Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Blue Devil Rally - 1.-7.2.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten někdo jsem byl já a jak jsem psal mluvila ze mě do jisté míry flustrace, ale co se týká Karlstadu 2, tak tam se to prostě chová dle mě úplně jinak. Dokonce jinak než "stejná" rz jen odstartována z vedlejší dráhy! Včera jsem to zkoušel v shaku s novými pneu a nepoškozeným autem a v jedné zatáčce to auto odrazí jak od betonu a ve druhé to auto vtáhne dovnitř a tam to rozbije podvozek o neviditelné něco. U jedničky mi tohle nedělá. Prostě mi to hlava nebere a nejsem myslím sám.
Už loni se o tom vědělo a přesto se to letos opět v závodě objevilo. Myslím, že to zbytečně kazí celkový dojem z jinak pěkných textur a pěknému přechodu ze dne do noci.
Co se týká skladby celkové a zařazení Foronu, tak mě tahle rz vůbec nepasuje ke zbytku soutěže!
Naopak k tomu co píše Tony bych dodal, že mě osobně tam chybí aspoň jedna čistě finská sekce. V každé je min. jedna rz "rozbíjecí". Mě se líbil víc loňský formát zvlášť finské a zvlášť cz a sk tratě. Sekce s cz a sk rz byly stejně jako letos o myšlení, ale aspoň v těch finských se dalo závodit naplno.
Asi jsem už moc starý a tak mě berte s rezervou. Pavle já vím, že se nedá zavděčit všem a nenech se mnou odradit. To nebylo mým cílem. Spíš do budoucna poprosím vynechat Karlstad 2, ale ono už stejně žádné příště nebude, tak je to jedno.
Tak jsem se tu vykecal a už mlčím. GL ve druhé půlce.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: čt únor 05, 2015 13:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se jen mohu podepsat pod to, co tady Kovařa zmínil. Za mě Karlstad 2 celkem hloupost...ale ta tma fantastická, o tom je rally a díky za ni, kvůli tomu se mi rally líbila už odmala a vždy se mi vybaví vzpomínky na tu dobu, kdy jsem měl 3 roky a čekal jsem na Starého a Šlamboru s Octavií na Valašce pozdě v noci Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 05, 2015 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVOTNY Patrik





Založen: 09. 07. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem se skladbou tratí velmi spokojen, ostatně jako minulý rok i jsem radši, že tam je míň finských. Co člověk to názor no Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 05, 2015 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě. Já to jen poskládal jako šou pro lidi. Nepřišlo mi, že někdo bude mít s Koňskou dráhou takové problémy. Já tam prostě jezdím pomalu a opatrně. Smile A rz jsem si namaloval do mapy okolo Karlstadtu směr sever, a dál byly 4 finské rz a blíž zbytek Sněžných. Tak jsem to prostě skládal i s návazností na přejezdy. Prostě, aby to trochu napodobilo real a nebyly tam nesmyslné přejezdy jedno auto tam a druhé doproti. Asi to nebyla dobrá idea. Tak už to nějak musíme dojet. Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 05, 2015 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Etapu máme uzavřenou a nyní je čas na velký servis

Souhrn výsledků v TOP5 + vybrané další posádky + nějaké to info ze zázemí soutěže opět najdete v ohlasech 1.E.
Přeji příjemné počtení.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Prosím o radu Odpovědět s citátem

Prosím poraďte,odinstaloval jsem balíček z Blue Devils a mám problém.V online režimu mi to píše,že nemám nainstalované vhodné auto,přitom jsem ,podle rady zde,přeinstaloval prg Splash a TrackSeting.ini.Zkoušel jsem přeinstalovat i prg Physics,díky za radu
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá mi to a napíšu to ... měl někdo problém v téhle soutěži že i přes to že v servisu opravil náboje řízení a zbylo jen tlumiče a upevnění ... tk i přes to auto bylo totál na kaši jako před tím ?? Stalo se mi to jak v první etapě kdy jsem v půlce nějak první sekce poškodil auto a odjel jsem s tím celou první etapu a v druhé etapě v poslední sekci někde na mustaselce II a kaihuvaaře II jsem udělal auto na kaši ... v servisu jsem to dal do kupy zbyly jen tlumiče a stejně auto totál neovladatelné jako před tím ? Jsem jediný ?? Nebo s tím někdo měl také problém

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Re: Prosím o radu Odpovědět s citátem

MIKLIK Jaroslav napsal:
Prosím poraďte,odinstaloval jsem balíček z Blue Devils a mám problém.V online režimu mi to píše,že nemám nainstalované vhodné auto,přitom jsem ,podle rady zde,přeinstaloval prg Splash a TrackSeting.ini.Zkoušel jsem přeinstalovat i prg Physics,díky za radu


Na pokus zkus, podívat se i do cars.ini jestli ti to nerozházelo umístění aut. Mě to dělali balíčky se snow modem.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokuď jsi dával origo phycics tak tam jsou origo fyziky tak zkus tam dát fyziku daného auta a mrknout do cars.ini ale tam by to mělo být jak to máš ty .. jen se ti podle mě přepsala fyzika auta Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem to řešil, v šejku jsem auto normálně měl, ale jakmile jsem vlezl on line, tak auto nikde. Pomohla přeinstalace vozu Wink
Příspěvek Zaslal: pá únor 06, 2015 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Druhá etapa se chýlí ke konci a na webu soutěže byla otevřena sekce Ohlasy po 2.E.
Ta netrpělivě čeká na Vaše příspěvky, tak pro jistotu připomenu adresu redakce: bd.faustyn@seznam.cz

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky BD za krásný podnik, jel jsem na poslední chvíli a nestíhal jsem koment na závěr. Rally moc krásná v texturách, trošku mi vadila modrá krajnice na Mlýnkách, ale jinak pastva pro oči. Foron a Karlsbad za mě palec dolů, ničej nesmyslně auto a servis je příliš krátký, takže první etapu jsme se vyloženě přemáhali, abychom to dotáhli do cíle. Navíc je divné, že jsme po první půli neopravili převodovku (9procent) a v prvním servisu druhé půle byla opravená. Ještě jednou díky Míro a spol. Líbilo se Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 0:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Výsledky, oprava Odpovědět s citátem

Ahoj, díky za hezký závod. Ale chtěl bych se zeptat šéfů TR, jestli se ještě budou revidovat, nebo opravovat časy v celkovém pořadí, protože sem u mých časů našel chybu ve výsledkovém systému, který mi neodečetl opravu za úpravu času za nedokončenou RZ 14. Ta je zhruba 8:32,00 .
Vysvětlím: Odstoupil sem na konci I.etapy, nedokončil RZ 14 a systém mě a všem co ji nejeli přidělil na ní provizorní čas 15:00,00 min. Po skončení I.etapy a úpravě času mě byl přidělen čas v RZ 14 na 6:27,82 (čas vítěze RZ , 1:27,82 a penalizace 5:00,00) což je v pořádku. Celkový čas byl od provizorního tak zkrácen o 8:32,00. Moje ztráta po RZ 14, po I.etapě na průběžně vedoucího byla 8:44,19 . Ale v II.etapě, už po RZ 15, i když sem tam na vedoucího ztratil zhruba jen 7 vteřin, mám najednou celkovou ztrátu 17:22,74 . A to je takhle až do konce závodu, ta oprava o těch 8 a půl minuty tam je v II.etapě neodečtená. Nepsal bych to, kdyby to bylo o místo, ale ve třídě to dělá posun asi o šest míst dopředu.
Aby bylo vše jak má, napíšu i na web TR. Díky za pozornost. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 1:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkujem Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k použití Snow modu není potřeba zasílat rpl ke kontrole.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 0:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme