len kus, a nepísať nezmysli....

Keď už závod v háji kvôli ochotu vedení, tak aspoň tady sa dobre bavím na komentoch čo píšete.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

je to úžasná zábava, kým to Michal nevymaže Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 13:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zeptej se Martina Bujacka, kolikrat brzdil pred cilovou ceduli... a nejen jeho. Jezdcu kteri jezdi real je tu hodne...

A ja uz zazil bugu a nehod hodne. Jenze ja se tim bavim a je mi to jedno. Je to jen hra. A nebrecim jako mala holka...

Chlape, vis co je nejhorsi. Udelal si chybu, kterou neuznas. Kopes kolem sebe. Delas ostudu sobe a hlavne tymu, ktery reprezentujes. Navic ve tvym veku by jsi se mel chovat jako chlap a ne jako ubrecena holka...
Takze to ty jsi k smichu nam vsem...
A mozna i k placi...
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi to nedá, možná jsem přišel na to, kde je zakopaný pes.

Tomas si zřejmě spletl STOPku u stolku časoměřiců s cedulí, která označuje fotobuňku!?
Pokud začal brzdit fakt až u časomíry, tak nemohl zastavit ani kdyby vyhodil kotvu Laughing

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je rozdiel medzi bugmi ako takovej.... bugi sú takmer na každom Rz, ale väčšina mimo trati .... vyjazdiž z trati, natrafíš na bug a je vymalované..... to je v poriadku, ale tu nič takového nestalo - ja som vporiadku došiel do ciela ( cielom sa Rz končí ) mám čas že Rz-tu dokončil tak prečo musím odstúpiť ????? čo sa deje po cieli to vôbec nie je podstatné .... ( viď : Šumburk čo sa deje ak vrazíš do Octávie? nič , Rally school Czech - narazíš do divákov a takisto nič sa nedeje ) a sú ešte prípady keď je po cieli nejaké prekážky a nič sa nedeje !!!! naskočia výsledky a hotovo !!!

Prečo je to u Jirkovičky a u šurkov II urobené tak, aby v cieli zaparkované autá zničili auto ak do nich vrazíš ????

pripomienka: Obidve Rz-ty sú Monteklandské kde sa nedá vôbec testovať , a mám pocit, že to naschval urobené tak, aby tí ktorí majú volný prístup k tratiam mali výhodu...

Napríklad prečo Rz-ty Montekland nie sú na plugine uvolnené pre všetkých ????

lebo každý by poznal bugy, a menej kvalitný jazdci by nenabehli na také bugy ako ja......

Mira: neviem kde je ciel a kde je fotobunka - tuto Rz-tu moc dobre nepoznám ..... toľko viem, že je tam žltá cedula, a potom červená cedula ako cieľ a hneď zatím zaparkované autá..... toľko som všimol, preskúmať replay nie je možné tak viac k tomu dodať neviem.....
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, kolikrát já už svoji nepozorností musel odstoupit právě po havárii za cílem!
Nikdy bych nevěřil, že stolek časoměřičů může být tak pevný.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 14:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím že by to pomalu stačilo. Tato záležitost je z mého pohledu uzavřená. Protest byl zamítnut a na tomto rozhodnutí nic nezmění skutečnost, jestli dotčený jezdec dokončí druhou etapu nebo ne. Asi už by to na promazání bylo. Loni jestli si dobře vzpomínám jsem nějakou debatu s Tomášem Ádámem taky musel promazávat. Tak tentokrát to máme hned v prvním závodě. Tak do něj nešijte, je to marné.
Předem děkuji za ukončení debaty k tomuto protestu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 16:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PASKER Ota





Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

omluva za ot : takových debat se neúčastním, ale o to radši je čtu a tak prosím Michala, aby to nepromazal. Jako silvestrovské čtení to bude úspěch. Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám problém, nechce se mi spustit SweetLamb. Reinstalace trati nepomohla, fix-4 taky ne. Do šejku mě to pustí, do TR už ne....

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maro, zapni kompatibilitu XP SP3 a zaškrtní "Spouštět jako správce" (u spouštěcí ikony hry)
EDIT: teda jestli dobře chápu tvůj problém. Pokud ti to ale hází chybu trati při TR, tak si vyměň Tracksetting.ini a Track.ini - je tu nový balíček, nebo si to nech poslat od někoho z týmu. (starý pro jistotu zazálohuj)
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2014 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy jsem s tratěma neměl problém, SweetLamb jel vždy v pohodě. Když jsem spustil RBR v okně, tak sem mi normálně načetl, když jsem spustil ve fullscreenu, tak se nenačetl.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st září 03, 2014 7:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na sweet existuje fix tak si ho stáhni mě to pomohlo Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá září 05, 2014 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, fix4. Ten sem stáhl a pomohl jen v jednom turnaji, do TR mě to opět nepustilo. Nic sem od loňska, kdy sem neměl jediný problém, neměnil, jediné co sem nainstaloval bylo Evo6 a ta Hyppajulma

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá září 05, 2014 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen jedna věc mě zaráží, jestli Tomáš tady mluví o hotlapech, tak jak ví o situaci za cílem na Šumburku a rally school czech? Já o tomhle třeba ani nevěděl, protože za cílem obvykle zastavuji a nenajíždím do diváků ani jinam...když už jsme byli u toho srovnání s reálnou rally.
Příspěvek Zaslal: pá září 05, 2014 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: ČÍSLA RZ,kontrola replaye Odpovědět s citátem

Ahoj,jaké jsou čísla rz pro odeslání replaye? Díky.Pavel Wink
Příspěvek Zaslal: ne září 07, 2014 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme