Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tzn. že chybu mají germáni?
Na jejich fórum jsem samozřejmě koukal taky a když jsem viděl stejný datum jako zde, zase jsem vycouval

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FAU Mira napsal:
tzn. že chybu mají germáni?
Na jejich fórum jsem samozřejmě koukal taky a když jsem viděl stejný datum jako zde, zase jsem vycouval


Kde je chyba zatím nevím. Jen jsem reagoval na tvůj komentář, aby si byl v obraze. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

len tak na info poslední závod RSC sa jede na fyzike 4.2 čo bolo nasadený na plugin tuším 22.2.2016. 17.1.16 boli nasadené fyziky 4.1 a niečo ste popletali, ak nefunguje ....... ako som písal vyššie, je nutné z 4.1 na 4.2 vymeniť physics.rbz + NGP plugin..... fyziku rbz stačí prepísať, ale NGP pluginy musíš najprv vymazať a tak vložiť 4.2.......
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to funguje taky OK - přepsal jsem v aktuálním archivu physics.rbz soubory .lsp a .dat těmi novými (z verze 4.2) a pak tu PhysicsNG.dll knihovnu a normálně mi to funguje...
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 1:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

když otevřete v Total commanderu ten update fyzik 4.2, tak v inilogu, kde se popisuje, co se mění, je odstavec "Instalation"...tam se jasně píše, jak a co změnit...jen mi tam není jasné, proč se vkládá strings.ini do RBR/Plugins, ale udělal jsem to tak a vše funguje, jak má.

To nic neměmí na tom, že mi to vůbec nepřijde lepší, ba naopak, ale ještě je brzy soudit, dokud nebudu mít čas udělat si alespoň jeden funkční setup. Vždycky, když už ho jakžtakž mám a je načase začít závodit, tak se změní fyzika a můžu začít od začátku. Čeho je moc, toho je příliš Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro,máš pravdu...stává se tu z toho jedna velká šaškárna - to už není RBR zábava ale zkušební polygon...ten,kdo pracuje nemá čas pořád něco předělávat a neustále dohledávat...za dva týdny budou 4,8 ? ...a auta s kolama na střeše?
Byly dlouhé diskuze,jestli jezdit NGP nebo origo - teď samá změna jak zákony ve sněmovně...
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlásím konec poplachu.
Instalaci 4.2 jsem dnes ráno provedl znova a asi pečlivěji. RBR už mi jede.

Chci se ale zeptat kompetentních orgánů.
Budou podporováno vždy více verzí (pokud to bude technicky možné) NGP?
Což by znamenalo mít neustále dvě instalace RBR, nebo před každým závodem kontrolovat jaká verze je nasazena a případně si vždy upravit svoji aktuální instalaci?

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja by som nechal stále iba tú poslednú verziu, ale o tom rozhoduje jedine Václav...... ja mám viackrát RBR v pc, takže mne to úplne jedno, môžeme vložiť do každej inú fyziku, ale tí ktorí majú iba jednu hru, je to nočná mora stále meniť fyziky poďla závodu......
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně. Nainstaloval jsem 4.2 podle návodu. Pustil jsem se do ježdění. V šejku vše OK. Zapnul jsem RSC a ouha. Použijte fyziku pro tento turnaj neo .... Vypnul jsem hru, překontroloval všechno a spustil to znova. Odstartoval jsem do první RZ a auto hrabalo na místě. Nebyl jsem schpný se rozjet, zastavit, zatočit. Musel jsem odstoupil. Martin mi dal reset. Nic. Opravdu nic jsem s tím nedělal a spustil turnaj znova. Hláška " nemáte nainstalované vhodné auto mne pobavila. Našel jsem si jiný turnaj Nějaký test NGR 4.2 pro RC4 a odjel jsem ho bez problémů. Martinův se mi mezitím ztratil z nabídky, takže další reset. Po něm jsem už do turnaje normálně odstartoval. Opravdu mne NGP baví. Turnaj vprdeli, protože jsem dostal na každou rz SR. Teď se budu děsit se startem každého turnaje jak to dopadně??
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zaujimavé čo píšeš...... neviem ako je to možné,že raz funguje a raz nie.....
fakt si vymenil všetko tak ako treba? najprv mazať starú fyziku a pluginy ( physics.rbz ) ( PhysicsNG + PhysicsNG dll ) a potom vložiť nové......

auto sa má hrabať bezmocne na štarte v prípade ak sebe nepasuje physisc.rbz a PhysicsNG plugin...... neviem no, ja stím nikdy problém nemal....
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Donny





Založen: 01. 03. 2015
Příspěvky: 4
Bydliště: Bzí

Příspěvek Předmět: Prosim o pomoc Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám na vás dotaz. Vyznáte se někdo v nastavení auta? Děkuji Donát
Příspěvek Zaslal: st březen 09, 2016 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vladnes anglictinou, autori udelali Setup Guide - http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7928. Kdyz tak se na to da vypustit Google Translate, ale zazraky necekejte Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2016 7:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Re: Prosim o pomoc Odpovědět s citátem

Donny napsal:
Dobrý den, mám na vás dotaz. Vyznáte se někdo v nastavení auta? Děkuji Donát
A nebo tady https://docs.google.com/viewer?docex=1&url=http://if-motorsport.wbs.cz/LadeniSetupu.doc
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2016 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Donny





Založen: 01. 03. 2015
Příspěvky: 4
Bydliště: Bzí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

me jde o to ze jsem nainstaloval nove fyziky a skodu 130 a jina auta a kdyz stojim na startu na volnobeh tak otacky klesnou pod spektrum otackomeru. tipuju tak cca 500 ot./min. nevite co stim?
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2016 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3KRO





Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: problem s ngp fyzikou Odpovědět s citátem

Ahoj, hoši mám velký problém s instalací fyziky, protože mě to prostě ne a ne fachat.. když udělám vše podle návodu (samozřejmě je mi jasný že problém je mezi klávesnicí a židlí) tak mě to ve hře píše něco jako ngp physics is innacktive.

1.nainstaloval jsem rbr českou verzi. nic jsem nepatchoval, jen jsem stáhl fixup plugin ten aktuální (asi) z tohohle fóra, dále ngp fyziku 4.2, RBRTM088.exe, Nissan Sunny RNN14 GTi-R GrpA, trat: fernet branca. a prográmek na usnadnění instalace aut a modu do hry -vdrminstaler nebo tak nějak se jmenuje.

2. Tak nejdřív jsem nainstaloval fixup plugin- dal ho do složky s pluginama
3. vymazal jsem soubor physics.rbz a nahradil ho souborem ze stažené 4.2 physics.rbz
4. nainstaloval jsem rbrtm88.exe
5. nainstaloval jsem trať fernet branca
6. otevřel prográmek vdrm..... a nainstaloval výše uvedený vůz..
Spustím přes ....burns rally SSe.... a píše to že fyzika je neaktivní, auto se rozjede jako po sněhu, ale to asi nemá že?.
Omlouvam se jestli to patří do OFFT, ale není tolik času trávit hodiny hledáním správné odpovědi, chci si prostě jen kvalitně zahrát když je moje mladá v práci.... děkuji
Příspěvek Zaslal: pá březen 11, 2016 13:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Další
Strana 25 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme