Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Blue Devil Rally - 1.-7.2.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za info - ano,jsem tu asi poslední dobou za remcala a šťourala : ALE připomínek by bylo méně,vědět organizační změny PŘEDEM....
Vím,že je na TR čím dál míň času - a z vlastní situace i "syndrom vyhoření" - užívat si už není skoro co.
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen k tomu balíčku a Snow Modu... když se nainstaluje balíček textur se SM, vytvoří se záloha physic.rbz ze hry. Když mezi tím, než balíček odinstluješ vyměníš nějaké auto a jeho fyziku, tak po odinstalaci se obnoví zpět starý Physic.rbz a ty máš špatnou fyziku u daného vozu... toď možná ty problémy Rolling Eyes

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
. . . Pojďme si radši už ten poslední ročník TR užívat . . .
?

To jako vážně? Ani jsem nezaregistroval, že se o konci šampionátu uvažovalo.



Jinak bych rád všem posádkám umožnil zveřejnění svých postřehů přímo z trati závodu na webu podniku.
Pokud máte zájem, své ohlasy a také fotky zasílejte na email bd.faustyn@seznam.cz

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=mtb4NQxUNr8

Tak kvôli takejto stupidite môj tím prišiel o body. Má zmysel sa vôbec ešte rozčulovať? Koľko krát ma ešte RBR prekvapí? Možnosti sú zdá sa byť nekonečné. Schválne sa chodte na to miesto v offline pozrieť. Ten kolik je naozaj betonový.

EDIT: tak som to trocha skúmal a zaujímavé je, že ani jeden kolík toto iste nerobí. Všetky sa zvalia tak ako to má byť, len tento jeden vás zastaví. Čo to má byť? Nejaký anti-cut systém? Keď áno tak je dosť nechutný a autor trate by nás mal predtým upozorniť.
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

První ohlasy z cíle 1.E jsou k přečtení v sekci Ohlasy, komentáře po 1.E

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=mtb4NQxUNr8

Tak kvôli takejto stupidite môj tím prišiel o body. Má zmysel sa vôbec ešte rozčulovať? Koľko krát ma ešte RBR prekvapí? Možnosti sú zdá sa byť nekonečné. Schválne sa chodte na to miesto v offline pozrieť. Ten kolik je naozaj betonový.

EDIT: tak som to trocha skúmal a zaujímavé je, že ani jeden kolík toto iste nerobí. Všetky sa zvalia tak ako to má byť, len tento jeden vás zastaví. Čo to má byť? Nejaký anti-cut systém? Keď áno tak je dosť nechutný a autor trate by nás mal predtým upozorniť.


Pohľadám... veď to sú obyčjné pásky bez kolízií :
...Máš pravdu je tam kolízia stromu..a strom niekto ukradol ? V normálnej verzii tam je. Asi som to omylom vymazal a kolízia ostala. Prepáč, že táto chyba ťa vyradila z turnaja. Toľko sa to už jazdí a nikto na to neprišiel Crying or Very sad
Skúsim urobiť update, len Vašek nemá teraz čas...NGP fyziky a auta dajú zabrať.
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Howgh. Update trati tak nejdriv za tyden.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2015 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skandál který v TR nemá obdoby!

Jako co vše můžou někteří vymyslet pro svoji výhodu, to někdy hlava nebere.
Více i s důkazní fotkou v sekci Ohlasy, komentáře po 1.E

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po únor 02, 2015 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozdávám tvrdé tresty pro celý team, takové věci by se stávat neměly, navíc za zády manažera, aniž by mu bylo také pomoženo Rolling Eyes Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 9:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, vím, že je to čím dál těžší, ale přesto (asi nejsem jediný) strašně moc doufám, že to NENÍ poslední ročník TR! RBR jsem začal jezdit a jezdím už jen a jen kvůli TR, i když dělám vysokou školu a jezdím fotit do světa, tak na TR si vždy čas najdu, takže si to prosím ještě pořádně promysli.

PS: Sorry za OT
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo byl na vyhlášení loni v Čeložnici, tak ví, že tohle je poslední ročník TR a myslím, že není nic co by Michala přesvědčilo o opaku. Naopak můžem být rádi za tuhle poslední sezonu, protože dlouho zvažoval zda se vůbec pojede. A já se mu za ty roky ani nedivím. Naopak se divím, že po všech těch kauzách a nadávání na jeho adresu vydržel tak dlouho!

Co se týká BD Rally, tak teď ze mě bude asi mluvit flustrace z pokažené poslední rz, ale nezlobte se na mě kluci už loni s Karlstadem byly problémy a abych na speciálce nabral pomalu víc ztráty jak za celou etapu je na mě trochu silné kafe! Jak jsou tam dělané bariary je pro mě záhada, protože ač jsem jel s poškozeným autem opatrně, tak mě to doslova vtáhlo dovnitř a auto se skoro v nulove rychlosti najednou o něco neviditelného zasklo a poslalo auto zadkem do vzduchu a na bok. A ten fotograf u tech gum ve vracečce to je taky past na blbečky a já se do ní chytil.
Ano uznávám jsem blbec, ale po tom jak jste to poskládali to auto bylo bohužel na sračku a byl jsem rád, že jedu. Proč proboha je tam 3x Foron, který se spíš hodí k snowFrance, než k snow modu?! Na sníh jsem se vždy těšil, ale letos kdyby nešlo o TR, tak jsem ani neodstartoval. A pokud si někdo myslí, že tu pláču protože jsem ztratil, tak naopak většina mých přímých soupeřů dopadla podobně, neli ještě hůř!
Takže sorry BD, ale za mě tentokrát palec dolů.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 23:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel musím s Kovařou souhlasit...mám za sebou teprve první Foron a už 30minut to vydýchávám a uklidňuju se abych byl vůbec schopný jet dál...ta RZ je strašně atypická už jen tím nesmyslným zlomem zatáček, natož aby tam člověk chytil nějaký rytmus a čeká tam strašná spousta pastí včetně nic moc rozpisu, nemít značky asi se tam i ztratím Very Happy ... a Karlstad na začátek chválím - aspoň se člověk dostane do tempa, ale na konec etapy už je to ovšem nutné zlo...i tak za mě dobrý, textury fajn a servis z trati taky na jedničku.
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skandál se zablokováním RZ má již své řešení.

Již dříve Vás náš reportér informoval o kauze s blokováním trati.

Po zasedání U zeleného stolu je již situace rozuzlena, byl nalezen skutečný viník a dotčené strany došly ke smíru.

Více v Ohlasech

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znal jsem jednoho chlapa, co nahatý skočil do kopřiv. Když jsem se ho ptal "proč?", říkal, že se mu to zdálo jako dobrej nápad.

Tolik všem, co se ptají na důvod skladby

A zároveň slibuju: Až zase budete chtít nějakou činnost pro RBR, tak se vám na to vyseru. Smile
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 23:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak jiným, ale skladba trati mě nevadila. Těch zimních tratí tu zas na výběr moc není. Než se ujezdit do nevidím na finsku potrefeným snow modem, tak doplněk Foron, Mlynky a Peklo byli k dobru. Některý z nich mi často padají, ale jak sem četl fórum, zkusil sem FixUp nechat v Plugins a II.etapa byla bez problému.
A jak tu přede mnou někdo píše, že ho na Karlstadu vcucla bariéra, a taky nějak ho to z ničeho nic otočilo. Nevím jak u koho, ale u mě se o tohle pokouší snow mod na všech fiských. Z toho závodění moc není. Někdo to umí jet, nebo mu to snow mod nedělá, nevím. Rozhodně to byl normální zimní TR závod, a že to u mě nebude žádná sláva sem čekal. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: čt únor 05, 2015 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme