Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHOVANEC Zdenek Jun.





Založen: 05. 01. 2014
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: logitech g25 Odpovědět s citátem

zdarec zas mám problem s volantem vůbec mi nereaguju pedále a ne ani moc celkově volant nevíte jestli mosím něco nastavit ?
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Ngp Fyzika Odpovědět s citátem

HRANICKY David napsal:
Zdarec chlapi. Mám malý problém. Nainstaloval jsem NGP plugin,dvě nová auta - Fabia S2000 a Ds3 WRC, vše v pohodě, až na to, že v setupu auta nemůžu hnout s centr. dif. (0000.0000 atd.) a zad. a před. dif. pouze na 250 max. Netuším, kde jsem udělal chybu. Díky za každou radu Smile. David

Tak jsem si celkem jisty, ze Fabia S2000 nema centralni diferak - nemuze to byt treba tim? Wink
Dalsi co me napada jestli nemas auto na pozici MG, tam tusim nektera nastaveni nejdou kvuli omezeni programu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRANICKY David





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Re: Ngp Fyzika Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
HRANICKY David napsal:
Zdarec chlapi. Mám malý problém. Nainstaloval jsem NGP plugin,dvě nová auta - Fabia S2000 a Ds3 WRC, vše v pohodě, až na to, že v setupu auta nemůžu hnout s centr. dif. (0000.0000 atd.) a zad. a před. dif. pouze na 250 max. Netuším, kde jsem udělal chybu. Díky za každou radu Smile. David

Tak jsem si celkem jisty, ze Fabia S2000 nema centralni diferak - nemuze to byt treba tim? Wink
Dalsi co me napada jestli nemas auto na pozici MG, tam tusim nektera nastaveni nejdou kvuli omezeni programu.

Jenže mě nejde nastavit centr. u Ds3,V obou případech jsou možnosti setupu úplně stejné,centr nic (u Fabky pase) Př. a Zad. max 250. Fabku mám místo Accenta a Ds3 místo Xary. Když jsem k Fabce nahral setupy z originalu,tak mi to psalo,že jsem přebuřil hodnoty,přitom orig. mi fungoval.Do online mě to pustí v obou případech. Fyziku jsem dával přes RAR,vymazal starou,nakopiroval novou. Něco jsem někde zeslonil.
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:
Vašku, od doby, co jsou nové fyziky, jsem si všiml, že přestávají chodit na e-mail upozornění o nových příspěvcích ve sledovaných threadech.
Zkusil jsem si zkontrolovat své nastavení profilu a asi se ti to malinko rozsypalo - vyhazuje chybu při přístupu do nastavení profilu.
Nic nutného, jen dávám info Wink

Diky za report, vubec jsem si nejak nevsiml Smile Provider nam zmenil adresy DNS serveru, tak neodchazela komunikace smerem ven.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hodnoty a kolik se s nimi dá hnout, to už je dané tvůrcem těch fyzik. I v těch základních, starých fyzikách mají některá auta nastavenou trvalou hodnotu centr.difu. Jako P 207S2000. Ten centrální dif je tam taky nepřestavitelný. Staré setupy, co máš ti tady nepůjdou, i když model je stejný, NGP fyziky mají úplně jiný základ a hodnoty. Vše se musí znova, pokud nějaký setup chceš postavit. Zkusil sem si Fiestu WRC a dost mě ty hodnoty překvapili, v defaultu svornost difu vpředu 0 a vzadu 40Nm. Vzadu se dá max. 250. I pružiny a tlumiče. Vše je jinak, chce to pochopit myšlenku konstruktéra, fyzik teda. A hodně času a musí to bavit. Tak zatím nechám to být, protože když sem zdá se mi, pochopil základní fyziky, přišli nové Smile.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

please note that NGP can simulate all kind of possible differential combination. means origianal electronic as well as mechanic (set by ramps) in all combination for front middle and rear.

mechanical differentials must be setup different like electronic. please read the readme files (included the NGP folder)
The following tutorial will help you to set up right and understand how do it work:

http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7928
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BENCEK Jaroslav





Založen: 21. 04. 2011
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už ste niekto nastavoval auto? diky
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRANICKY David





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARYSKO Tony napsal:
Hodnoty a kolik se s nimi dá hnout, to už je dané tvůrcem těch fyzik. I v těch základních, starých fyzikách mají některá auta nastavenou trvalou hodnotu centr.difu. Jako P 207S2000. Ten centrální dif je tam taky nepřestavitelný. Staré setupy, co máš ti tady nepůjdou, i když model je stejný, NGP fyziky mají úplně jiný základ a hodnoty. Vše se musí znova, pokud nějaký setup chceš postavit. Zkusil sem si Fiestu WRC a dost mě ty hodnoty překvapili, v defaultu svornost difu vpředu 0 a vzadu 40Nm. Vzadu se dá max. 250. I pružiny a tlumiče. Vše je jinak, chce to pochopit myšlenku konstruktéra, fyzik teda. A hodně času a musí to bavit. Tak zatím nechám to být, protože když sem zdá se mi, pochopil základní fyziky, přišli nové Smile.

Dikes Tony, jen jsem nechtěl věřit těm velkým změnám Smile.Už mi to běží, začíná boj s nastavením Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: NGP Odpovědět s citátem

Ahoj celkem casto se mi stava pri nacitani rz,ze mi to spadne.Tak napriklad dam si rz cote de arbroz a pri nacitani padne,vejdu do hry po druhe dam tu samou rztu a spadne to zas.Az treba na treti pokus se to chytne a rzta se nacte a vse je ok.Kdyz jsem zkusil vratit fyziku na klasickou oroginalni podle postupu vyse tak nemam zadny problem a vse funguje dobre.Není to pravidlem ale u ngp mi to sem tam spadne at jsou to rzty snehove ,asfaltove nebo sotka.Nevite nekdo co bych mohl popripade vyzkouset a odstranit tento problem.Diky za radu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2015 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Soucha





Založen: 01. 12. 2010
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Re: NGP Odpovědět s citátem

KANDLER Jan napsal:
Ahoj celkem casto se mi stava pri nacitani rz,ze mi to spadne.Tak napriklad dam si rz cote de arbroz a pri nacitani padne,vejdu do hry po druhe dam tu samou rztu a spadne to zas.Az treba na treti pokus se to chytne a rzta se nacte a vse je ok.Kdyz jsem zkusil vratit fyziku na klasickou oroginalni podle postupu vyse tak nemam zadny problem a vse funguje dobre.Není to pravidlem ale u ngp mi to sem tam spadne at jsou to rzty snehove ,asfaltove nebo sotka.Nevite nekdo co bych mohl popripade vyzkouset a odstranit tento problem.Diky za radu.



Ahoj, mam uplne stejny problem, pri nacitani se rz nacte zcerna obrazovka a cela hra spadne. Neni to pravidelne, ale je to pomerne casto.

Nevi nekdo co s tim? Diky
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste jestli problem neni ve FixUp pluginu. V adresari RBR\Plugins je soubor FixUp.dll, zkuste ho smazat nebo prejmenovat, at nema koncovku dll. Na NGP fyziky primo vliv nema, mel by vylepsovat chod RBR obecne - ale treba je tam nejaka chybka. Vyzkousejte a dejte vedet.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBIN Petr





Založen: 20. 05. 2011
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj mám prosbu car.ini na Porsche 911 GT3 RS 997 2007
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tusim ze uz ti tady na foru nekdo radil, jak si udelat Car.ini sam, ne? Promin, ale chce to trosku vlastni snahy Evil or Very Mad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 14:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Re: NGP Odpovědět s citátem

Marek Soucha napsal:
KANDLER Jan napsal:
Ahoj celkem casto se mi stava pri nacitani rz,ze mi to spadne.Tak napriklad dam si rz cote de arbroz a pri nacitani padne,vejdu do hry po druhe dam tu samou rztu a spadne to zas.Az treba na treti pokus se to chytne a rzta se nacte a vse je ok.Kdyz jsem zkusil vratit fyziku na klasickou oroginalni podle postupu vyse tak nemam zadny problem a vse funguje dobre.Není to pravidlem ale u ngp mi to sem tam spadne at jsou to rzty snehove ,asfaltove nebo sotka.Nevite nekdo co bych mohl popripade vyzkouset a odstranit tento problem.Diky za radu.



Ahoj, mam uplne stejny problem, pri nacitani se rz nacte zcerna obrazovka a cela hra spadne. Neni to pravidelne, ale je to pomerne casto.

Nevi nekdo co s tim? Diky


FIxUp.ini mám nastavené takto :

[Settings]
fullscreenWindow=1
fixAspectRatio=1
fixVSync=1
vSyncActive=1
headGasketDurability=1
centerMenu=0
fixMaterialMaps=0
processor=0
adaptiveFFB=1
ffbBufferCycles=1
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 16:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCA Milan





Založen: 12. 03. 2012
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: taky problém Odpovědět s citátem

zdar, i já mám s instalací problém, a to sice zásadní: po prvním pokusu instalace NGP sem si nainstaloval jediné auto - Fiesta WRC, dokonce to i rozjel, jenže auto je celé bílé, skla neprůhledné.... tak sem učinil pokus č. 2 - Fiestu jsem přepsal na VW Polo R WRC. Po tomto pokusu už nejede vůbec nic, hra padá při načítání jakékoliv RZ. Myslím že v návodu jsou trošku mezery, protože např. ve stažené složce s NGP fyzikou je kromě " FixUp.dll" ještě složka " FixUP " s dalšímu soubory - co s nimi ??? proč tam jsou nebo co s nimi dělat ??? Auto sem podle mého vložil správně, takže opravdu nevím...
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2015 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29, 30, 31  Další
Strana 5 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme