Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IF Rally - 11.-17.1.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

namiesto 30s som dostal minutu a pol za 1 rz ..... viac dôkazov nepotrebujem..... to je jasná vec.
to pre mňa i tak je posledná sezóna, takže dokončim tak či tak to je už jedno.....
jo a nezabudni poriadne prekontrolovať IP adresy, hlavne takým ktorí jazdia iba TR ...... budeš prekvapený a prídeš nato že furt hovorím pravdu.....
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nečetl jsem sice komentáře Adama,to opravdu nemá cenu,ale každopádně potvrzuju,že jsem byl schopný se dostat na trať bez mlhy a tmy a nedalo mi to popravdě ani moc práce,takže podvádět se zcela určitě dá a není to ani nějak velký problém.No a co se některých časů týče,tak popravdě pochybuju,že jsme měli všichni stejné podmínky. Např. čas na Verte 5:57 (S2000),který se téměř jezdí za běžných podmínek,nebo 2:58 na Cote,tak to opravdu nechápu a nevěřím,že by to někdo zajel u mě doma a z kokpitu.Za mě to tedy byla soutěž,která absolutně odbourala a znechutila určitou skupinu lidí a která totálně nahrávala těm,kteří jsou ochotni pilovat rz za daných podmínek do zblnutí.Třeba takové Cote jsem jel už minimálně 1000x a znám ho úplně dokonale,ale v těchto podmínkách člověk musí začít vnímat úplně jiné věci,než kdy jindy a to chce prostě pořádně napilovat,řekl bych tak od 15-20 průjezdů nahoru.To,že se jelo neustále v mlze,nebo kdyby se jelo i pořád v noci,by mi ani nějak nevadilo,jako mi vadí,že mi ve tmě nesvítí světla (bez napilování do zblnutí se neobejdu,pokud chci tedy něco zajet) a že dost pravděpodobně máme každý úplně jiné podmínky.Z hlediska regulérnosti a i neefektivní kontroly počasí,bych pro příště až takhle extrémní podmínky vynechal.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

díky za vyjadrenie.....
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, jestli jsi se dostal do tr přes kontrolu, dodej mi prosím nějaký důkaz, protože přes bitovou kopii daných souborů by se nikdo neměl dostat. Moc se mi to nezdá. Tu omáčku kolem časů ignoruji, sám vím, že to jde zajet a v Čeložnici ti to klidně dokážu. Jen mě zaráží, že píšeš, že jsi obešel kontrolu, to by bylo špatně, přiznávám.
Píšu z mobilu, tak sry za chyby, stručnost.
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já do toho vůbec nevidím ani tomu nerozumím, takže já bych se přes to určitě nedostal. Docela mě Jenda překvapil,že ho zaráží ty časy. Cote tak taky nedám,protože jsem třeba neviděl cestu mezi baráky atd... Verte v tom času jsem dal,včera jsem jel dva testy a dnes jeden. Nevím,proč by jsme se podle tebe Jendo do těch časů nemohli vejít. Kdybych u toho seděl, jel bych ještě o trošku podle mě rychleji. Podvod v tom také nevidím. Mě sníh nevyhovuje a když ve Finsku dostávám 10s/RZ, taky mi to hlava nebere a nikoho neobvinuju. Každému to jede podle povrchu jinak a jinak vyhovuje. Tím ovšem nezpochybnuju tvoji rychlost a vyjezdenost.
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOUSKA Honza





Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže děkuji za poslední závod TR. Pochvala chlapcům za textury. Bylo to opravdu povedené ale rozjebal jsem si tim celé rbr. Textury jsem nemohl nainstalovat pomocí instalátoru a musel jsem to udělat ručně. I přes zálohu souborů mi turnaje píšou nesprávné počasí v tracksettings Smile Nechci po každem závodě TR přeinstalovávat RBR. Díky za snahu ! Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HUDSKY Martin





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je ještě šance dostat reset?
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VECERA Lukas





Založen: 17. 06. 2010
Příspěvky: 12
Bydliště: BRNO

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tohle snad už přeháníš Honzo!docela laciný se obouvat do textur, když evidentně je chyby pouze v tvé "schopnosti" přehodit zpět originál věci!!!
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podvadet ano, prehodit textury je nadlidsky ukol
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOUSKA Honza





Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neobouvám se do vašich textur ty byly super Smile Jen nemam čas prostě na to to stále řešit proč to nejde. Smile A ano Michale je to problém a i kdybych si udělal bambilion účtů tak ti to může být jedno Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DUDA Marek





Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Ólomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I přes veškerou smulu na teto rally moooc dík pořadatelům za skvělý zážitek! Bylo to neskutečně těžké a o tom rally je. Kdo si stěžuje ať jezdí okruhy pořád dokola to samé tak jak podniky bez textur.
Za mě velké poděkování, něco takového asi už jen tak nezažijem!
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Frišťo,pokud nenainstaluju textury a jen hodím fyziku,tak mě to nepustí,ale pokud si textury nainstauluji a poté si libovolně změním hodnoty v tracksettings,tak hups a už stojím na startu RZ14 a obloha bez mráčku.Samozřejmě jsem hned dal alt a f4,což bylo myslím na časech jasně vidět.
Ondra: Ondro,já ani nechci někoho obviňovat,jako že jsem docela přesvědčen,že ne všichni měli stejné podmínky.Ty časy,co ste zajížděli vy,tak v shaku jsem třeba taky zajel na Cote čas kolem 3:05 a Verte za cca 6:05,což bych i řekl mohlo poměrně odpovídat,ale najednou v závodě se podmínky ještě tak o 10-15% zhoršily a časy rázem 3:14 a 6:16.Už nějakých 3-4 sezóny věnuju přípravě na závod tak 1h na etapu a za ty roky myslím dokážu odhadnout,co jsem schopný zajet.A jak jsem napsal,Cote znám naprosto nazpamět,jako asi většina,ale kdybych ho 100x v těch podmínkách natrénoval,tak ho za podmínek v TR pod 3:10 nezajedu.A vy ste takové časy jeli pořád a všude a dojeli jste dokonce v takové tempu až do cíle.Ano,zkoušel jsem třeba i pohled z nárazníku a i když tam má člověk nějakých cca 2,5m k dobru viditělnosti,tak takovou časovou výhodu to stejně neudělá.Cote a Verte jsem jel v testu tak 10x,což by asi mohlo stačit k nějakému normálnějšímu času,ale ani prd.Takže shrnu to, Ty si Ondro jel na Verte tři testy,tedy tři průjezdy,běžně za dobrých podmínek a lehčích SF texturách se jezdí časy kolem 5:52 v S2000,tady ale byly podmínky naprosto šílené,viditelnost minimální,sněžení bláznivé,ale někteří jedou téměř totožné časy.Já těch 5:52 běžně zajíždím taky,ovšem i po 10-15 průjezdech v shaku se narozdíl od pár lidí v závodě naprosto nechytám a místo zhoršení času o 5s jako vy,jedu pomalej o 24s.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jak zjistím v kolik jsem dojel závod? Jel jsem to na poslední chvíly a dojel po půlnoci, ale nepodíval jsem se na hodiny, kolik bylo.V pravidlech je dojezd do 15 min. po závodě, fakt nevím, jestli jsem to neprošvihnul, body připsány nemám.Snad to nebyla škoda dvou hodin na trati. Díky za jakoukoli radu. Pavel
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 1:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se omluvit za informaci,že zajížděné časy za daných podmínek nejsou možné.Byl jsem týmem informován a některé komenty z cíle závodu mi to potvrdily,že by za tím mohli stát šipky v rozpise,o kterých sice vím,že něco takového je,ale nějak jsem si to neuvědomil a tak si to s tím nespojil.No,s něčím takovým bych stejně nejezdil,tak budu doufat,že se v budoucnu takto extremním podmínkám,těžce znevýhodňujícím některé jezdce vyhnu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 1:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak sem se díval, den po dni tohohle závodu, byl to zápřach i na organizaci, při tom enormním množství resetů, a bude, protože je mnoho penalizací na vyřizování. Tak se ještě bude s body určitě hýbat a revidovat tabulka. Jak psal Pavel HATLE, do cíle dojel pozděj, spolu s ním ještě Jan BRICH, ale to už byla tabulka bodů vygenerovaná. Jan se zdržel, že čekal na reset, a při těch dlouhých časech ne RZetách, se to protahlo. Hodně trpělivosti organizátorům.Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme