Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na konci mého závodu mi selhalo spojení, takže mě to nenechalo napsat komentář. Tak aspon zde: Moc děkuju klukům z Kizz-me za parádní závod v tropických podmínkách. Zabudování nových tratí zvládli skvěle i na poslední chvíli, takže pánové smekám. Mé druhé smeknutí bude před Jorgem, který jel s 037 opravdu parádně. Navíc z toho máme double takže super. Začátek pro nás stejný jako loni. NEXUS Racing!

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: út říjen 18, 2016 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak první podnik máme za sebou, a jak už je zvykem budou se posílat replaye na kontrolu. Čísla vybraných erzet na kontrolu budu psát do jednotlivých témat. Ale protože tohle je všeobecný pokec tak to napíšu sem. Pravidla pro letošní sezónu prošli změnou, proto pro jistotu zkopíruji celý bod číslo 11 z pravidel Team Rally o kontrole zkracování. Dělám to z toho důvodu, abych se vyhnul situacím, že já jsem nevěděl, apod.


11.1. Po skončení každého závodu zašle na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz prvních 5 jezdců v každé skupině 2 replaye z odjeté rally (čísla RZ budou uveřejněny po skončení závodu na fóru RBR Czech) pro kontrolu možného zkracování trati. Limit pro zaslání replayů je 5 dní tj. vždy do neděle do 23:59 po skončení závodu.

11.2. Nebude-li jezdec z důvodu nepřítomnosti schopen zaslat replaye ke kontrole, musí včas poslat omluvu na mail tr-replay@email.cz a po domluvě mu bude umožněno nahrát replaye v náhradním termínu.

11.3. Pokud vyžádané replaye nebudou předloženy, jezdec bude penalizován 10 minutami!

11.4. Replay může být vyžádán i od jakéhokoli jiného jezdce (mimo prvních 5 ve třídě), v tomto případě bude tento jezdec kontaktován zprávou PM.

11.5. Základním pravidlem pro posouzení zkrácení je počet kol vozu na trati RZ. Povolen je průjezd s dotykem alespoň jednoho kola na kterémkoliv místě na trati RZ. Pokud při kontrole komisař zjistí, že v kontaktu s vozovkou nebylo ani jedno kolo, přistoupí k šetření penalizace. Bude přihlédnuto k situaci, která předcházela vyjetí z vozovky (jezdecká chyba jezdce a jeho následný návrat na vozovku nebude vnímán jako zkrácení). Pokud bude penalizace udělena, oznámí komisař tuto skutečnost jezdci pomocí PM.

11.6. Za jedno zkrácení bude standardně přičtena penalizace 20s. Na jedné RZ může být udělena maximální penalizace 60s.

11.7. Každý je povinen si ponechat replaye z odjeté soutěže 10 dní po jejím skončení.


Jak jste si mohli všimnout, největší změna je, že replaye se můžou posílat jak na web pluginu, tak i na mail. A k tomu se ještě pojí jedna věc. Do mailu kromě 2 replayů na kontrolu, můžete poslat i další replaye z jiných erzet a skin svého auta. Mail totiž bude sloužit i pro Dana, který i letos bude dělat videa ze soutěží. Takže jsme se rozhodli, že to spojíme dohromady a stačí poslat jeden jediný mail, kde budou replaye i skiny. Popřípadě zde můžete napsat i pár vět ohledně soutěže, které se pak můžou zakomponovat do videa.

Takže replaye (2 určené na kontrolu + další na video), skin a komentář z jednotlivých soutěží posílejte na mail: tr-replay@email.cz

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to máme s Danem přehlednější. Děkujeme!


Naposledy upravil ROJEK Jakub dne pá říjen 21, 2016 1:40, celkově upraveno 2 krát

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 19, 2016 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč se replaye přestaly nahrávat na plugin?

Kdo vlastně kontroluje replaye?

Jak si můžou samotní jezdci ověřit, zda všichni ostatní replaye nahráli a nahráli je včas?

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 6:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobrá vec spojiť replay a video + skin v maili, ale že sa netreba nahrať na plugin to je absurd...... nikto nikoho nemôzže kontrolovať, a 2. Vec čo písal Marek, že ostatní ako budú vedieť či všetci poslali v čase a či vôbec poslali? Tento pravidlo nebolo nejak domyslené.....
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s posledníma dvěma příspěvkama.. Já jsem to snad nikdy neřešil, ale jsou zde lidé, kteří se na replaye dívají a pokud se jim třeba něco nezdá, nějaký čas, uvažují o protestu, tak si jednoduše stáhli replay, podívali se a pokud se jim v průjezdu něco nezdálo, mohli podat protest na konkrétní průjezd nějakého místa. Tímto řešením toto vše zaniká, protože replaye nebudou veřejně přístupné a já se tedy také ptám proč?

Myslím si, že toto byla podstata kontroly zkracování a případného podávání protestů... Že prvních 10 jezdců z každé třídy poskytlo replay a každý měl právo se na jakýkoliv replay podívat. Přijde mi to minimálně jako hodně divná změna v pravidlech.. Co se týče toho posíláni rpl do mailů, chápu že je to jednoduší a přehlednější pro vedení TR. Není ovšem problém poslat rpl do mailu pro vedení TR a následně ty dva povinné rpl nahrát ještě po staru na plugin. Myslím si, že by se to mělo ještě upravit Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teraz som zistil že na štartovke TR ( ADAM Tomas - 90. ) mám tím ešte MM rally team..... dalo by sa to prepísať na EXE Racing? Ale keď je to úplne jedno tak ten príspevok berte za nepredmetnú ..... Díky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCA Milan





Založen: 12. 03. 2012
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

připojuji se k názoru PETER Marek, ADAM Tomáš a HRBÁČEK David, dosti divná změna v pravidlech, nemůžu si pomoct
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 14:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a 1. problém je na svete..... nedokážem poslať mail s replaymi a skinem....
Keď ste niečo dostali, ozvyte sa ak nie tak zostáva 2. alternatíva..... replaye na plugin, a skin po jednom skúsim potom z nova...... skúšal som poslať asi 10x a stále nič.....
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2016 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že se nám tady rozproudila diskuze. Pokusím se teda všem odpovědět.

PETER Marek napsal:
Proč se replaye přestaly nahrávat na plugin?

Kdo vlastně kontroluje replaye?

Jak si můžou samotní jezdci ověřit, zda všichni ostatní replaye nahráli a nahráli je včas?


Tak jeden z hlavních důvodů je ten aby měli jezdci a týmy možnost si chránit svoje sety na kterých poctivě pracovali. Z minulosti víme že z replaye se dá jednoduše vytáhnout setup. Přemýšleli jsme jak tomu zamezit a nejlepší varianta byla posílat replaye na mail. Další důvod je ten že se kontroluje jen prvních 5 jezdců v každé skupině a stejný počet jezdců bude i na videu. Tak jsme to chtěli sjednotit. Stačí do 5 dnů od skončení soutěže poslat mail s přílohou a máte hotovo.

Replaye kontroluji já a případné prohřešky budu konzultovat s Jirkou Jaroševským.

Co se týče odeslání, tak to budu kontrolovat já i Jirka. A pokud bude mít zájem tak i Michal Šenk. Replaye i s datem budou po celou sezónu na mailu, takže si to může kdykoliv zkontrolovat. Veškerá komunikace bude na mailu.


ADAM Tomas napsal:
Je to dobrá vec spojiť replay a video + skin v maili, ale že sa netreba nahrať na plugin to je absurd...... nikto nikoho nemôzže kontrolovať, a 2. Vec čo písal Marek, že ostatní ako budú vedieť či všetci poslali v čase a či vôbec poslali? Tento pravidlo nebolo nejak domyslené.....


Kontrolovat nemusíte, od toho jsem tady já. Každý replay projedu a pokud uvidím všechny kola mimo trať tak to začnu řešit. Na druhou část otázky jsem už odpověděl nahoře.


HRBACEK David napsal:
Souhlasím s posledníma dvěma příspěvkama.. Já jsem to snad nikdy neřešil, ale jsou zde lidé, kteří se na replaye dívají a pokud se jim třeba něco nezdá, nějaký čas, uvažují o protestu, tak si jednoduše stáhli replay, podívali se a pokud se jim v průjezdu něco nezdálo, mohli podat protest na konkrétní průjezd nějakého místa. Tímto řešením toto vše zaniká, protože replaye nebudou veřejně přístupné a já se tedy také ptám proč?

Myslím si, že toto byla podstata kontroly zkracování a případného podávání protestů... Že prvních 10 jezdců z každé třídy poskytlo replay a každý měl právo se na jakýkoliv replay podívat. Přijde mi to minimálně jako hodně divná změna v pravidlech.. Co se týče toho posíláni rpl do mailů, chápu že je to jednoduší a přehlednější pro vedení TR. Není ovšem problém poslat rpl do mailu pro vedení TR a následně ty dva povinné rpl nahrát ještě po staru na plugin. Myslím si, že by se to mělo ještě upravit Wink


No kdysi bylo období kdy byla povinnost pro prvních 10 jezdců z každé skupiny poslat 2 určené replaye na kontrolu ale nekontrolovali se. Přesněji byla jen namátková kontrola. A v tom případě mělo smysl nahrávat replaye veřejně, aby každý měl možnost průjezd zkontrolovat. Ale teď je pravidlo 5 jezdců z každé skupiny a každý replay se bude kontrolovat. Tím pádem mizí důvod proč posílat replaye veřejně, když se stejně budou kontrolovat.

A pokud se vám nezdál čas na jiné erzetě než které byli kontrolováni, tak stejně tam replay nebyl. Jedinou možnost jste měl poslat protest a to jde i teď. Stačí odeslat protest na mail a já společně s vedením se tím budeme zabývat.


KUCA Milan napsal:
připojuji se k názoru PETER Marek, ADAM Tomáš a HRBÁČEK David, dosti divná změna v pravidlech, nemůžu si pomoct


Tady nevím co na to mám říct.


ADAM Tomas napsal:
a 1. problém je na svete..... nedokážem poslať mail s replaymi a skinem....
Keď ste niečo dostali, ozvyte sa ak nie tak zostáva 2. alternatíva..... replaye na plugin, a skin po jednom skúsim potom z nova...... skúšal som poslať asi 10x a stále nič.....


Adame žádný mail nepřišel. Ale nechápu proč s tím máš problém. Seznam podporuje přílohu až o velikosti 32 MB. Takže když replaye a skin zabalíš do zipu nebo raru, tak to musí jít poslat. Pokud ne, tak problém je na tvém přijímači. Část lidi už poslala replaye, skiny i komentáře, vše v jednom mailu a bez problému.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2016 1:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale dobře, pokud chcete tak lehce upravím pravidlo číslo 11.1 a budete moct replaye nahrávat i na web a budu to brát že jste replaye na kontrolu poslali. Ale pořád nechám možnost jezdcům posílat replaye i na mail. Zbytek pravidel zůstane stejných.

A ještě dodám že každému kdo pošle mail, odešlu zpět zprávu, že mail došel. Ať víte jestli je to OK nebo ne.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2016 1:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Replaye pre istotu som hodil na plugin ....... ďalšie ešte so skinem skúsim.... gmail, centrum, freemail som skúšal a nešlo to...... ale som to nezabalil do RARu , a možno práve to bol dôvod......

už som poslal, dúfam že bude v poriadku....
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2016 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Třída H/B Odpovědět s citátem

Zdravím, možná, že je to tady někde psáno, ale přece dotaz. Proč je třída H/B sestavená z toho, co tam je? Proč tam nemohou jet třeba i čtyřkolky, taková audina nebo jiná auta s kterýma se dá jezdit. To co tam je, tak to je tragédie, chci být slušný, díky
Příspěvek Zaslal: po říjen 24, 2016 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Rojek:
11.1. Po skončení každého závodu zašle na web pluginu,nebo na mail tr-replay@email.cz prvních 5 jezdců.......

To slovo je asi blbě, tam by mělo být písmeno a
Jinak ta změna pravidel postrádá smysl.
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2016 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

To: MIKLIK Jaroslav

Letos se jede nově vypsaná třída zadokolkových B-ček tudíž tam nemohou jezdit čtyřkoly.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2016 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
To Rojek:
11.1. Po skončení každého závodu zašle na web pluginu,nebo na mail tr-replay@email.cz prvních 5 jezdců.......

To slovo je asi blbě, tam by mělo být písmeno a
Jinak ta změna pravidel postrádá smysl.


Já taky chtěl aby se to posílalo jen na mail. Ale někteří (nevím proč) měli problémy odeslat replaye na mail. Proto jsem povolil, že budu akceptovat možnost poslat replaye i na web pluginu. Abych se tady pak nehádal, že někdo poslal replaye na web pluginu ale ne na mail a dostal 10 minut SR.

Proto je tam slovo nebo. Takže ve výsledku si můžeš vybrat jestli replaye na kontrolu pošleš buď na web pluginu nebo na mail (stačí jedno z toho). Ale preferoval bych a byl bych rád (ulehčí to práci mě i Danovi) kdyby jste replaye na kontrolu (+ případně další replaye, skiny, komentáře) posílali na mail. Web pluginu bych nechal v záloze.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 26, 2016 17:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme