Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2016
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Team Rally 2016 Odpovědět s citátem

Zdravím všechny závodníky, doufám, že rádi vidíte, že TR neskončí u 9 jako Seb Loeb, ale pojede se i jubilejní 10. ročník tohoto poháru. Letos s několika změnami, o kterých budete průběžně informování!

První změnou je bodování, kde vítěz nově sebere o 10 bodů více, tedy 60. Druhý pak 50 a třetí v cíli bude oceněn 43 body. Kompletní bodování k nahlednutí v pravidlech na webu TR.
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2016 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super , děkuji za super zprávu....že se pojede.

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2016 11:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oficiálně zahajuji možnost přihlašovat se do Team Rally 2016
Registrační poplatek činí minimálně 300,- Postupujte dle pravidel na webu.
Minimální píšu schválně, kdo bude chtít přispět více, nechť to udělá, veškeré finance půjdou do seriálu TR (musíme ocenit všechny, kteří se podílí na chodu TR… Danova videa zaberou šílených hodin práce, máme nového kontrolora replayů, textaře… Oceňme je. Poháry na poslední ročník se hodí co nejkrásnější, Čeložnice se musí zařídit, pronajmout sál…) Je to poslední ročník, pojďme ho udělat velkolepý!
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2016 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem již psal na FB, nepřijde mi to bodování moc propracované. Příjde mi to docela neadekvátní, moc jsem nepochopil tak až obrovské rozdíly v tom bodování.
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 6:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do kdy musíme stihnout zaplatit a dát do kupy tým, kdy je v plánu první podnik??

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 8:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

První podnik je naplánovaný na půlku října!
Bodování je udělané tak, aby jeden výpadek se dal dohnat lépe, než tomu bylo v minulosti... Jedna blbá chyba člověka dokázala připravit o titul...
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me prijde spis 20 bodujicich az moc, vzhledem k poctu startujicich...Pak pobiraj spoustu bodu i lidi se SR.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Valentou Lukášem.
Podle mého názoru, že ti, co chtějí bojovat mezi sebou o 20.místo a proto to musí být bodováno, tak v Team Rally nebude nikdo.
A pak, min. rok byla spousta soutěží, kdy dojelo jen kolem 10 lidí bez SR a podle mě je to velice nefér, kdy jezdec vypadne v první etapě v 1.RZ a druhou etapu projede, má body třeba za 12.místo ve třídě a přitom odjeto jen 12 RZ, než ten, který bojuje 24 RZ, ale dojede třeba 9.ve třídě.
Bodování do 10.místa může být klidně na místě.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady s vámi já souhlasím taky! Ale chápu, že o body chtějí jet i další... Opravdu jsem se snažil před sezonou zařídit to, aby byly bodované etapy zvlášť, jak je tomu v českém mistráku... Bylo by o motivaci postaráno... Bohužel, nejde to...
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem testoval Lancii 037 a Porsche 911 na šotolině. Asi po 2 hodinách usilovného ladění a úpravy jízdního stylu jsem Lancii vzdal. Je to děs řídit tohle auto. Ať si říká každý co chce ale jízda s tím není zábava! Porsche 911 je klidnější ale že by to bavilo se taky říct nedá. A i když se to lépe řídi než 037 tak pořád je to děs... Je to velký rozdíl když to porovnám s Porsche 911 skupiny 4. Tady mě to auto neskutečně baví a je řiditelnější. Je pravda že taky moc neodpouští chyby ale pořád to jde lépe podchytnout než u Béčka! A nečekal jsem to ale i Delta H/A mě více baví než zadokolky skupiny B. Opravdu jsem nečekal že toto řeknu, zvlášť když mě Porsche 911 H/4 opravdu bavilo. Podle mě je skupina B špatná volba. Otestoval bych to dřív ale od té doby co jsem se to dozvěděl jsem měl pořádně čas až teď. Takže za mě se přimlouvám abychom jeli skupinu H/4 nebo v horším případě staré známe H/A. Ale H/B opravdu ne!

A pro ukázku, tady je video z testování ze Semetína. Vojta se projel s Porsche 911 skupiny 4. Sami víme jak je Semetín záludný ale se zadokolkou skupiny 4 se to dalo pěkně projet. A i na šotolině se s tím jede pěkně ale ze šotoliny nemám video.

https://www.youtube.com/watch?v=znnV-2gd-PE

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To JAROSEVSKÝ Jiří: hmm....bodovat, každou etapu zvlášť, super nápad, škoda, že to nejde, neva, body jsou pro všechny stejné, tak se s tím popasujeme.

To ROJEK Jakub: už jsi zkoušel Renault 5 Turbo? To je taky super vopruz.

No...účast v této třídě asi nebude zrovna hojná, protože zábava to rozhodně není a hlavně je tam problém NGP fyzik, kdy ve smyku tzv. jakoby začne klouzat spojka a to je prostě děs běs.
Zde bych určitě popřemýšlel o změně.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
To ROJEK Jakub: už jsi zkoušel Renault 5 Turbo? To je taky super vopruz.

No...účast v této třídě asi nebude zrovna hojná, protože zábava to rozhodně není a hlavně je tam problém NGP fyzik, kdy ve smyku tzv. jakoby začne klouzat spojka a to je prostě děs běs.
Zde bych určitě popřemýšlel o změně.


Renault 5 Turbo jsem po pravdě ještě nezkoušel. Ale dneska ještě zkusím.

Jinak co se týče bodování. Co dát místo 20 jen 15?

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja som zas skusal VFTSu a rozmyslam ze by som s nou odstartoval. Velmi jednoducho sa ovlada, je s tym velka sranda. A este sa chcem opytat, ucty na TR webe uz boli aktivovane? 12.9. som platil cez paypal, len by ma zaujimalo ci uz prebehla platba
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 18:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UHLIR Vojtech





Založen: 27. 09. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Chrudim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se - 20 bodovaných míst je moc. Pokud jsem dobře počítal, v Team Rally 2015 byl pouze osmkrát udělen bod za 20. místo v jednotlivých třídách.
Z toho v jediném případě dvacátý jezdec dojel bez SR, o nějakém boji se moc mluvit nedá, navíc za ním byli ještě tři jezdci bez SR, kteří nedostali nic.

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
ja som zas skusal VFTSu a rozmyslam ze by som s nou odstartoval. Velmi jednoducho sa ovlada, je s tym velka sranda.


To máš pravdu, ale taky ber v potaz, že Lada má kolik koní? 160-180? S tím se jede dobře. Tam ani nemáš pořádně šanci přijít na samotné limity NGP fyziky. A v zatáčce to jde pěkně držet. To je opravdu zábava! S tím naprosto souhlasím!

Pěkně se pobavíš i se skupinou 4 kde jsou ještě výkonnější auta než Lada a přesto se s tím pěkně jede. Skupina B už je moc silná a v některých chvílích přestává fungovat samotná fyzika NGP. Viz dobrá připomínka od Martina. Takže buď se chceš bavit jízdou a vezmeš si slabou Škodovku nebo Ladu a nebo si vezmeš silné auto které pořádně nefunguje, některá místa v erzetě prostě jen projedeš, atd... A pokud jedeš na body pro tým, tak nemáš moc na výběr. Se skupinou 4 jde oboje!

Jo je to poslední sezóna tak pojďme se bavit. S tím naprosto souhlasím! Ale s výkonnou zadokolkou skupiny B to prostě někde dohromady... Crying or Very sad

PS: Bylo by pěkné kdybychom mohli o historické skupině hlasovat. A skupina s největším počtem hlasů se pojede. Je to dobrá volba, stejně jako hlasování jestli pojedeme od neděle do soboty nebo od středy do úterý. Pravidla se stále ještě upravují a vylepšují. Tak proč ne skupinu? Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st září 14, 2016 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme