Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo, otazka nebola na teba, ale na vedenie a Vaska, takze vobec nechapem naco to ty rozoberas

Vasek, diky za spravu

A este jedna otazka na Michala Senka. Ak by uz boli nasadene fyziky 4.0 do dalsieho podniku TR(t.j. IF Rally), co vyzera ze aj budu, aka je pravdepodobnost, ze sa na nich tento najblizsi podnik pojde?
Příspěvek Zaslal: so prosinec 26, 2015 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jestli by to bylo na tvůrci turnaje, tak by do toho Michal neměl teoreticky zasahovat. Ví bůh... Idea Stačí se tedy zeptat 5ti lidí, kteří budou následně pořádat podniky, jak se cítí na to, aby se nasadily v jejich soutěži. A spolehnout se na to aby ty nové fyziky byly a byly ready...

A Nechceš se to už vyprdnout, počkat si až to tady bude? Budeš to vědět stejně jako ostatní.... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so prosinec 26, 2015 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak člověk míní a osud mění Sad

Zaprvé, už máme na světě NGP 4.1 - což je fajn.

Zadruhé, už tak fajn není, že 4.1 auta nebudou úplně fungovat na 3.1 fyzice. To je docela velký problém, znamená to, že tentokrát nebudu moct držet na pluginu souběžně 3.1 a 4.1 - znamenalo by to založit úplně všechna auta ještě jednou a zaplevelilo by mi to databázi.

Takže to vypadá, že opravdu budu podporovat jen NGP 4.1 a že všichni si budou muset přeinstalovat fyziku / auta. Zatím nevím, kdy přesně to bude, musím se domluvit se Šnekem na nějakém vhodném termínu - a až budu vědět, určitě dám dlouho dopředu vědět, kdy ta změna aut / fyzik proběhne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 28, 2015 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro ty, kteří pravidelně nesledují facebook či webové stránky TEAM RALLY. Během několika minulých dní se zde objevilo pár rozhovorů s jezdci TR.
Odkaz do sekce rozhovorů: http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/web09/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=34&Itemid=126

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: so leden 02, 2016 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krátký střihový videospeciál z první poloviny sezony od Jantara

https://youtu.be/xAZqghRrE9w

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Ferry





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Exclamation Exclamation Exclamation Luxuska, díky za příjemnou chvilku podívání Wink

_________________
Sadac
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši to je neuvěřitelné co tu předvádíte. Shocked Naprostá paráda. Díky....
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hned po pochvale klukům tady o patro výš Wink tady vyvěšuju protestní nótu pro zbrklé nahazování nových fyzik v průběhu TR.... Někde se psalo že to nebude týkat setupů ale - prdlajs. Všechno mám mimo limit... Hoši vy co činíte tam _ nahoře... Já, (a troufám si říct že i pár dalších lidí) nemáme čas imrvére předělávat nastavení na autech... Je to vyloženě nefér.... A když už se už tady letos nadmíru vytahují pravidla a bazíruje se na různých přesných výkladech kdy je konec a co je konec a jiných prkotinách...
Takže má otázka zní:
Může mi někdo znalý "práva" ukázat v pravidlech že se bude měnit fyzika? Já jsem to nikde nedočetl... Může mi vedení závodu zajistit stabilní podmínky pro závody po celou sezonu?
Já jsem totiž přišel ráno do garáže a zjistil jsem že kvůli vám nemůžu závodit... Zaplatil jsem startovné,.... tohle v pravidlech nebylo a vůbec se mi to nelíbí.... Evil or Very Mad

PS: Vedení TR by mělo úzce spolupracovat s vedením RBR a zohledňovat podniky které jsou "zpoplatněné"...

Jinak nic proti novinkám
Příspěvek Zaslal: po leden 25, 2016 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludvo, všimni si, jak dlouhá je tvoje pochvala a jak dlouhá je tvoje kritika...to samo vypovídá o tobě dost, k tomu ještě přičtěme negativní komentáře a neustálé napadání něčeho na pluginu, kde pár dobrejch a obětavejch lidí dělá něco pro ostatní ve svém volném čase a musí číst tyhle tvoje hovna...tak to napíšu jako chápající člověk, co ho 300 Kč nezruinuje, abych neurážel ostatní. Michal s Vaškem a spol. aby teď při čtení tvého nehorázného příspěvku lapali po dechu a přemýšleli, zda vůbec udělat další ročník, po kterém nejen já, ale zajisté i spousta dalších chápajících členů RBR komunity toužíme!

Takže važ slova, prosím a šetři si i nám zdraví...

Všichni máme stejné podmínky a nikdo tím nezískává nijakou výhodu, tak nalaď káru a předveď nám to na rally, ne na foru...dík

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po leden 25, 2016 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro, o tobě jsem nepochyboval že se na moji kritiku ozveš Wink
Já nemám tolik času jako ty, abych tady zaznamenával kdejakou změnu a na honem na ní reagoval... Ale klidně mi napiš p.m. tam se můžeme "vyhovnovat" chápající člověku.

Tady když se něco někomu nelíbí tak dostane prostě přes držku....
Příspěvek Zaslal: po leden 25, 2016 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V poklidu, rád odpovím. Za těch 10 let co tu adminuju jsem slyšel už mnohem horší věci.

KALA Ludvik napsal:
Může mi někdo znalý "práva" ukázat v pravidlech že se bude měnit fyzika? Já jsem to nikde nedočetl... Může mi vedení závodu zajistit stabilní podmínky pro závody po celou sezonu?


Nemůže. Zcela jednoduše, nemůže. TR je závislé na pluginu, který řídím já a Wally, a se Šnekem dobře a úzce spolupracujem, ale i on bohužel dostane některé věci jen oznámené s tím, že je nemůže ovlivnit.

Jak jsem psal, tentokrát nešlo držet dvě verze fyziky aut paralelně, protože prostě 3.1 auta nefungují na 100% s 4.1 fyzikou. Termín nasazení jsem volil tak, abych se vyhnul kolizi s podnikem Team Rally (jinak bych je nasadil cca o 10 dní dřív). Dával jsem avízo aspoň 14 dní dopředu s tím, že si můžete vyzkoušet novou fyziku v shakedownu, takže jestli tě ta změna překvapila, no, říká to spíš něco o tobě - opravdu nevím, co ještě víc bych měl udělat. A jen tak mimochodem, TR není jediný šampionát, který tady na pluginu běží, a kdybych měl čekat, až se někdy náhodou zrovna nic nepojede, tak bych ty fyziky nenasadil nikdy.

PéEs, tu informaci, že nebude potřeba měnit setupy jsem měl od autorů NGP. Inu, šedivá je teorie a věčně zelený strom života Rolling Eyes


Naposledy upravil KORAL Vaclav dne út leden 26, 2016 13:11, celkově upraveno 1 krát

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út leden 26, 2016 8:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši zlatí, jen abych dokreslil osobnost Ludvíka Kaly.

Posuzujete ho zde jako rebela, co věčně kafrá?
Poměr napsaný slov chvály oproti kritice? (nehodnotím její oprávněnost)

Tak já vám dám ještě jeho další rozměr.
Včera jsem na naše týmové stránky dal výzvu k podpoře Martina SCHWARZE.
Ludec byl první, kdo na výzvu reagoval a Martinovi poslal odměnu za jeho práci pro RBR komunitu.
Stejně tak Ludec přispívá na všechny zde zveřejněná konta.
Jeho jméno nenajdete bohužel jen u Dárcovství pro Miro Kurka.

Ale to je problém někoho jiného.
Už notnou dobu zpět jsem zde na fóru orodoval, ať se na stránke Mira zveřejní jeho český účet, kde se nemusí platit v Eurech, ale může se cvakat Korunou.
Ludec na toto konto samozřejmě přispěl také, podobně jako valná část našeho týmu.

Mohl bych zmínit i fakt, že právě on stojí za vizualizací noční arktické rally, která se mnohým tak líbila. Pravda, Ludec není žádný PC laborant a tak jeho vize zhmotňuje Jirka Jarotek. Takže nad tím sedí ty sakra hodiny spolu.
Kdo někdy cokoliv měnil v texturách, ví co je to za lopotu.



A je pravda dost zvyk, že jakmile zde kdokoliv začne cokoliv kritizovat, většinou ho někdo jiný okamžitě znectí.
Pak se tady vedou nesmyslné debaty plné urážek, než aby se případně alespoň vysvětlilo. Což není aktuální odpověď Václava.
O debatě o nějakém řešení si v drtivé většině můžeme nechat jen zdát.

Dám jeden příklad za všechny.
Před časem jsem si zde postěžoval na chybně udělaná svodidla na Mlynkách II. Jediné, čeho se mi dostalo zpět, bylo že jsem HOTlaper (či jak se říká těm, co honí čistě rekordy), nebo že jezdím jak prase a že když takto narážím (bylo to po jezdecké chybě) do svodidel, tak se nemám divit, že se auto rozbije (svodidla autem procházela) atd.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út leden 26, 2016 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvik napsal:
Já nemám tolik času jako ty, abych tady zaznamenával kdejakou změnu a na honem na ní reagoval...


no, od založení našich profilů na RBR pluginu uběhlo už pár let a podle počtu příspěvků vidím, že máš stejně času na dění na pluginu jako já (byť mám profil založený o 27 měsíců dříve než ty. A co se týče tvých kvalit jako člověka a fanouška RBR, to nezpochybňuji...jen mi to přišlo jako zbytečně unáhlené napadení vedení TR a pluginu.

Nechme to plavat, prosím...hodně štěstí na trati

P.S.: fyzika 4.1 je pro mě úplně jiná a začínám téměř od nuly, protože jsem si dosud nezvykl na NGP, takže setupy, co jsem používal 5 let mám uloženy v archivu a ladím od nuly, co mi kdo z parťáků pošle, to si přetvořím k obrazu svému...sám nedokážu naladit vůbec nic.

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: út leden 26, 2016 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nečekal jsem že se mě manažer takhle zastane. Embarassed
V mém zájmu určitě nebylo a není škodit RBR.
Už není zdaleka tolik času jako před lety, ale nevzdávám se...
Je pravda že jsem naprosto závislý na pomoci ostatních co se týká přeinstalace čehokoli kolem RBR... I po těch letech...Ale to je i spousta dalších... Nechci "napadat" a ani to nebylo mým úmyslem nikoho z vedení.
Se zmíněným Jirkou Jarotkem který sice aktivně nejezdí, nemá čas, ale je to kamarád, jsme kuli pikle na TR.. Ale v průběhu TR nastalo tolik změn že člověk neví jak to pude.. Uvidíme.
Co se týká finančních příspěvků? To je na jednotlivci... Myslím si že místo sáhodlouhých slov chvály je lepší poslat nějakou tu kačku..
A já? Budu asi stejně rejpavej jako dřív.... Nic.. Hoďme to za hlavu... L.
Příspěvek Zaslal: st leden 27, 2016 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klidne rejpej, pokud bude kritika aspon trosku konstruktivni, nemam s tim temer zadnej problem Cool

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st leden 27, 2016 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme