Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz me Rally - 12 - 18.10.2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V cíli to bylo pěkně těsné Smile
Image

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: st říjen 19, 2016 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Kizz-me Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ 8 Gestel a RZ23 Cote D'Arbroz . Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 23.10. ve 23:59.

A taky nezapomeňte, že tento mail slouží i pro našeho video reportéra Dana. Takže kromě 2 replayů na kontrolu pošlete i další replaye. Taky do mailu pošlete skin vašeho vozu a pokud možno i komentář k soutěži. To vše se bude Danovi hodit!

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to máme s Danem přehlednější. Děkujeme!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 19, 2016 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak máme za sebou první kontrolu a našlo se docela dost cutů. Projel jsem všech 40 replayů a jakmile jsem našel, že někdo byl všemi 4 koly mimo cestu, tak jsem přistoupil k šetření penalizace. Neřešil jsem situace, kdy někdo dostal hodiny, smyk, ztratil kontrolu nad autem, apod. Řešil jsem situace, kdy auto normálně vyjelo mimo cestu. A taky jsem kontroloval, zda někdo po návratu na cestu viditelně zpomalil (2x výrazně přibrzdit, stejné pravidlo jako v loni). Byli tady i situace kdy si někdo zkrátil cestu a po návratu na cestu začal brzdit do zatáčky. Tohle nemůžu brát jako úmyslné přibrzdění! Ale i zde by stačilo kdyby jste při výjezdu ze zatáčky 2x výrazně přibrzdili. Bohužel tohle skoro nikdo neudělal a proto jsem musel přistoupit k udělení penalizace.

KRYGLER Jan (RC1) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image

PTACEK Martin (RC1) - 20 vteřin - propad o 2 místa (1x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image

STOLFA Ondra (RC2) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image

VALENTA Lukas (RC2) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Gestel)
Image

ADAM Tomas (RC4) - 20 vteřin - propad o 1 místo (1x RZ08 Gestel)
Image

KLIMA Zdenek (RC4) - 40 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Gestel, 1x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image Image

HOFBAUER Jakub (H/B) - 20 vteřin - propad o 1 místo (1x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image

JAROSEVSKY Jiri (H/B) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Gestel)
Image

SIMEK Dan (H/B) - 100 vteřin - propad o 1 místo (3x RZ08 Gestel, 2x RZ23 Cote D'Arbroz)
Image Image Image Image Image

Tak to je vše. Komu by se to nelíbilo nebo by chtěl vysvětlení, tak stačí mi napsat buď PM tady na webu nebo na mail tr-replay@email.cz. Taky se budu snažit držet stejný metr po celou sezónu. Tak doufám, že příští závod bude už s minimem cutů! Penalizace pak do výsledků hodí Michal, až bude u počítače. Jo a všichni včas poslali replaye na mail! Za to všem děkuji! Cool Ahoj Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 31, 2016 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kuba si prostudoval pravidla opravdu důkladně a přistoupil k tomu naplno Smile .. Ale všechny měří stejným metrem, takže super, příště určitě bude cutů méně... Já o své vině přesvědčený nejsem, auto se mi do zatáčky spakovalo, je tam i lehké kontra a průjezd bez plynu, ale co Smile
https://www.youtube.com/watch?v=xG8VSzS4kOs
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeto až moc prísná kontrola si myslím...... na Gesteli ja a Klima Z. sme jeli akurát na hranici čo možno na origo textúrách je ešte na trati, a také milimetre z auta vôbec nie je vidno......
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
Kuba si prostudoval pravidla opravdu důkladně a přistoupil k tomu naplno Smile .. Ale všechny měří stejným metrem, takže super, příště určitě bude cutů méně... Já o své vině přesvědčený nejsem, auto se mi do zatáčky spakovalo, je tam i lehké kontra a průjezd bez plynu, ale co Smile
https://www.youtube.com/watch?v=xG8VSzS4kOs


Jirko tobě jsem to už vysvětloval. To že si auto rozhodíš ještě před zatáčkou (ručkou), v průběhu zatáčky opravdu lehce dáš kontra a pak ze zatáčky normálně vyjedeš tě neopravňuje aby si mohl zatáčku katnout. Jo kdyby se ti auto pořádně spakovalo a ty si byl vůbec rád, že si auto udržel a nenarazil do stromu, to bych chápal ale tohle fakt ne. Tady je ta penalizace oprávněná.


ADAM Tomas napsal:
Jeto až moc prísná kontrola si myslím...... na Gesteli ja a Klima Z. sme jeli akurát na hranici čo možno na origo textúrách je ešte na trati, a také milimetre z auta vôbec nie je vidno......


Tomáši pravidla jsou jasně daná. Navíc jsou už tak docela volná, protože stačí i minimální kontakt jednoho kola s cestou a je to v pořádku. Co se týče textur tak tam mě nezajímá, jestli si byl na originál texturách ještě na cestě. Já musím posuzovat podle textur, které se jeli a které každý musel mít během závodu.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Minulom sezóne som viackrát podal protest voči jazdcom ktorý jeli pol autou mimo trati, a to stále bolo ešte v norme .... nikoho nepotrestali.... teraz tú možnosť nemáme, aby sme mohli kontrolovať iných, a zrazu máme také prísné pravidlá, že dostanem pentle i keď mám hranu cesty ešte hodne pod kolesami...... nevadí nebudem to ďalej riešiť, viackrát do top 5 i tak nedostanem, takže podobné tresty ma nehrozia......
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Minulom sezóne som viackrát podal protest voči jazdcom ktorý jeli pol autou mimo trati, a to stále bolo ešte v norme .... nikoho nepotrestali.... teraz tú možnosť nemáme, aby sme mohli kontrolovať iných, a zrazu máme také prísné pravidlá, že dostanem pentle i keď mám hranu cesty ešte hodne pod kolesami...... nevadí nebudem to ďalej riešiť, viackrát do top 5 i tak nedostanem, takže podobné tresty ma nehrozia......


Promiň ale tady si úplně mimo. Pravidla jsou z větší části totožná s loňským rokem. A podle pravidel se musí alespoň jedno kolo dotýkat cesty. Takže pokud někdo má půl auta mimo a půl auta na cestě, tak je to v pořádku a není důvod tohle vůbec řešit.

To že nejsou replaye veřejně k dispozici problém není. Každý replay bude kontrolován. V loni (zejména ke konci) se replaye kontrolovali namátkově, takže tady mělo smysl umožnit dalším jezdcům zkontrolovat replaye.

A k tvému prohřešku. Na fotce jde krásně vidět, že se ani jedním kolem nedotýkáš cesty. Myslím, že dál to už nemá cenu řešit.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zlé si to pochopil, alebo som ja písal zle..... no ale nevadí..... myslel som to tak že medzi autom a cestou bol miesto cca pol auta..... a neriešilo sa to..... argumenty boli také od vedení, že nejazdil na plyne, bolo to po šmyku a podobné..... zato ma prekvapil to, že teraz za pár cm za pentluje...... nerieš to ani ja nerieším, len som napísal čo si myslím....
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2016 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Zlé si to pochopil, alebo som ja písal zle..... no ale nevadí..... myslel som to tak že medzi autom a cestou bol miesto cca pol auta..... a neriešilo sa to..... argumenty boli také od vedení, že nejazdil na plyne, bolo to po šmyku a podobné..... zato ma prekvapil to, že teraz za pár cm za pentluje...... nerieš to ani ja nerieším, len som napísal čo si myslím....


Dobře. Já to budu rešit tak jak jsem to řešil a budu to tak řešit po celou sezónu. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2016 1:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A je to tady! To na co jsme všichni čekali a těšíme se. První video reportáž z aktuální ročníku TR16!!!
První soutěží byla "palmová" Kizz-me Rally. Reportáž je opět z dílny Jantar Plus Design. Bohužel kluky při natáčení reportáže postihly problémy a velká ztráta dat. Skoro vše tak museli natáčet znovu. Proto prosím omluvte pár technických problémů.

https://www.youtube.com/watch?v=dv-cEZWZs4g

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2016 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super práce, díky! Shocked Smile

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 30, 2016 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Video nedostupné mi píše a nejde prehrať ...... neviete prečo?
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2016 7:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mas zakaz, protoze rejpes Wink
Jsme na tom stejne, taky mi nekde prehrat
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2016 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Video Odpovědět s citátem

Musím pochválit videomága suprová práce.Pěkně se na to dívá.Michale mě to šlape bez problémů používám Chrome a tam mi to jde v pohodě......

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 02, 2016 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme