Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FRONTLINE Rally - 23.-29.11.2014
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: FRONTLINE Rally - 23.-29.11.2014 Odpovědět s citátem

Pátým podnikem Team Rally 2014 bude na poslední chvíli domluvená FRONTLINE Rally, která bude na motivy historické Tuning SK Rally.

Balíček textur je ke stažení zde.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2014 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: balíček textur Odpovědět s citátem

Po nainstalovaní balíčku, mi nenabíhá trať Zadní Poříčí. (ani v shake)Když balíček odinstaluju tak OK. Má s tím ještě někdo problém? nebo je problém u mě? Dík
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2014 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky tak

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2014 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zablokoval jsem dočasně balíček textur. Chybu už Hrouda objevil. Jak to opravíme budu informovat. Omlouvám se za komplikací.

Balíček byl opraven. Mělo by to být již funkční. Použité textury z roku 2009 bohužel neodpovídali novějšímu souboru textur na aktuální verzi tratě Strýčkovy - Zadní Poříčí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2014 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím ... jsem asi jediný komu to spadlo před stolkem na Pořící ? Stalo se to někomu v testu nebo v TR ? Nebo zas jen mě ?Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo, zatím si jediný, ale možnost resetu máš - viz. pravidla Wink
EDIT: hmm, tak to jsem netušil, že to máš bez replaye, mi to tak naštěstí nikdy nespadlo. Tak to máš fakt pech :-/


Naposledy upravil FRISTENSKY Jiri dne st listopad 26, 2014 10:14, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom že bohužel pokud ti to spadne za jízdy když dojíždíš ke stolku tak máš sice nedorazil do časové kontroly rz6 jenom že replay se ti logicky neuloží protože jsi nezastavil nic Smile tak že sice tohle pravidlo je hezké ... ale vlastně v resetu tohle pravidlo je zbytečné protože pokud zastavíš u stolku a napíše se ti čas rpl už je uložena a když ti to spadne tak budeš mít nenastoupil do další rz .. jenže když eke stolku dojíždíš tak ti to spadne budeš mít nedorazil do časové kontroly a ale bez rpl Smile tak že tohle pravidlo tam být vlastně ani nemusí Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 9:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na starom verzii Zadní- Porici mi taky často spadlo po cieli ..... Naštastie s verziou 1.1 už mi nespadlo ani raz..... inak to pravidlo že na status nedorazil do časové kontroly musí poslať replay je na hlavu postavené - taký státus máš v prípade ak Ti spadne hra po cieli, ale ešte si nezastavil pri stole, a nie len na Porici ale u ostatnych Rz je to to isté.....
Pravidlá sú staré možno ešte z roku 2008, a odvtedy nikto nemal záujem to nesmyselné pravidlo opraviť...
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To pravidlo zas tak nesmyslné není ( na rozdíl od předchozího příspěvku) a je třeba k tomu, že ti během jízdy vypadne internet, dojedeš do cíle, máš .rpl ale neodešle se čas, což se mi nejednou stalo Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedorazil do časové kontroly myslím v roce 2008 ani neexistovalo, každopádně souhlasím, že je to takové ... hloupé, tohle opatření replayem je asi kvůli tomu, že když to za cílem rozstřelíš a nemůžeš pokračovat, tak bys rychle vyskočil a měl "nedorazil do časové kontroly", dostal reset a mohl bys v klidu pokračovat, aspoň tak to kdysi prezentoval Michal, ale asi souhlasím s tím, že bychom si měli důvěřovat po těch letech...i když vždy se najde někdo, kdo potřebuje za každou cenu podvádět, jako když tu před časem někdo psal, že jel TR bez textur, protože nebyla nastavená kontrola textur...ale to už sem nepatří. Já bych rád poděkoval FRT za textury, je to to, kvůli čemu jsem začal TR jezdit, je to mnohem náročnější a záživnější, akorát ten sníh na suchém asfaltu byl trošku mimo Wink
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano to pravidlo je přesně z toho důvodu jak popsal Martin. Bohužel po těch letech vím že důvěřovat se nedá. S tímto pravidlem je problém pouze na RZ Strýčkovy - Z.P., kde to občas někomu padá. Zneužít se ale dá kdekoliv jinde, takže to pravidlo je na místě a v TR se určitě bude uplatňovat i nadále. Možná by si někteří měli zjistit souvislosti, než sem začnou vypisovat bláboly o nesmyslnosti pravidel.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky mi to v tom místě pada, proto vždy za cilem šlapu na brzdu co to jde a ke stolku ani nejezdim. proste zastavim a počkam až mě hra vyhodi z RZ.
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Áno takto sa dá zabrániť pádu ak po cieli hneď zastavíte a čakáte kým Rz sám ukončí.....
Š.Michal o problému na Z.P. vie a napriek tomu rezet nepovolí ani na tomto Rz......
a ďalší vec čo písal P.Marek vyššie nie je celkom pravda..... moje skúsenosti, že ak vypadne net, ale Rz dokončíš máš státus Havária na Rz ( a nie nedorazil do .... ) ale máš aj rpl takže ešte sa mi nestalo že po predložení rpl reset nepovolili na " haváriu "
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A proč by ho měl povolovat? Jak dokážeš, že ses nevysekal na tom horizontu a nenapálil auto v cíli...

Já měl problémy s netem tuším dvakrát, vždy sem měl NDČK, stačilo nahrát .rpl a reset sem dostal.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem Marek čo si nerozumel ? alebo komu si odpovedal? hádam myslíš na to že Michal nepovolí reset na Porici pričom o chybe vie..... a možno ty máš na Porici po cieli horizont, ale ja tam nemám ani kus, iba lúka kde sa nedá roztreliť auto..... horizont je pred cielom a keď tam roztrelíš už neni ďalej čo riešiť .... parkrat som trafil ten kameň a ciel som už neuvidel.....
možno zbytočne opakujem niektorí to už dávno pochopili, ale Tebe napíšem ešte raz - ak vypadne net na trati ( nie po cieli ) máš státus : Havária na Rz.
v takom prípade buď vypneš hru a spolu s rpl požiadaš o reset, alebo nevypneš hru a budeš čakať kým sa vráti net a môžeš z novu prihlásiť a pokračovať..... v Tvojom prípade že si mal po výpadku státus nedorazil do.... bol zrejme za to že si bol po cieli ....
mimochodom kludne môžeš si vyskúšať - odpoj net treba za 1. medzičasom a po cieli vypni hru a čakaj kým na Serveri naskočí státus cca 15 - 20 minut a uvidíš že čo máš za státus
Příspěvek Zaslal: st listopad 26, 2014 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme