Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
Tady s vámi já souhlasím taky! Ale chápu, že o body chtějí jet i další... Opravdu jsem se snažil před sezonou zařídit to, aby byly bodované etapy zvlášť, jak je tomu v českém mistráku... Bylo by o motivaci postaráno... Bohužel, nejde to...

Citim tu snad jemnou vycitku? Smile No, bohuzel, je to pravda, tohle jde za mnou. Proste uz na vyvoj novych veci do RBR neni cas - respektive, nez bych tuhle zmenu vypustil do ostreho provozu, musel bych se poradne ujistit, ze tim nerozbiju neco jineho, a to zere strasne casu. Takze bohuzel, leda ze bych zase nekdy skoncil 14 dni na neschopence a nemel doma co delat Rolling Eyes

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt září 15, 2016 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bodovať každú etapu zvlášť sa dá....... len treba poskladať obe etapy zvlášť ako sa to robí na šampionáte VDRM......
Příspěvek Zaslal: čt září 15, 2016 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

... jenze pak nejde nastavit jine bodovaci schema pro prvni a druhou etapu...

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt září 15, 2016 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zřejmě si poslední ročník TR nenechám ujet! Volant již snad funkční... Very Happy ještě vyřeším slušný komp snad a bude... Very Happy

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so září 17, 2016 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, dorazila ke mě špatná zpráva, tvůrce tratí MIRO KUREK zakázal v turnaji TR použití svých tratí. Důvod? Když z placeného turnaje nemá ani korunu, nebudou se jezdit jeho tratě... Jeho požadavek nechápu, ale respektuji... Nechal na těch tratích spoustu hodin a nemá z toho nic... ALE ...
Příspěvek Zaslal: so září 17, 2016 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOUST Miroslav





Založen: 07. 09. 2012
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé je, že to autorovi začalo vadit až teď. Má to ovšem pár nedomyšlených věcí... Ta hlavní je, že některé tratě, které vydal, jsou (jak už bylo řečeno) pouze konvertované z rFactoru. Což znamená, že chce zaplatit za něco, co vlastně nevytvořil...
Nejde mi prostě do hlavy, že se to tu jezdí několik let a najednou příjde něco takového. Neřeknu, kdyby to bylo nějaké děcko, ale dospělý člověk by takové stavy mít zrovna nemusel...
Kdyby si autor tyto podmínky zavedl hned na začátku, tak by takový problém nebyl.. Vyřešit to formou Donate by bylo určitě jednodušší, než tady způsobit takový cirkus..
Příspěvek Zaslal: so září 17, 2016 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasím! Jako nevidím problém dobrovolně přispět za práci kterou udělal. Ale nutit lidi aby zaplatili, jinak budou zakázané, to už je moc! Tohle je dobrovolná RBR komunita, která se snaží RBR posouvat a vylepšovat. Ale dělat z toho dojnou krávu, to už je moc! Většina peněž které se vyberou na startovném jdou na chod celého poháru. Velká část peněz půjde na vyhlášení, objednání sálu, koupení pohárů, zajištění techniky, atd...

Jinak by mě zajímalo, zda takové podmínky dal i jiným pořadatelům, kteří pořádají poháry a kde se taky platí startovné.

Přijde mi to nefér i vůči ostatním tvůrcům. Míro dostane zaplaceno a ostatní ne? A co takoví modeláři aut? Jestli chceme jezdit s jejími vozy, tak bychom za to měli taky zaplatit. Vím že teď to beru až moc na hranu ale jen jsem chtěl poukázat, že by to nebylo fér vůči dalším tvůrcům! Nemluvě o tvůrcům NGP fyziky...

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: so září 17, 2016 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirovo tratě jsou velmi pěkné, o tom žádná. Ale protože se na nich nesmí měnit textury, do konceptu tratí Team Rally tím stejně vůbec nezapadají a je nesmysl je používat, i kdyby byly povolené.
Příspěvek Zaslal: so září 17, 2016 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oficiálně zahajuji možnost přihlašovat se do Team Rally 2016- Postupujte dle pravidel na webu.

....mohl by mi někdo přiblížit,kde něco takového najdu??....
============
děkuji,Máro...ale proč to není jednoduše na stránkách RBR ?


Naposledy upravil VALEK Vlasta dne ne září 18, 2016 8:55, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/web09/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=53

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jeden dotaz na ředitelství :
Platí pravidlo pro získání licence - Jezdci, kteří mají schválený profil na webu TR z minulé sezóny, použijí tento profil ?
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 9:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, to plati... Staci mail a startovne.
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se teda stydím za to, že jsem Mirovi ještě nic neposlal.....je to velká ostuda pro nás všechny.....a neříkejte že ne.
Všichni se chytněte za nos a aspoň těch pitomých 100 Kč mu pošlete, protože těch 5 dárců, co je na stránkách, je do nebe volající.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si krátce reagovat.
Už před pár lety jsem tu urgoval úpravu darovací stránky Kurka.
Má tam totiž stále zveřejněnou pouze možnost zaplatit jen na jeho slovenský (čti "zahraniční") účet. Komu by se chtělo zbytečně platit přehnané bankovní poplatky.
JENŽE Miro má i český účet !!!
To zaprvé.
Zadruhé není pravda, že dar za tvorbu tratí dostal jen od těch 7 platících. Jen z našeho týmu pár darů dostal a na stránce Dárcovství o tom není ani zmínka.

Mňo.
K samotné žádosti Mira.
Jen si vzpomeňte na kolegu Pyrose, který svého času nepustil na trať nikoho, kdo mu neposlal patřičnou sumičku....
Tím nechci Mira nijak obhajovat, naopak.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2016 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínka:

Pokud někdo do cca 5dní od zaplacení poplatku nedostane licenci, začněte sami pátrat, co jste udělali špatně. Nemám bohužel čas každému psát co a jak má udělat. Mám tady zatím nějaké špatné fotografie na webu TR (Mareš), případně chybějící účty na webu TR (Štolfa, Dolejš)

Po nápravě mi pošlete mail, případně PM.


Díky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st září 21, 2016 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme