Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Revo Rally - 23.-29.11.2016

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 3. Revo Rally - 23.-29.11.2016 Odpovědět s citátem

Třetím podnikem Team Rally 2016 je soutěž, která se jela naposledy v sezóně 2009. Revo Rally nás zavede na stejné tratě jako ve zmíněném roce 2009.

Balíček textur pro Revo Rally je ZDE.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 18, 2016 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Revo Rally před startem Odpovědět s citátem

Krátký článek před startem Revo Rally: http://revoklatovy.mzf.cz/preview-tr-2016-revo-rally/

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po listopad 21, 2016 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Prihlaseni Odpovědět s citátem

Ahoj. Tesne se mi potkalo vydani licence a registrace. Bylo by prosim mozne mne doplnit? Nejedu do nominace jen mimo.
Příspěvek Zaslal: út listopad 22, 2016 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A do psích kšírů.
Byl jsem neplánovaně na cestách a k netu se dostal až teď, po uzávěrce.
Dovolím si poprvé za 9 let poprosit o dodatečné zařazení do startovní listiny a nominace.

FAU Mira
RC1
VW Polo R WRC 2015

PETA Lubos
RC4
Skoda Fabia R2

KALA Ludvik
H/B
ten má alespoň registraci auta

všichni tým Blue Devil


Pokud to ještě půjde a nikdo ze soupeřů nebude mít námitky, byli bychom vděčni.
Přece jen jedeme tu poslední sezónu a toto vy byl jediný závod v historii, kterého bychom se nemohli účastnit.

DĚKUJI

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út listopad 22, 2016 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja určite nie som proti a suhlasim, aby ste startovali
Příspěvek Zaslal: út listopad 22, 2016 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil jsem napsat řediteli, jestli je to ještě nějak možné, on jediný má tu pravomoc to udělat... Tak prý už jen a pouze Vašek Korál to může změnit...
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2016 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko, dík za snahu

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2016 14:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Revo Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ7 Tanner a RZ20 Pirka Menoko . Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 4.12. ve 23:59. Osobně bych byl rád za mail ale je to vaše volba.

A taky nezapomeňte, že tento mail slouží i pro našeho video reportéra Dana. Takže kromě 2 replayů na kontrolu pošlete i další replaye. Taky do mailu pošlete skin vašeho vozu a pokud možno i komentář k soutěži. To vše se bude Danovi hodit!

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to máme s Danem přehlednější. Děkujeme!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 01, 2016 0:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Výsledky kontroly replaye opět nebudou?
Příspěvek Zaslal: po prosinec 12, 2016 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Opět Michale?Zatím vždy byly po každém podniku..... Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 12, 2016 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola určitě bude! Jenom se to teď trochu protáhlo. Navíc teď je období kdy se uzavírají zápočty na vysoké, takže není pořádně čas. Navíc ještě k tomu se blíží Vánoce… Ale teď už budu mít více času a vrhnu se na kontrolu. A jen připomínám, že budu replaye kontrolovat podle toho, jak jsme se dohodli v hlasování.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po prosinec 12, 2016 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naposledy Frenki byli výsledky kontroly vyvěšeny až během závodu. Což si myslim, že není úplně fér.
A pokud by byli pravidla jako do teď, mohli se replaye posílat na plugin, jezdci mezi sebou by si to prohlédli a nahlásili. Tím pádem by měl komisař méně práce.
A to, že jsou zápočty, práce, vánoce atd je mi tak nějak jedno. taky musíme odjet turnaj v určitém datumu, odeslat replaye do určité doby, tak by i výsledky měli být vyvěšeny do určité doby.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 12, 2016 17:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dodělal kontrolu zkracování a jediný trest bude 10 minut Marku Peterovi za pozdní odeslání replayů. Jinak jsem se držel toho, co jsme si odhlasovali a třeba výjezdy jsem vůbec neřešil. Příště ahoj.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 18, 2016 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel musím vám oznámit jeden pokus o podvod, který se stal po Revo Rally. Nechci moc zabíhat do detailů a začínat tady další nekonečnou diskuzi. Těch které se to týká tak byli informováni a dostali materiály, které byli použiti při řešení tohoto podvodu. Takže pokud to tým nebude chtít veřejně řešit tak to řešit nebudeme. Manažer už o celé situaci ví a kdyby byli nějaké dotazy tak má na mě kontakt.

A teď co se stalo. Podvodu se dopustil Marek Peter (IRIDIUM RBR Team, kategorie RC2).

Prvních 5 jezdců z každé kategorie musí po konci soutěže odeslat 2 určené replaye na kontrolu. Od letošní sezóny mají možnost si vybrat, zda replaye odešlou na web pluginu nebo nově na mail tr-replay@email.cz. A tady právě nastal problém. Marek odeslal replaye na kontrolu až pondělí v 8 hodin ráno. Přitom podle pravidel se musí replaye odeslat nejpozději do neděle (do 23:59). Když pak v pondělí přišel mail, tak jsem Markovi odpověděl, že mail sice dorazil ale pozdě, takže jeho replaye nemůžu uznat a podle pravidel dostane 10 minutovou penalizaci (v jeho případě by se propadnul z 2. místa až na 10. místo). Marek mi hned obratem poslal 2 screene svého mailu (poslal 2 screene, protože první screen byl špatný). A podle jeho screenu odeslal 2 maily a to v neděli ve 22:21 a 22:25 (tady zase odeslal 2 maily, protože v prvním byli špatné replaye a tak poslal ještě jeden kde už byli správné).

Takže nastala situace, že mě mail ukazuje přijaté zprávy v pondělí v 8:12 a 8:17. A Markovi to podle něho ukazuje odeslané zprávy v neděli ve 22:21 a 22:25. Takže jsem začal řešit kde je problém. Nakonec jsem zjistil že maily byly skutečně poslány až v pondělí v 8:12 a 8:17 a ne v neděli ve 22:21 a 22:25 jak nám tvrdil Marek. Jednak nám neseděli screeny které byli nejspíš upraveny a taky jsme tento problém řešili s technickou podporou Seznamu a ty nám potvrdili že maily byli odeslány až v pondělí. A po pravdě ani Marek s námi moc nechtěl spolupracoval. No nakonec jsme všechny důkazy dali dohromady a vytvořili jsme komisi která měla rozhodnout jaký trest Marek dostane.

V komisi byli tyto členové: ředitel Michal Šenk (MONTEK MOTORSPORT), zástupce ředitele Jiří Jaroševský (NEXUS Racing), traťový komisař Jakub Rojek (Kizz-me WRT) a dva manažeři dvou předních týmů Team Rally, Pavel Víta (CARLSBAD Rally Team) a Lukáš Šerbaum (EXE Racing). Pro upřesnění vysvětlím, proč byli vybráni tyto dva manažeři. Vybírali jsme podle aktuálního pořadí v týmech. Manažeři už zastoupených týmů nemůžou být v komisi, ani manažer týmu, kterého se tento případ týká. A manažer IF Motorsportu Libor Tomeček svoji účast odřekl.

Komise se nakonec po 14-ti denní diskuzi rozhodla o trestu:

- Markovi bude odebrána licence a do konce sezóny si nezajezdí.
- Budou mu odebrány veškeré body které získal v jednotlivcích.
- Nedostane DQ z Reva, zde mu zůstane jen 10 minutová penalizace
- Body které získal pro tým ve všech závodech zůstanou ale polovina bodů bude odebrána.


Drželi jsme se pravidla 13.1. (Bude-li zjištěno jakékoliv podvádění a porušování pravidel během jednotlivých podniků Team Rally, bude jezdci, který se podvádění dopustil odebrána licence TR a všechny získané body.). Taky jsme přihlédli k tomu že to není první prohřešek Iridia. Ale na druhou stranu jsme taky přihlédli k tomu že se podvodu dopustil jen jeden člen týmu (ne jako v roce 2013), navíc nejspíš bez vědomí manažera Iridia. Proto jsme se rozhodli že týmu ponecháme polovinu bodů které pro tým Marek získal.

To je asi z mé strany vše. Je nám líto že jsme tuto situaci museli řešit. A taky se omlouvám za docela dlouhý text. Snažil jsem se to zkrátit ale zároveň jsem chtěl abyste byli aspoň trochu v obraze. Kdybych šel do detailů tak by text byl několikanásobně větší...

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2017 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opet saskarna!!!!
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2017 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme