Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. HSF Rally - 1.- 7.11.2015
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 3. HSF Rally - 1.- 7.11.2015 Odpovědět s citátem

Třetím podnikem TEAM Rally 2015 bude opět HSF Rally. Pořadatel i meteorolog slibují téměř stejnou trať i podmínky jako v sezóně 2014.

Instalační balíček textur je bohužel pouze v loňském provedení. Kdo má z loňska, nemusí stahovat.

ZDE ke stažení

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po říjen 26, 2015 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: error Odpovědět s citátem

Potřebuji radu. Když spustím TR tak mi to napíše, že nemám nainstalované vhodné auto ????? Nějaká myšlenka? Samozřejmě že Deltu mám a v jiném turnaji mi jede. Přeinstaloval jsem ji a stejné.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2015 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Re: error Odpovědět s citátem

Bohužel jsi do registrace pro turnaj vybral špatnou Deltu..
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2015 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Re: error Odpovědět s citátem

Vynechám sprostá slova. To jde? Asi ano. No nic. Jen asi marná otázka. Změnit adminem to nejde co?
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2015 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechno jde Wink Pokud to schvali Snek - pardon, tim myslim naseho Pana Reditele - neni problem.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2015 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem psal že bych s tím Vaška nechtěl ani otravovat, ale on jak je nemocnej, tak se asi nudí. Já s tím problém nemám, i když by se někdo mohl ozvat že je to Tvoje chyba. Nerad bych, aby se u každého závodu řešilo plno změn, že se někdo uklikl.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2015 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABOTA Pavel





Založen: 21. 12. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Klášterec nad Orlicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chci se zeptat, při instalaci balíčku mě to nenalézá Falstone 2. Píše to chybí v tracksetting.ini, přitom otočené tratě mám nainstalované... Můžete mi někdo prosím poradit? děkuji
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2015 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kuba Rojek si dal práci s tím, že na uložto nahrává všechny potřebné soubory z RBR... http://www.uloz.to/soubory/Okrojek/Richard-Burns-Rally/
Takže zkus stáhnout v sekci RBR Czech Tratě Patch - track.ini a tracksettings.ini a uvidíš Smile
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2015 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABOTA Pavel





Založen: 21. 12. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Klášterec nad Orlicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

snaad to pošlape, díky moc :-)
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2015 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímal by mě názor ostatních na opotřebení gum na mokru u nových NGP fyzik. Při pohledu na výsledky RZ3 a předvším RZ4 je vidět, že něco není v pořádku. Zdá se, že udělali soudruzi z NDR někde chybu, protože mi nepřijde normální, že R5, dvoukolky a historici měly po 4RZ opotřebení gum v průměru okolo 30% a WRCčka měly v průměru okolo 80%. To se opravdu nedá - nedovedu si představit, že by byla na mokru celá soutěž. Confused

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2015 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine,projdi si tento test,moje časy a komentáře,kde většinou píšu o mojem opotřebení.Naschvál jsem zkoušel,jak bych se s WRCem popasoval a mě vycházelo pořád nejrychlejší.I když samozřejmě,rezerva by tam měla být dle mě větší a asi i třeba při 50% opotřebnení by WRCo mělo být pořád o něco víc suverenní.Na druhou stranu,se mnohdy v MS R5ky pohybují za WRCama někde okolo 1-1,5s/km což není až tak moc.Ještě k tomu opotřebení,netuším,jak moc hraje vliv styl jízdy a nebo třeba setup,který můžete mít někteří vcelku v extrémních nereálných hodnotách a pak to tak může dopadat,nevím.Ale určitě nějaké chyby ve fyzikách jsou.Já například asi hodinu před tím,než jsem odstartoval,jsem si řekl,proč jsem sakra pomalejší na suchu v Japonsku,než na vlhku no a kde byla chyba?V Japonsku jsou na suchu rychlejsí a to dost výrazně vlhké pneu.Chtělo by to,aby to tvůrcům NGP fyzik někdo sdělil.

edit: Jsem zapoměl odkaz. Tady http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=ebf20156cc7ac86e5db581ec0fef06c6

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2015 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, sleduju tvé kometáře a vím, že se divíš nad opotřebením některých jezdců. Dost jsem se tomu věnoval, hlavně když jsem jezdil předkoly a můj závěr byl, že je to hooodně o rukách, talentu. Dalo se sice některými vychytávkami ušetřit pár procent, ale nic to nebylo proti tomu, co bylo mezi volantem a sedačkou.
Japonsko jezdím vždy s vlhkými pneu, fyzika auta na tom nic nezměnila, je to o fyzice trati. To samé austálie na vlhku.
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2015 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nezabudnite ani to že niekedy na povrchu : suché - rozbité auto sa chová ovela horšie ako na povrchu : vlhká - nová .....
no a aby ste ušetrili gumy musíte mať tieto 3 faktory: 1. cit v nohe ( nešlapať plyn keď kolesá začnú hrabať, a sledovať farebný otáčkomer, aby červená nerozsvietila ) 2. kvalitný volant s kvalitnými pedálmi, 3. setup ( správne nastaviť diferáky - aby kolesá hrabali spolu a nie každý zvlášť, správne nastaviť brzdy - aby kolesá nikdy nešmýkali ani pri silnom brzdení, alebo brzdiť pomaly s citom, a spávne nastaviť podvozok - aby auto jazdil čistú stopu a nešmýkal bokom )

je to také jednoduché.....

WRC nejazdím, ale hádam majú vyšší výkon ako napr. R2 a aj to môže za to že sa zničia gumy skôr ako u predohrab......
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2015 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z HSF rally odesílejte RZ6 Pirka Menoko a RZ17 Tanner II. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 11. 11. ve 23:59.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2015 8:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo dovedl bych si s tebou nesouhlasit s tím že R5 je pomalejší pořád než WRC ... sám asi víš že jsem jel jeden test od vás ( Iridia ) s 208 R5 2015 a čas třeba na sip II jsem měl jen o 4s pomalejší než v TR s WRCem a je to první rz ... noiker tam to bylo taky v pár vteřinách a na pirce II už jsem byl s R5 rychlejší než s WRCem Smile a to že na suchém japonsku jsou rychlejší intery jsou už od starých fyzik ale v tr nepoužitelné tato volba jelikož nikdy nemáš v sekci jen suché jap Smile koukal jsem že Míra Sudický jel Intery v té druhé sekci druhé etapy ale na Aust ztratil víc než na japonsku vydělal Smile sám jsem R5 jezdil .. nevím kde to bude ale na kluzčím povrchu jsou R5 hodně rychlé třeba na peklu snow ... jsem s N15 R4 jel s WRCama Smile dostal jsem tam od nich jen vteřinu a to byly jezdci formátu Jurek Bogdanowicz atd.. Smile ale má vyjít update 4,0 tak uvidíme ...ale je fakt že se na šotolině hodně sjíždí gumy ale však v reálu s tím taky mají problémy že na konci sekce už jsou bez gum akorát oni si můžou vzít rezervy Smile holt my je nemáme Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 08, 2015 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme