Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. MM Rally - 21. - 27.2.2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já ani neřeším to že by mě Martin předjel. Vím že je rychlý a souboje si užívám. Navíc jsem v situaci že na nejlepší trojku v kategorii nemám a na čtvrtém místě mám relativně náskok. Takže neřeším každý bod. Ale to co jsem napsal, za tím si stojím a je to můj názor na tuto situaci. Wink A to že by taková trať tady neměla být, to už je na tvůrci tohoto podniku.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PLOJHAR Otas





Založen: 06. 12. 2013
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda že trať je pro lidi co RBR kromě TR nejezdí nešťastně zvolená a úplně chápu jak se tam může zabloudit, já sám jsem jí před rokem neustále několikrát najížděl abych věděl jak je to správně a nemusel nad tím furt přemýšlet a být v křeči, ale na druhou stranu je to problém jezdců že RZ nenatrénují, proto se ve skutečnosti jezdí seznamovačky a Ogier taky jel v Argentině asi o 100 metrů delší trasu než musel, bohužel účel seznamovaček bv pro tyto jezdce měl splnit buď shake nebo ještě lépe testovací turnaj, který by měl vytvořit manažer týmu, taky jde o to jak moc si tu trať jezdec zkrátil, pokud jde jen o tu odbočku a kolečko tak bych byl schovívavý a myslím, že minuta a půl by byl dostačující trest Wink
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj těd přijdu z práce chci zkouknout video a tady zas taková válka . Když se zde tedy o mě píše tak si dovolím k tomu něco říct . Nevrátil jsem se po 3 letech a ještě k tomu na poslední 4 rally , abych podváděl ..nemám žádný důvod chtěl sem si prostě zas užít atmosféru TR . Ted k té přípravě po 3 letech neježdění je pro mě každá trať nová i originál to mě věřte a připravit se na TR kde se jede Semetín , Bruchsal-Unteroewisheim atd které jsem do té doby nejel ani jednou abych byl aspoň trochu konkurenceschopný je fakt těžký tak, že jsem se pečlivěji věnoval jiným těžším rz a těch mini šipek na GB jsem si prostě nevšiml.
Navíc kdybych chtěl podvádět tak neposílám rpl a protest proti penalizaci to je snad každému jasné. Protest jsem podal protože jsem ani v nejmenším netušil že jsem jel špatně to jsem zjistil až při písemné komunikaci s Jirkou a zkouknutím onboardu na youtube .
Pokud si někdo myslí že bych měl být vyloučen nebo dostat penalizaci větší nemám s tím nejmenší problém . Nejde o život . Ale že rozhodně nehodlám podvádět může potvrdit i Vašek Korál , když při obyčejném turnaji asi 3 RZ byla tam rz Daniel Bonara kde jsem taky nenašel cestu a projel 3x boxovou uličkou a podotýkám bez penalizace je to rychlejší asi o 40s napsal jsem Vaškovi ať mě z turnaje vymaže, protože jsem jel jinudy a nechci mít tento čas v rekordech Crying or Very sad Tak to je asi vše k memu podvádění . Svědomí mám čisté tak že jsem v klidu .
Jinak RBR si fakt zas užívám a souboje v TR jsou super. Tak že pokud mě nevyloučíte tak se ještě v těch závěrečných TR potkáme.

Tak teď jdu dát kávičku a k tomu videjko z BD Rally Twisted Evil

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
Ivo,tobě snad dělá radost,že někdo dostal pentli?Vidíš zřejmě podvodníky na každém rohu,nebo co?Opravdu nechápu takové lidi.Bruder si neúmyslně pomohl o 20-25s a tak ho mají nejlépe vyloučit?Nebo co distanc alespoň na dva roky?Hoši,já si to taky zkrátil,zjistil jsem to sice až když mě naskočila pentle a do konce rz jsem si říkal,že je to asi chyba tratě a pentle to hází běžně,ale tak,můžete mi ještě přidat penalizaci,nebo vyloučení,ať má Studený radost.A ještě něco,nastudovat trať jsem si měl jak?Deset průjezdů bez penalizace v shaku nestačí?No,asi ne,tam to pentli za toto zkrácení neházelo a proto jsem nic netušil.Tak příště si ještě budu hledat na youtubu,když se jezdí místo normálních rz bludiště a ještě s debilním rozpisem.Zdar.

tady ještě video,předpokládám,že jak Bruder,Kopic jsme minuli tu stejnou odbočku,zde ve 43 vteřině. https://www.youtube.com/watch?v=qDi5CjU0Dwo Hlásí tuším pravá dva,která tam je ale tak jako tak,tak nevím podle čeho to poznat.Jo kdyby mě to hodilo penaltu už v shaku,asi bych to začal řešit víc a na problém bych přišel,takto bohužel.
Honzo nedělá mi radost, že někdo dostane pentli. Brudera jsem si vzal do huby náhodně, protože poslal replay na kterém je vidět, že to proletěl a v komentu doufal, že to je blbost a pentle bude smazána. Dělá mi ale velmi zle omilostňování těch, co nejsou schopni se připravit. Sráží to výkon ostatních, co si dali záležet a na sosutěž se připravili řádně a dodrželi trať. Opět opakuji, že úmysl nevidím u žádného. Ovšem neúmyslné podvádění vidím. Nebo nepřipravenost nebo neznalost. Je mi jedno jak to nazvat. Omlouvat něčí neschopnost, včetně TEBE, na úkor ostatních, co se dokáží připravit a nachystat mi přijde velmi silně nefér a podpásovka na poctivé. Na tom si trvám. Pokud chceš unfér jednání obhajovat, potom sorry.Na stejné vlně nejedeme. PS. Jestli měla nebo nelěla být RZ zařazena, nebo puštěna na plugin? To jako obhajuješ co nebo koho. Podmínky byly pro všechny stejné. Já nesouhlasím a nenávidím NGP.
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ivo,ještě jednou.U všech ostatních tratí co se za 10 let jely mě stačilo se parkrát projet v shaku a třeba na Monteku mě od začátku stačily ty testy,které dával Michal na plugin.Zde jsem si shake projel několikrát(minimálně 10x). Hned zkraje,když jsem několikrát zabloudil,mě nato,že jedu špatně upozornil nápis, JEDEŠ ŠPATNĚ a ani navigátor nic nehlásil,no tak jsem dal odstoupit a jel znova.Tady v tomto místě se ale nedělo nic,ani žádný nápis,ani navigátor nepřestal hlásit.Tak co jsem měl natom jako zkoumat?A minutový trest je snad dostatečný,když tam člověk získá do 30s,nebo natom snad člověk netratí ještě navíc půl minuty?Vůbec nechápu o co tady některým jde.A že nevidíš úmysl u žádného? Cituji "Tvrdě se ozývám proto, že mi to přijde jako podvádění" .Zajímalo by mě,jestli byste se tady tak ozývali,kdyby šlo o někoho z vašeho týmu.
Sorry,ale takto tvrdě trestat toto a ohánět se tady neschopností se na závod připravit?Nene,toto už není o zábavě,kam to jen tato komunita směřuje.Chjo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo už mne to nebaví. Úmyslně zkresluješ co jsem napsal. Cituj celý kontext. "Tvrdě se ozývám proto, že mi to přijde jako podvádění. Forma může být úmyslná nebo i neúmyslná." To ad1. Ad2 stále se oháníš tratí a rozpisem. Na to se nehraje. Máš si trať nastudovat. Jak už taky někdo psal, tak plánek je přiložen u instalace. Nikdo tě nebude vodit za ručičku a říkat tady odboč. Už ses prodiskutoval do role uplakánka. Podmínky jsou pro všechny stejné. Pokud někdo může najet trať a dodržet ji, tak výmluva na rozpis je zcela mimo mísu. TR se od založení vyznačuje vyšší mírou obtížnosti a na tom je postavená. Tuto debatu končím a počkám na rozhodnutí rady starších.
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: ? Odpovědět s citátem

Hoši zdar, pojdmě si upřímně říct, že se chováte jak malí kluci. Daná věc se prostě stala, evidentně na tom nechtěl nikdo nic vydělat, trať na té RZ je dementně postavená, a to, že to shaku nedává pentli, stačí přece k tomu aby si člověk myslel, že jede dobře a nehledá pak mapku nebo ještě videa. Takže v tomto případě bych viděl vyjímku. V poslední době takových bloudících tratí ale přibývá, třeba ten polskej tankodrom? nebo kdo nezabloudil poprvé na rz Karowa? a když sem si dal Ferneta tam sem taky zabloudil. Hlavně si ale nekazme atmosféru TR.

Nešla by teda vypsat anketa při této mimořádné situaci, ať o tom mají možnost rozhodnout všici co zaplatili licenci. (pokud to není složité) to by byla demokracie. Buď minuta nebo nechat co je + samořejmě rozlišit jestli člověk profrčel nebo hledal. Za mě je minuta dostačující trest, prostě nejde srovnávat třeba s úmyslným velký katováním, to je podle mě větší podvod a důvod k rozhořčení.

Jinak já ten GB extrém znám z BTB, dalo se to tam stáhnout jako projekt bez stromů jen ten okruh. Já sem tam tu trať měl ale jinak postavenou a začínalo se u té garáže, takhle to je prostě demetní.
JANTAR +

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anuloval bych výsledky z GB sprint extreme, vyresil by se problem, s tim jestli nekdo vedel nebo nevedel, jestli vynechal nebo nevynechal.
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem tady ohledně tohoto nic psát, ale nějak mi to nedá. Nechci se nikoho zastávat a ani nikoho obhajovat. Můj názor je ovšem takový, že tato RZ by se do TR vůbec neměla dostat. Je to prostě totální kravina, která nedává smysl, uplně stejně jako ta polská Karowa. Mně to přijde ta trať jako by se někdo nudil a tak si prostě modeloval něco a pak zjistil že by to mohla být nějaká RZ a tak to prostě udělal že se pojede tam a zpátky a do toho ještě jedno super odbočení na parkoviště. Bylo uděláno a hotovo a tak se to prostě vydá jako RZ. Přitom mi to přijde jak nějaká tréninková aréna, což by klidně být mohlo. V tomto případě bych řekl bohužel, bylo to vydáno jako RZ. Už jen to, že se na té RZ jezdí do protisměru a zpátky.. Kdo to kdy viděl v rally? Je to prostě strašná hloupost a můj názor je, že RZ tohoto typu by v šampionátu jakým je TR neměly co dělat. Samozřejmě každý tým má možnost si poskládat skladbu jakou chce, ale pak by vedení mělo tu skladbu schválit a popřípadě upravit. Protože bylo jasné, že s touto tratí budou problémy.

To jak se každý připravuje na závod je každého věc. Někdo ten čas a chuť to trénovat má, někdo ne. Já si to třeba projel 2x před závodem a myslím že nebýt 3D šipek se kterými ne tak dlouho jezdím, tak bych to profrčel taky rovně. Se 3D šipkami jsem nejezdil do asi do půlky letošního ročníku TR. Pak ale neznalost mojich nových tratí mě donutila si tyto šipky zapnout a je to opravdu mnohem jednodušší se na některých nových tratích vyznat. Najdou se tady teď tací, že zase začnou vykládat jak to nemá nic společneho s realitou a že v reálu žádné 3D šipky nejsou tak se spoléhají na rozpis a podobně. Ano taky jsem jezdil na rozpis, od počátku věků co RBR hraji a zapnout si tuto pomůcku mě to donutilo opravdu až letos, kdy se na plugin dostávaly nové a nové tratě. Za to jsem samozřejmě moc rád a každá nová trať je přínosem. Některé jsou ovšem povedenější, některé míň a proto si myslím, že do šampionátů jako je TR by se měly dávat jen ty RZ, které jsou povedené víc a hlavně se nepředpokládá, že by mohl být nějaký problém, aby si TR držela nějakou svoji úroveň a nemuseli se tady pak na fóru řešit takové kraviny. Asi tolik bych k tomu řekl...

PS: upřímně sám nevím jaké by bylo nejlepší řešení s těma penalizacema. Ti co tu trať prostě neznali a dostali by pentli za to, že to jeli špatně a neví o tom, bylo by to hodně nefér. Zároveň ale, pokud to někteří mohli projet normálně a určitým způsobem se na to připravili a ví kama se to jede, tak na tom prodělají oni. Je to opravdu hodně zapeklitá situace a upřímně vůbec nezávidím vedení TR a jsem sám zvědavý, jak se to nakonec vyřeší.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, včera jsme nad tím opravdu dlouho seděli a přemýšleli, jak to vyřešit nejen teď, ale i v budoucnu... Nástin řešení už máme, teď to musíme doladit, brzy se to všichni dozvíte... Takže možná je na čase debatu uzavřít, názory už známe Smile

Edit : Ondro, Ondro Very Happy Very Happy Ty si dobytek Very Happy Smile


Naposledy upravil JAROSEVSKY Jiri dne po únor 29, 2016 14:20, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to teda Jiří nééééé!!! Na internetu se jen krade, vraždí a mě to už nebaví číst. Tady si aspoň počtu, jak se chlapi vrací do dětských let a hádají se o písek Razz Razz Razz Razz . Pro mě naprosto jasná věc, něvědomné a neumyslné zkrácení. Dát jednoduše minutu a dál neřešit. Takže debatu otevírám dál !!!! Razz Razz Razz Razz
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo vyloučení z výsledků za nedodržení trati rychlostní zkoušky. Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle pravidel TR není co řešit.

Pravidla:
11.6. Za jedno zkrácení bude standardně přičtena penalizace 20s.
Na jedné RZ může být udělena maximální penalizace 60s.

Jestli to jel tak či onak, úmyslně, neúmlslně....to bohužel pravidla neřeší, z toho plyne co?

1.min. penalizace, hotovo, tečka.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na TR14 Kizz Me rally, mi po zlom odbočení na RZ Sardian vyhodilo DNF a ešte niekoľko minútovu penalizáciu. Proti tejto penalte som sa odvolal, avšak bez výsledku. http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=41ee8062cd0c8b17c7c1db93a494d192&stage=1

... len tak na porovnanie s touto situáciou
Příspěvek Zaslal: po únor 29, 2016 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptacek Martin podla tebe vynechať z trati cca 500m to je skrátenie? nie, to je podvod začo server automaticky mal dať DNF...... túto situáciu sa nedá riešiť s penalizáciou, ak to urobíte v reáli ste mimo súťaže ! i tu dať každým DNF, ich výsledky anulovať a hotovo ! takmer týždeň debaty koniec bude to, že dostanú nejakú smiešnú penalizáciu s čím vedenie TR dobie posledný klinec do rakvy TR.....
Příspěvek Zaslal: st březen 02, 2016 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme