Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IRIDIUM Rally / Memorial Richarda Burnse
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: 6. IRIDIUM Rally / Memorial Richarda Burnse Odpovědět s citátem

Ahoj závodníci,
moc se omlouváme opět za zdržení se založením závodu, ale Michal stále nemá od Iridia skladbu rally. V případě, že skladba nebude dodána do dnes, pojede se některý z minulých ročníků na tomto povrchu a rally bude nazvána Memorial Richarda Burnse.
Omlouváme se za komplikace, každopádně registrovat se můžete zde : http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=80b9ff7cb8ef4808e4939a4e873afef4
Příspěvek Zaslal: po leden 30, 2017 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdou nacvakat nominačky .... a při výberu v nominačním listu se nezobrazuje ani to že mám přihlášené auto přitom přímo v založení auto mám ..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 30, 2017 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč není poslední RZ označena zároveň i jako Power Stage?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2017 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V testu mi přišlo hodně divné po sněhu skočit v čase o 3/4 roku dopředu a mít kolem trati podzimní stromy! Škoda že si IRIDIUM nedalo práci s texturama. Já to v rychlosti udělal a poskládal je z předchozích ročníků, tak kdo má zájem odkaz je na našich stránkách:
http://nexusracing.7u.cz/download/textury-tr-2016-iridium-rally

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to je pěkný Mirku, že jsis poskládal svoje textury, ale tohle se mi teda nelíbí?! Může se mi k tomu někdo vyjádřit??? Neříkám že bych tě porazil mít je taky, ale jistou výhodu jsi dle mne z toho měl... V jiných sériích je za toto DSQ, nevím jak tady?! Díky za info...
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tvl tak tohle už je na mě moc! Není nastavena kontrola textur, takže si může jet kdo chce co chce! Pokud ne, klidně mi dejte diskvalifikaci! Aspoň to bude poslední kapka abych tohle přestal jezdit!
Já Ty textury dal k dispozici i pro ostatní a jsou to textury z předchozích ročníků Iridia a taky vaší IF Rally, které se jely se jely ve stejném období! Mě přišlo nelogické skočit ze zimy do podzimu během jednoho servisu. Tobě ano?
Zase jsi mě utvrdil v tom, že kdo v téhle komunitě udělá něco navíc i pro ostatní bude po zásluze potrestán!
Klidně dej protest, nechej mě vyloučit nejlíp i z předchozích ročníků a anuluj můj profil! Je mi to u pr..e!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Pokud jsem si vsiml tak textury jsi nahodil až dnes a to melo hodne tvych souperu ve tride uz davno odjeto.Zil jsem v tom ze kdyz neni balicek textur tak je jasne ze se jede na originalnich.To si potom kazdy druhy muze delat co chce a bude jezdit bez stromu a bez veskeych nastrah na trati to mi prijde trosku nefer vuci ostatnim.Za me je to nechci napsat to slovo PODVOD ,ale jasne zvyhodneni a zlepseni podminek pro dosazeni lepsich casu nic vic cao.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 23:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jane odstraněním stromu z textur nezmizí kolizní model a auto rozbijes tak či tak! Na texturach co jsem poskládal a dal k dispozici jen zmizely listy ze stromů a okolo trati je bílo.
Ano dal jsem je k dispozici až dnes po tom co jsem to vyzkoušel že to opravdu funguje on-line.
TR jezdím hlavně kvůli texturam a byl jsem zklamaný, že po skvěle připravené IF Rally tentokrát ještě v pondělí nebyla ani skladba od IRIDIA! Udělal jsem co měli udělat oni a byl jsem tak blbý, že jsem to chtěl zpřístupnit i pro ostatní!

Pokud je tohle pro Vás podvod OK. Ať se vyjádří vedení a já skončím sám hned a definitivně! Nemám zapotřebí aby mě tu někdo nazýval podvodníkem!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

No kazdy si pravidla vyklada po svem jak je videt.A ve finale jsme prisli na skulinu v pravidlech,ktera o teto problematice nehovori takze timto to asi konci.A asi v poslednim rocniku neni duvod se tim vice zatezovat. Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 04, 2017 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klídek!!! Protest nedávám, vyloučit tě nechci, chci pouze rozumné vyjádření po pořadateli?! Nechci si dělat u nikoho zle, jen mi to přijde nelogické, že zrovna v TR, kde by pp těch letech mělo být už tohle nějak ošéfovaný, se to děje?! Buď měli jet všichni na stejných texturach a nebo, když je vedení IRiDIA neschopno závod připravit, se nemělo jet vůbec... Chci jen vyjádření někoho povolaneho z TR zda jsi pravidla porušil nebo ne?! Ať v tom mám jasno... Dal se tím zabývat nebudu a držím palce ve zbytku rally... Zdar
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 8:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si ty textury projeďte a řekněte mi, kde člověk získá výhodu? Přiznávám, jel jsem na těch texturách taky!!! A jsem za to rád, protože to vypadalo jako zimní rally.
NIKDY!!!!! jsem neodinstaloval textury z podniku TR a ty se přeinstalovaly až novým podnikem TR, který použil RZ s texturami. Pokud je to podvod, podváděl jsem v každém turnaji, který jsem kdy jel od začátku TR a jsem podvodník a dal bych mi ban a zapsal bych mě na černou listinu na první místo a černočerným písmem a s vykřičníkem a ještě bych vymazal moje statistiky. Já už ani nevím, jak vypadají originální textury.
Vyjadřuji se pouze sporadicky, ale tohle je moc i na mě.

P.S.: A nezapomeňte napsat po vyjádření vedení, že ve vedení jsou členové NEXUS Racing. To přiznávám taky.

Chlapi s čistým svědomím říkám, že Míra nechtěl získat výhodu pro sebe ani nikoho z týmu, jen chtěl aby jsme to měli hezčí. Pro toho, kdo ho zná osobně, je tohle výsměch. Příště budeme přeměřovat rozměry volantu? A nebo vzdálenost sedačky od pedálů???!!!!!!!!

Sportu zdar a TR zvlášť. Pojďme si těch posledních pár podniků užít...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podvod to není, když to sem míra dal pro ostatní. Už jste viděli podvodníka, který by se hned přiznal? Takže je nesmysl to řešit.
Mně spíš vadí, že sem nikdo z Iridia nenapíše, proč byla skladba závodu známa až den před startem. To mi nepřijde fér vůči ostatním. Kdyby sem někdo napsal 2 věty o tom, proč k tomu došlo, určitě by to bylo lepší.
A stejně jako mírovi se mi nelíbí, když z metrových finských závějí skočím do japonského pralesa. V tomhle byla vždy devíza TR, že ta skladba dávala smysl (i díky úpravě textur) a kluci z Iridia to tímto dost dehonestovali. Pochopil bych, kdyby se třeba textury nestihly udělat, ale proč nejsou, když z minulých ročníků už byly hotové?

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mira žádný pravidlo neporušil, nebyly vydány textury,
když si z RZ sebere stromy, pořád tam zůstane kolizní model, takže by to naopak byla veliká nevýhoda... Nebo si snad myslíte, že přidání bílé barvy přidá 50 koní autu? Tak se ukažte ve dvojce....

S Iridiem je to tak, že prostě prý nebyl čas. Je to blbá výmluva, ale věřím, že je to pravda, protože je ho pořád míň...
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOVARICEK Miroslav napsal:
V testu mi přišlo hodně divné po sněhu skočit v čase o 3/4 roku dopředu a mít kolem trati podzimní stromy! Škoda že si IRIDIUM nedalo práci s texturama. Já to v rychlosti udělal a poskládal je z předchozích ročníků, tak kdo má zájem odkaz je na našich stránkách:
http://nexusracing.7u.cz/download/textury-tr-2016-iridium-rally

Souhlasím a velké díky! Na druhou etapu se teď těším mnohem víc.
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DUDA Marek





Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Ólomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky Mirovi moc děkuju, že to začalo dávat aspoň nějaký smysl. Jel sem testy bez textur a pak s texturama a s texturama sem byl vždy o chlup pomalejší, takže kdo remcá něco o výodě je jen rýpal, těch tuje mraky, ale něco pro to udělat, to ani náhodou, to nikdo nemá čas!!!

Mira je vůl, že je tak férovej, aspoň má ponaučení pro příště. Prostě nabídneš frajerům zmrzlinu a oni tě zažalují, že po ní dostali angínu..."NASRAT"
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme