Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vespolek. Nevím jak rychle jurisdikce pracuje, ale já čekám na přidělení licence již 2 dny. Wink
Příspěvek Zaslal: st říjen 05, 2016 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: TR 2016 Odpovědět s citátem

Zdar hoší, jen klid Michal to určitě teď ke konci týdnu udělá hromadně, nemůže to přece aktualizovat furt. Jinak tady je jeden z prvních sestřihu z minulé zezony... (H/A) Dávám to radši sem, i jako ochutnávku pro ostatní. https://www.youtube.com/watch?v=Y5q0nnbtsug&feature=youtu.be

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat na pravidlo:
9.8. Nově lze požádat o reset se statusem „Havárie na RZ“ v případě, že má celý podnik natočený na mobilní telefon či jiné zařízení.
Video dodá pořadateli (nejlépe nahráním na youtube).

No...nějak si to nedokáži představit, šlo by to nějak upřesnit?
Tzn., jakým programem to mám nahrávat, jaká kvalita.....atd....možná nějaký náhled, jak si to představujete.

Spíš tím narážím na to, že pokud mi to spadne, když jsem na RZ, tak to vždy vytvoří soubor s koncovkou dmp a z něho snad lze vyčíst co se stalo, nebo se pletu?

Vzhledem k tomu, že takový reset mám za TR pouze 2 ks, tak by se předešlo spoustě problémů, protože podle mě nelze odjet 1.a 2.etapu později než 1 den před koncem etapy....jen nahrání třeba 2h videa na youtube při uploadu 128kb/s trvá docela dosti.
.....pak na to musí někdo mrknout......nastane nejasné spadnutí RBR do WIN, reset nebude uznán, jezdec dá protest, musí zasednout komise........do konce etapy to nelze stihnout.......nezdá se mi to ideální řešení.

Podle mého názoru by mělo stačit poslat jen ten soubor dmp.
Děkuji za názory.

Edit Jaroševský: zneužití souboru dmp podle mě nelze, nebo jinak, vždy se na to příjde (ŠENK Michal to umí číst).
Samozřejmě, kdo bude chtít, může to ještě potvrdit videem, čím více důkazů, tím jen pro dotyčného lépe.

Edit Rojek: video myslím musíš nahrávat od začátku, zmáčknutí do TR rally až po konec etapy, vyskočení do menu.


Naposledy upravil PTACEK Martin dne čt říjen 06, 2016 17:11, celkově upraveno 3 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli někdo dokáže číst dmp soubor, asi jo, já to nejsem... A nejspíš docházelo ke zneužívání, když toto pravidlo bylo zrušeno...
A k tomu videu, snažím se jen o to, aby lidi nebyli znechucení z toho, že jim to padne uprostřed rychlostky. Honza Krygler loni kvůli tomu přišel o stříbro ve třídě a moc nechybělo a neměl by ani bronz...
Já za sebe nedokážu vymyslet lepší řešení, jak to udělat. Jestli někdo máte lepší řešení, tak se toho chopte, kontrolujte to!!! Já nemám nic proti!!!
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
Chci se zeptat na pravidlo:
9.8. Nově lze požádat o reset se statusem „Havárie na RZ“ v případě, že má celý podnik natočený na mobilní telefon či jiné zařízení.
Video dodá pořadateli (nejlépe nahráním na youtube).

No...nějak si to nedokáži představit, šlo by to nějak upřesnit?
Tzn., jakým programem to mám nahrávat, jaká kvalita.....atd....možná nějaký náhled, jak si to představujete.

Spíš tím narážím na to, že pokud mi to spadne, když jsem na RZ, tak to vždy vytvoří soubor s koncovkou dmp a z něho snad lze vyčíst co se stalo, nebo se pletu?

Vzhledem k tomu, že takový reset mám za TR pouze 2 ks, tak by se předešlo spoustě problémů, protože podle mě nelze odjet 1.a 2.etapu později než 1 den před koncem etapy....jen nahrání třeba 2h videa na youtube při uploadu 128kb/s trvá docela dosti.
.....pak na to musí někdo mrknout......nastane nejasné spadnutí RBR do WIN, reset nebude uznán, jezdec dá protest, musí zasednout komise........do konce etapy to nelze stihnout.......nezdá se mi to ideální řešení.

Podle mého názoru by mělo stačit poslat jen ten soubor dmp.
Děkuji za názory.


Nemusíš nahrávat 2 hodiny. Jednak jedna etapa je většinou kolem 1 hodiny. A můžeš nahrávat každou etapu zvlášť (to by jinak ani nešlo). A jestli to spadne uprostřed etapy tak to máš ještě kratší video.

Problém ovšem je, že díky videu se může taky podvádět. Náhle vypadnou pojistky, PC se sám restartuje, atd... Ty na videu nezjistíš jestli je to video skutečně z podniku TR nebo to někdo nahrál v shakedownu, aby to vypadalo že nehavaroval... Stačí video pěkně sestříhat aby vypadalo věrohodně a ty nic nezjistíš.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UHLIR Vojtech





Založen: 27. 09. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Chrudim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nahrát každou erzetu zvlášť nelze:
citace:
Dodané video musí splňovat tyto náležitosti, bez nich nebude reset povolen!
- Ve videu musí být vidět obrazovka počítače
- Video musí začínat v obrazovce se seznamem turnajů (Aby byl prokázán vstup do TeamRally)
- Video nesmí být po celou dobu etapy přerušeno (v případě odchodu od PC video musí běžet dál)
- Během rychlostní zkoušky musí být na videu viditelná klávesnice od PC (aby bylo zamezeno shození tlačítkem windows


Pták má pravdu v tom, kolik času bude třeba na posouzení resetu. Nešlo by v tom případě reset povolit podmínečně? Komise by mohla zasednout později a v případě neuznání resetu dodatečně upravit výsledky od stolu. Podobně jako v F1 - "incident will be investigated after the race".

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jiri





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A proč tedy nejde nahrávat jen po jedné RZ.To by si mohl někdo záznam tak upravit,že by na načítací obrazovce vytvořil taky nápis třeba TR 2016- NEXUS Rally a nikdo nic nepozná?
Příspěvek Zaslal: čt říjen 06, 2016 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem si stáhl do telefonu aplikaci livestream, video lze vysílat živě na internet a také ho lze dohledat zpětně, tedy není nutné video hodinu nahrávat na YT, když se nahrává automaticky z telefonu... Myslím, že většina z nás vlastní chytrý telefon a WIFI připojení... Stačí se jen zaregistrovat, dát LIVE a poté sdílet odkaz, ať už při live vysílání, nebo až po něm...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Další možností je tento program,lze přes něj nahrávat na yt a také dokáže nahrávat ofline ve vašem pc.

https://obsproject.com/

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
Edit Rojek: video myslím musíš nahrávat od začátku, zmáčknutí do TR rally až po konec etapy, vyskočení do menu.


I to by se dalo obejít. Navíc jak chceš vyskočit z menu když ti spadne hra nebo spadne počítač nebo když ti praskne žárovka která vyhodi jistič, atd...


KANDLER Jan napsal:
Další možností je tento program,lze přes něj nahrávat na yt a také dokáže nahrávat ofline ve vašem pc.

https://obsproject.com/


To sice ano ale uz nebude záznam kde budeš na videu ty, volant, klávesnice, atd... Tohle bude jen záznam z obrazovky a to podle pravidel nestačí.


Jako nechci tady strašit nebo dokonce obviňovat jezdce že budou podvádět ale nepochopil jsem ten princip. Zakážeme dmp soubor protože se s tím podvádělo ale povolíme video u kterého je lehčí podvádět (aspoň já si to myslím) a nikdo si toho nevšimne.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 12:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYGLER Jan





Založen: 26. 05. 2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Hlučín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No hoši za mě asi takto. Možná to vidím bláhově, ale nemyslím si, že budou mít jezdci potřebu tento systém nějak obcházet. Když se prostě nahrávání spustí od rozkliknutí hry z plochy, přejde se v turnajích na daný závod, nevím, jak by se tohle dalo obejít. Leda tak nějakým hodně šikovným střihem a ruku na srdce, kdo z nás má takový filmařský um. Leda tak jantar Very Happy a to samozřejmě teď neber jako invektivu. Myslím, že je to nereálné, protože by to zabralo spoustu času, než by se vše správně sestříhalo.
Jako takovou pojistku mě napadlo postavit ještě ručičkové hodiny někde vedle monitoru. Tohle už se snad fakt přechcat nedá. Nahrávání čisté obrazovky ve stylu fraps je nesmysl. Jednak není vůbec zřejmé, kdo za volantem sedí a za další zrovna u mě a mého rozpadajícího se počítače chci mít v době jízdy zaplé jen rbr. Každý další program je vstupenka k technickým problémům.
Ještě jsem to teda netestoval a jelikož jsem momentálně zanevřel na smartphony, nevím, co bude dělat moje kamerka až bude muset chuděra během jízdy nahrávat všechny ty nadávky Very Happy ale myslím, že když bude záběr umístěn na ruce, obrazovku a řekněme ten čas, nebude o průkaznosti jízdy každého z nás žádný pochyb.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že nikdo nechce vidět, jak to u nás vypadá když jezdím... Si vzpomeňte na komentáře z BlueDevil rally Very Happy Very Happy

Jinak teda já nahrávat nebudu, když to padne tak to padne, svět se nezboří, chleba levnější nebude... už tak mi dělá problém vytáhnout volant, natož stativ se zrcadlovkou...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maro, treba by se nekteri radi podivali Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: video Odpovědět s citátem

Karneval
Příspěvek Zaslal: pá říjen 07, 2016 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Než ředitelstvo dá na web loga pro letošní ročník, tady dávám odkaz : https://uloz.to/!sVHZbX86zKSO/logatr16-psd
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2016 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme