Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IF Rally - 11.-17.1.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za závod, textury byly parádní, chtělo se tomu určitě více věnovat při tréninku, ale pak to bylo něco, co už asi v RBR nezažijeme, obrovská dřina, nervy, psychické vypětí, tak, jak to většinou na rally bývá, typu velké slejváky na RAC, nebo šílené podmínky na Monte Carlo.
Zde je jeden závdavek......snad to docvakne všem, o čem to rally někdy taky může být.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205783207245286&set=a.3222429245509.2163439.1409812172&type=1&theater
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smazano autorem


Naposledy upravil STUDENY Ivo dne út leden 20, 2015 7:08, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ivo těch prvních 5 celkového ... to narážíš na to že mé Nko je o proti WRC , S2000 , A8 moc vysoko ??? A jestli chceš napadat s nějakým napadáním tak já mám svědomí čisté a mlhu a tmu jsem měl tak jako všichni ostatní poctivý... kdybych ji neměl mé časy věř by byly úplně jinde

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smazano autorem


Naposledy upravil STUDENY Ivo dne út leden 20, 2015 7:07, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Okey a dík ... já jen že myslím když byl takový problém nainstalovat textury tk kdo by ještě měl sílu na to měnit podmínky aby neměl mlhu Very Happy (vtip) každé má své svědomí ale jak psal Frišta pokud to šlo obejít tak je to špatné no .. , pro mě to byl nazvyklej závod ... ale zas bylo to něco jiného a jednou za rok to přežijeme tk že mě to vůbec nevadilo a chtěl bych poděkovat za takovýto závod nebo spíš monte Smile byla to zábava držet to někde na cestě a doufat že do další zatáčky zatočíte správně Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, už to tady čtu asi čtvrtý den a docela zajímavé počtení. Já jen za sebe, pokud budou takovéto podmínky v každé soutěži TR, budu jen rád, protože pro mě to je jediná šance jak se vyrovnat všem ostatním co mají na RBR víc času a mohou hoblovat RZty tam a zpátky do aleluja a s milimetrovou přesností zvládat všechny nástrahy. A je logické, že takto se nejlépe jede na suchu a s max viditelností. Ahoj u dalšího podniku, doufám neméně těžkého a s kontrolou textur.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro,tak si tu mlhu a reálnou tmu příště dejte taky bez 3d značek a když už se s ní dělaté,tak si těma značkama ten požitek neničte.Včera jsem schválně zkoušel se značkama v shaku Verte a na druhý pokus,hups, 5:56 a to sem je nikdy předtím neměl zaplé.Já jsem do většiny vracáků brzdil na 5x,takže jak se někteří nádherně poklouzali,já jel jak po kolejích.Rovinky na Poříčí,ano,lepší se jede od značky ke značce,než trhat pořád volantem a zjišťovat,jestli jsem pořád na cestě.Sorry kluci,pro mě soutěž kvůli neježdění s 3d značkama nebyla,škoda,potenciál tam určitě byl.Jinak jestli něco nahrává hatlaperům,tak právě tyto extrémní podmínky,což je nakonec na tvojich časech vidět,vždyť si ztratil nejvíc za celou sezónu= 1,44s/km.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smazano autorem


Naposledy upravil STUDENY Ivo dne út leden 20, 2015 7:06, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z IF rally odesílejte RZ9 Shepherds Shield a RZ20 Cote d´Arbroz 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 21. 1. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Po projetí cílem 2.E jsem byl nadšený, adrenalin ze mě stříkal proudem a já si říkal: tohle je parádní rally! Chci poděkovat organizátorům, IF, za přípravu opravdu extrémních podmínek a krásný zážitek umocněný, na můj vkus, solidním umístěním. Po přečtení posledních třech stran diskuze jsme malinko vychladl Sad. Ocituju Pačese (Studený Ivo): kluci, má to být zábava a ne honění se za vítězstvím jakýmkoli zvýhodněním sama sebe!! Doufám, a přeju si, abychom to tak brali všichni. Copak toho v minulé sezoně nebylo dost?

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZEK Tony





Založen: 04. 11. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Matěj Honzek jezdí taky za IF. Textury tam měl osobně jsem je instaloval o 3d značkách jsme uvažovali ,ale nakonec jsme od toho upustili nejsme na to zvyklí čučeli by jsme po značkách a špatně by to skončilo. Já jsem taky nadával na počasí ,ale bylo to spíš tou chřipkou co jsem měl.
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ivo Studený: Ten obviněný jedinec,to mám být jako já?Pokud ano,tak by mě zajímal důvod. A vy chcete důkaz,že se daly textury obejít? A jak to mám asi dokázat? To sem to jako tedy měl jet nakonec bez textur a opravdu podvádět,abych to jako ukázal na časech? Jediná možnost,která mě napadá je,založte mi naprosto stejný turnaj s IF rally a já vám to pak ukážu.Při zakládání turnaje jsem ovšem nenarazil na možnost dát kontrolu textur,takže to bude muset asi založit někdo,kdo takovou možnost má.
Jinak jak to tady tak čtu,tak tady opravdu většina myslí jen na sebe a vůbec jste nepochopili,o co mi jde.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, jak znám Ivoše, nemyslel osobně nikoho, ani nikoho nenapadal, že podváděl, proboha. Jediná jeho poznámka, sorry, že mluvím za něho, byla ve výhodě domácího týmu, což je naprosto relevantní. Každý tým si postaví trať a podmínky, které mu vyhovují.
Vykašlete se na vzájemné osočování, pokud někdo podvádí, tak ať si hrábne do svědomí a nechá toho a bavme se společně parádním ježděním. Neděláme to pro peníze a poháry, ale pro zábavu - především!

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smazano autorem
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Prosím o radu Odpovědět s citátem

Zdravím,prosím poraďte,chci odeslat replay a nejde mi to.Tedy,najedu do odeslání replau,dám vybrat,najedu do složky replay v RBR,označím trať,v tomto případě ne 20 ale 19,ta se mi ukáže k odeslání,odešlu,neukáže se mi OK a není označena ani v konečných výsledcách.A další problém,nemohu se dostat do shakedownu,musím přes online režim,tam se příhlásím,vyberu test a napíše mi to,že VERZE RBR NEBYLA ROZPOZNÁNA.RBR mi nejde spustit ani ze zálohy,díky
Příspěvek Zaslal: st leden 21, 2015 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme