Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VIDEO Z PODNIKŮ MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VITA Tomas napsal:
Pánové ja sem asi lama jak cyp nebo už už mam neska dost. Hodte mi link na to video pls, ja to nikde nemuzu najit, jen v infu na www.rbrmcr.com


No, je to tam schovaný v downloadech. Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, Very Happy díky, už sem to tam neska 3x projel a nic, tak du naposled Very Happy jestli ne tak jdu spat a skusim to zitra Very Happy Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: VIDEO Z PODNIKŮ MČR Odpovědět s citátem

Dneska som si pozrel to video a myslim, ze bolo fakt super a na urovni, useky na videu boli rychle, malo to dynamiku a hlavne nadych rally. Velmi sa mi pacili tie zvuky pri niekt. crashoch. Som sa rozhodoval, ci dalej jazdit MCR, ale ked som dopozeral Vase video, nebolo o com, chcem na nom byt aj ja, takze sa budem snazit:)

Moje namety:
1,To s fotkou pri mene je dobry napad, som za
2,Ak by sa dalo, mohlo by ist aj auto 00 ihned na zaciatku, ak bude problem so skinom, zozeniem od Hamreusa
3,To s komentarom by bolo fajn, uz len najst komentatora:)
4,Videl som minule Video z Slovenian Rally, a mali tam na uvod hudbu , kt. byva aj na Eurosporte, ked davaju Review z Rally.

Ale inac nie je co podotknut, budem este rozmyslat...Dobra praca, chvalim autora/autorov, len tak dalej!

OLSON Mike napsal:
VAŠE NÁMĚTY??

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tady

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Re: VIDEO Z PODNIKŮ MČR Odpovědět s citátem

[quote="Tomas Holba"]Dneska som si pozrel to video a myslim, ze bolo fakt super a na urovni, useky na videu boli rychle, malo to dynamiku a hlavne nadych rally. Velmi sa mi pacili tie zvuky pri niekt. crashoch. Som sa rozhodoval, ci dalej jazdit MCR, ale ked som dopozeral Vase video, nebolo o com, chcem na nom byt aj ja, takze sa budem snazit:)

Moje namety:
1,To s fotkou pri mene je dobry napad, som za

re: pokud budou fotky, tak tohle je maličkost

2,Ak by sa dalo, mohlo by ist aj auto 00 ihned na zaciatku, ak bude problem so skinom, zozeniem od Hamreusa

re: No, jestli myslíš majáky, tak se snažim překecat Romana anebo Kubrta, ale je to pouze na nich, já modelovat neumim. Mike to zkoušel u Hamreuse, ale zatim bezvýsledně. Jinak sem tam šoupnul Media car s jednou nulou, zatim provizorně.

3,To s komentarom by bolo fajn, uz len najst komentatora:)

re: Tohle moc reálně nevidim Sad

4,Videl som minule Video z Slovenian Rally, a mali tam na uvod hudbu , kt. byva aj na Eurosporte, ked davaju Review z Rally.

re: No, nechci nic co je ofiko někde jinde, proto to nepodmazávam muzikou, na úvodní animaci se pracuje, ale chce to ještě čas. Berme to tak, že je to ve vývoji, spousta novejch nápadů se dá celkem realizovat, ale je to drobet náročný na čas, kterého taky neni zase tolik.

Každopádně se budu snažit.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jde u hudby jen o autorska prava, tak mame prece spoustu takove, na niz autorska prava nejsou Smile Myslim tim ruzne mene provarene kapely a interprety. Myslim, ze s uvedenim jmena by pak nebyl problem nejakou hudbu ziskat Wink

Pokud je to jinak, treba z technickych duvodu, tak se samo nic nedeje.

Video chvalim, paradni vec.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašek mě překecal Very Happy Majáky budou. Do příštího videa. Ostatní prominou, budou na Fordu. To je u mě taková rodinná tradice.
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 0:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No koukam ze MCR zraje jako vino, cim starsi tim lepsi.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 0:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: kola Odpovědět s citátem

tak ted jsem koukal na video z akropole a vsim jsem si ze Vsechny Subaru (do jednoho) maji zarazeny kola v povrchu az po rafek... Neni nekde chyba?

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no, chyba je, ale nevim kde, protože sem si myslel, že to dělá všem. Na neupravenym povrchu mi to fachá normálně, ale když jedu se subem 05 japonský řecko, tak jedu hlínou, myslel sem, že je to problém s fyzikou, tak sem odinstaloval řecko MČR a dal tam to ze champu a tam to jelo v poho, ale když sem tam vrátil zase mčr, tak zase oram, dělá to ale jenom subaru 05, u žádného jiného auta sem si toho nevšiml.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci to video je pekne udelany. Tesim se na dalsi. Od ted se muzu zucastnit jako divak Smile
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Video a textury Odpovědět s citátem

Musím se přidat k pochvale za video - opravdu moc pěkné - určitě to dalo hodně práce. Co se týče těch textur - já bych byl pro to FTP. Mail není dělaný (jeho protokol) na posílání velkých objemů a proto každá taková věc hrozně nabyde - a to si vemte, že textury mají kolem 12 MB (external + scrape + transparent - i když uznávám, že scrape nemusí být potřeba). V mailu to pěkně nabyde.

Proto je lepší to uploadnout někde na ftp. A to včetně fotky - byl by v tom lepší přehled. Navíc - hodně lidí si dělá průběžně nové skiny (i když jen předělává cedulky rally a číslo) a posílat takovou hafu mailů si nedovedu představit.

A ještě jeden dotatek - to spíše pro Mika (napíšu to i do vzkazů) - bylo by dobré stanovit, (kam tedy) a hlavně dokdy je potřeba poslat skiny z dané rally. Jo a ještě malý dotázek ohledně sprintu - bude se dělat video i ze sprintu ? Já totiž budu muset z časových důvodů zrušit svou další účast na rally a jezdit jen sprint a RBR Euro a na nějakých záběrech bych byl také velice rád.
Příspěvek Zaslal: čt březen 23, 2006 8:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro Vaška je připraven vůz předjezdce. Cool

http://www.jitkovmlyn.cz/add/safety.jpg
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Tak pro Vaška je připraven vůz předjezdce. Cool

http://www.jitkovmlyn.cz/add/safety.jpg


To je dost dobry . Fakt. Už se těším na video .
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty voe, tak to je nádhera, ani nevim jestli si ho zasloužim, každopádně se budu snažit, aby byla vidět snaha Smile. Tohle je fakt parádní práce.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme