Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. IF Rally - 11.-17.01.2017
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 5. IF Rally - 11.-17.01.2017 Odpovědět s citátem

Založeno páté pokračování TR 2016, Podmínky na trati teprve budu nastavovat, takže současné nastavení není platné.

Balíček textur pro IF Rally

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2017 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
upozorňuji, že na RZ Kuadonvaara (2.etapa) není rozpis, tak ať nejste zaskočení!
http://ulozto.cz/xiEoLT43/rozpis-kuadonvaara-zip
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2017 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: IF test Odpovědět s citátem

Ahoj,chtěl jsem se jen zeptat.Oficiální test IF není?Zaheslovaný jsem zahlédl,ale volně dostupný jsem nikde neviděl,díky
Příspěvek Zaslal: st leden 11, 2017 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj otázka na vedení je možnost nás tam nějak do přihlásit ? Bohužel v sobotu nebylo založeno a v neděli jsem mimo Sad tak že bohužel nejsem registrovaný prosím ds3 r5 pokud možno a pokud není přihlášení kvasnicak Miroslav tk prosím Fabii r5 děkuji ... jen škoda že když je nový termín startování se zakládají turnaje pozdě Sad když třeba já jsem přes týden mimo ...a nemám čas sedět a čekat čelí víkend u toho jestli bude založeno děkuji

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2017 12:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Za tým nemáme problém ,aby jste se přihlásily.Nevím proč je to letos ta registrace do turnaje vždy za pět dvanáct......Jak píšeš ne každý sedí nonstop u pc.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2017 17:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při instalaci textur mi to píše "access denied" ve chvíli, kdy to má kopírovat soubory. Předešlé instalátory fungují, to je v tomhle instalátoru nějaká specialita?

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2017 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem si to vyřešil. V této instalačce se navíc kopírují nějaké .ini soubory do maps adresáře a mají přepisovat ty původní, které jsem alespoň teda já měl z defaultu nastavené jako "jen pro čtení".

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2017 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFFMANN Jakub napsal:
Ahoj otázka na vedení je možnost nás tam nějak do přihlásit ? Bohužel v sobotu nebylo založeno a v neděli jsem mimo Sad tak že bohužel nejsem registrovaný prosím ds3 r5 pokud možno a pokud není přihlášení kvasnicak Miroslav tk prosím Fabii r5 děkuji ... jen škoda že když je nový termín startování se zakládají turnaje pozdě Sad když třeba já jsem přes týden mimo ...a nemám čas sedět a čekat čelí víkend u toho jestli bude založeno děkuji



Chapci referenti, ja tedy hrubě protestuji za dodatečné zařazení do startovní listiny jezdců S.A.D.A.C. Motorsport !!!

Když jsem o stejnou "službu" za náš tým žádal já, tak to umožněno nebylo.
STUDENY Ivo rovněž dodatečně dopsán nebyl.
Další neúspěšnou žádost zaslal tým CRF.

Kde to jako jsme?
To jako pravidla neplatí pro všechny stejně?


To co se tu letos děje překračuje únosnou mez a osobně další ročník absolvovat nebudu, i kdyby nakrásně TR pokračovalo.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 15:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rad to vse oduvodnim...
Kdyz si Miro ty psal, jestli bychom te mohli donominovat, odpovedel jsem ti uplne stejne, jako Hoffimu - kdo s tim muze neco udelat je jen Vasek Koral, at mu zkusis napsat... Je to pravda??...
Jestli si to udelal nevim... Hoffi to udelal... Nasledne mi prisel dotaz, jestli s tim mam jako zastupce vedeni problem... Rekl jsem, ze nemam, stejne jako jsem rekl tobe, ze s tim nemam problem.. Je to tak??
Vasek to udelal...
Co jsem udelal jinak, nez ve tvem pripade? Rekni, rad se poucim.. Postupoval jsem, ja osobne, uplne stejne...
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zaviesť nové pravidlo : turnaj musí byť pripravený na plugine najneskôr týždeň pred závodom. Ak sa to nestihne musí sa turnaj odložiť, a vyznačiť náhradný termín, kedy sa turnaj odjede.....
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TRNKA Victor





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Tak už jsem si to vyřešil. V této instalačce se navíc kopírují nějaké .ini soubory do maps adresáře a mají přepisovat ty původní, které jsem alespoň teda já měl z defaultu nastavené jako "jen pro čtení".


Co s tim? prosim..
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Viktore, zkus si nainstalovat balicek textur do nejake slozky mimo rbr a pak nasledne to prekopiruj do hry... Tento proble patrne delaji soubory s priponou .ps, ktere mahi za ukol to, ze na vsech tratich misto deste snezi...
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TRNKA Victor





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
Viktore, zkus si nainstalovat balicek textur do nejake slozky mimo rbr a pak nasledne to prekopiruj do hry... Tento proble patrne delaji soubory s priponou .ps, ktere mahi za ukol to, ze na vsech tratich misto deste snezi...


Dekuji jirko. Nakonec se povedlo. Jen pro priste by se mohlo tohle otestovat nebo k tomu pridat alespon navod :/

A za dalsi kdyz uz se tedy dodelavaji textury navic, tak by mohli i plnit ucel, ne jen delat okrasu Sad
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste bude poradajici tym ,,sprdnuty" za to, ze udela textury Very Happy Very Happy Ja bych Vam pral si to nekdy zkusit Very Happy
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRADIL Tomas





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jarcová - Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdou nainstalovat textury......opět další letošní problém TR. Letos pořád dokola. Turnaje nasazovány pozdě, není čas se do turnaje vůbec registrovat. Minule celý CRF team a teď se výše dozvídám, že nejsme jediní, kdo se nestíhá přihlásit. Pokud už je turnaj založen s menším předstihem, tak textury jsou nasazeny den před startem, nebo nefungují. Vážení přátelé - tohle měl být výstavní ročník TR (někde jsem to četl), ale tohle je paskvil. Každý u toho nemá čas sedět denně a pořád něco kontrolovat. Takže opět neodjedu další díl TR, protože je tu problém, který nevyřeším a za chvíli končí 1. Etapa. Když už něco platím (startovné), tak předpokládám, že za to něco dostanu (kvalitu TR) Vážené vedení TR, tímto Vás žádám o vrácení startovného.
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2017 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme