Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. MM Rally - 21. - 27.2.2016
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 8. MM Rally - 21. - 27.2.2016 Odpovědět s citátem

Osmý podnik TR 2015 pořádá nepřipravený MM Rally Team. Tentokrát bez nápadu a bez textur.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po únor 15, 2016 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

závod je veľmi dobre pripravené...... textúry nás nezaujímajú, hlavne aby neboli origo erzety, a skladba je celkom fajn, no a máte tam aj 3 iriginal Rz, takže užijte si to...... Very Happy
( takkto má vyzerať závod v dnešnej dobe, veď nie sme v roku 2007 )
Příspěvek Zaslal: út únor 16, 2016 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DLOUHY Vladimir





Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Slaný

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, radši jedu novou RZ s origo texturama než pořád dokola origo RZ pokaždý v jinejch barvách. Ty originál RZ mě už fakt nebavěj a ani nemam chuť je furt dokola jezdit když je tu mnohem víc RZ a častokrát mnohem hezčích Wink
Příspěvek Zaslal: čt únor 18, 2016 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vláďo, já ti nevím, nic proti novým RZtám, ale tohle co připravilo pro nás MM Rally Team, mi přijde opravdu jako odfláknutá práce a snad si ani nezaslouží nikdy možnost opakování.
Snažil jsem si to omluvit nezkušeností, jejich vlastní preferencí na kterou mají právo, ale Tomášův škodolibý komentář mě spíš utvrdil v tom, že to byl záměr, sprostě řečeno naschvál.
Ne tohle fakt ne. V únoru se prohánět po zabugovaných tratích kolem vinic, mezi kukuřicí na suchém asfaltu?
V mých očích se na to kluci fakt vy..., odflákli a ještě se smějí.
Osobně se pokusím jen přežít a rychle zapomenout, nic víc si tento podnik nezaslouží.
Příspěvek Zaslal: čt únor 18, 2016 23:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pod tohle se Fristo podepisu.
Nehlede na dve stejne rz v jedne sekci.
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2016 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám pocit, že toto bude první podnik v historii TR, který vynechám. Letos hledám motivaci na každý závod znovu a tohle asi nemám zapotřebí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2016 9:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLOJHAR Otas





Založen: 06. 12. 2013
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši takový uplakánky svět neviděl, už jen co koukam na komenty spousta jezdců, o čem rally vlastně je? o tom přizpůsobit se podmínkám na různých RZ a né jak kokot jezdit furt dokola Finsko a další origo RZ.

v jedné sekci se jezdí ta samá RZ i ve skutečnosti, jako například El Brinco.

Já tu cítím spíše strach, strach z toho že vás pojede některej z jezdců co to jezdí chvíli a nový RZ aspoň trochu zná.

A to že se nasrali s texturama označíte odfláknutou prací? Are you fucking kidding me? Kdybych měl tu možnost já dam tam samej Loch Ard a Undvu a podobný abych mohl číst pláč čtvrtky jezdců.

Proč by nemohli dát kluci RZ, který se jim daří a umí? Je to přece jejich závod, jejich příležitost zazářit, nebudou přece dávat Japonsko a další klasiky když umí tyhlety líp. Proč by se měli řídit podle toho co chtěj ostatní?

ZAMYSLETE SE NAD TIM CO JSEM TU TEĎ NAPSAL A BERTE TO JAKO NÁZOR JEZDCE BEZ ZAUJETÍ OHLEDNĚ TÝMU, NEJEDU U NIKOHO


Naposledy upravil PLOJHAR Otas dne po únor 22, 2016 21:12, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UHER Tomas





Založen: 18. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že tady je to zase samá chytrá hlava, všichni by nejradši jeli Finsko 22 RZ který se budou furt opakovat, akorát otočený verze. To podle vás je lepší. To že v jedný sekci je dvakrát jedna RZ ničemu nevadí, naopak si myslím že je to trochu změna. To že několik let se u ruzných týmu opakujou RZ a jezdí se to furt dokola ale nikomu nevadí....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim. Me spis vadi to chvastani se jak je spousta novych RZ a z asfaltove etapy je tam liptakov a Sumburk a ty rz se jezdi docela bezne. Takze je tam dat dvakrát, když je tolik novych RZ me prijde divny. Navíc nas ve virtualnim svete netlaci zadny papirovani tak není nutny davat stejny rz téměř za sebe. Me ani nevadi vyber RZ a uz vůbec me nevadi ze si davate RZ které vam sedi od toho je to vas podnik, ale urcite ten zaver sel lip poskladat.

Otas: dival sem se na harmonogram mexicke rally v poslední 10 let a El Brinco sem v jedne sekci nevidel ani jednou. Ale jak sem psal výš nas nenuti nic ty Rz hrnout za sebe.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš Uher: A komu by to mělo vadit,že se opakujou rz u jednotlivých týmů?Mě přijde dobré,když má ten tým i v tomto nějakou tvář a nehází rok co rok za každou cenu nové tratě.Ano, 1-2 RZ na obměnu beru,ale vůbec mi tedy nevadí,když se jede třeba HSF a k ní prostě to japonsko patří.K Vám by zase třeba mohlo patřit tohle.Navíc pokud se někdo z týmu sere s texturama,i tam dává logiku,že se nebude chtít každý rok patlat s 10 dalšíma rztama.U Vás nevidím ani tak problém s výběrem RZ,ale třeba to poskládání sekcí,kdy se opravdu opakuje jedna rz v sekci 2x,mi přijde trošku divné.Textury jste taky nesjednotily třeba do nějaké roční doby,i když je jasné,že někteří tvůrci si na svojich tratích ani úpravy nepřejí.Ale třeba bannery být mohli,nebo ne?Prostě alespoň na mě to působí,že jste si s tím moc práce nedali.
Otas: K těm uplakánkům,já věřím,že snad většina jezdců nakonec odstartuje a nebude bečet a bojkotovat závody jako borci z MM,když se nejezdí jejich oblíbené tratě.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejde o oblíbené trate, ale o original trate...... je to rozdiel, a ja oblíbené trate nemám, ale original erzety dookola jazdiť nemám chuť.
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 6:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši, já osobně bych to viděl asi takto. Ctím právo každého pořádajícího, aby si skladbu udělal, jak chce. Kdyby to měl být 20x za sebou Bruchsal, tak to tak prostě chtěl. Tečka. Ale měli byste se zachovat jako chlapi a jelikož pořád remcáte na skladby ostatních, tak se aspoň připravím a budu akceptovat, že někdo bude mít kecy na mou skladbu. Tak to prostě spolknu. Když jsem dělal nějaké rally a vyšla ven skladba, lidi se hrozili, co je to za sra*ku. A pak po texturách a po rally byli ,,nadšení“, že textury tomu daly smysl. Ale to u vás není, bohužel, jak říká Reslík. A za několik let budou i tyto tratě jak originálky, protože je každej bude znát zpaměti. Pak bude každej rád za nějakýho trotla, kterej udělá textury a bude se to snažit nějak ozvláštnit. Jenže to už žádné TR nebude a nebude kvůli vám a ostatním rejpalům, protože se fakt nedivím, že do toho Michala musíme každej rok přemlouvat. A osobně bych to radši jel klidně proti 50 dobrým lidem, než proti 150 rejpalům. Udělejte si svůj cup, své pravidla, svůj plugin, nalákejte startující, dosáhněte kvality TR a jezděte ho a já Vám budu fandit. Ale TR už nechte těm slušným.
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 7:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tuto diskuzi uzavřel. Vždy budou dva tábory s dvěma názory. Mě osobně se moc nelíbí směřování NGP fyzik, které hlavně u historiků na asfaltu jde do kopru. A skladba MM? Nevadilo by mi jet nové rz, ty co jste tam dali už za ty roky znám zpaměti taky, stejně jako originální tratě, ale za vše hovoří čísla. Z 11 jezdců v H/A v cíli jsou pouze 3 bez SR. Bravo, doufám, že jste docílili to co jste chtěli.

Tak a teď se do mě pusťte, že jsem jeden z těch co mají SR a pláčou. Hlavně jeden je tu takový, co umí napsat ještě dobre Ti tak!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre ti tak Kovaro, a nebul Very Happy
NEvim, co vsichni mate proti tvurcum teto nadherne skladby, kdy nam dali nove RZ, kterou jsou minimalne 6 let stare Smile
Hlavne ze chteli vlastni podnik, pak to nejak namrdaji dohromady, bez logiky, snahy- stylem, tady jsme vam nasekali poradnou rallye a drzte huby.

Ale my nebude, s timhle pristupem celeho MM rallye teamu bezte do prdele!
Umite jen remcat, hlavne ten p...s slovenskej, ale nic poradneho neudelate.

Klidne BAN, je mim to fuk, stejne jde cela rbr do prdele, hlavne diky super fyzikam NGP
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UHER Tomas





Založen: 18. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mě líto jak jsou tu někteří zoufalí. Nemůžete vzít podnik tak jak je. Prostě budete mít vždycky něco proti a člověk může udělat jakou skladbu chce ale pokaždé se najde nějaký dement, který strašně rozumí všemu, všechno umí a je ve všem nejlepší. Příští rok ani MM Team startovat nebude. Už po prvních třech závodech se na to celý tým vykašlal protože ten přístup všech tady je neskutečnej. TeamRally už je jen pro ty zabedněnce. Rozhodně jsou mnohem lepší poháry, kde jsou lidi přátelští. Už jen to, když se pořadatel musí přemlouvat aby se pohár vůbec odstartoval, to už vypovídá o kvalitě.. Ted si o mě myslete co chcete, je mě to uplně jedno. Je to můj názor. Klidně mě i vemte licenci, TR už je mě jedno hodně dlouhou dobu. Mějte se
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme