Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VIDEO Z PODNIKŮ MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz. Nemusim posilat po každé rally soubor s texturama když mam pořad ty same každej zavod.A fotka stači také jednou ne? Dik.
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Ty voe, tak to je nádhera, ani nevim jestli si ho zasloužim, každopádně se budu snažit, aby byla vidět snaha Smile. Tohle je fakt parádní práce.

Hlavně ho neškrábni hned při první jízdě Laughing Razz Zas tak práce na tom nebylo, ale díkes
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Exclamation Textury poslat co nejdříve, dneska po půlnoci (vlastně zítra) začnu grabovat rally argentina, nejdřív ty co mam jejich textury a pak zbytek, takže kdo chce tak ještě posílejte textury na lu.cifer@seznam.cz Exclamation

Jinak pokud jezdíš se stejnym autem, tak samozřejmně textury posílat nemusíš furt dokola. Stačí jednou, a pak už záleží na tobě.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bych jen takovej návrh že by video mohlo začit třeba startama stači jen 3 vozy a nějakej dojezd do cile by tomu taky slušel. Jo a šlo by udělat uplně na konec vysledky rally ? Třeba pvních 6 z každé skupiny WRC, N4 a s1600 aby bylo vidět jak závod dopadl . Kdyby si to někdo stahl kdo třeba nejel. Vymejšlím si moc vid.
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 0:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to by bylo super, ale vidim to tak, ze tohle musi dopadnout uplne stejne jako review z MCR. Je to desny prace a casem to omrzi Sad Ale samozrejme chvalim tento pocin...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 1:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: FTP !!!! Odpovědět s citátem

Znovu tady píšu: Za prvé: - já se snažím měnit na každý závod aspoň číslo + cedulka rally která se právě jede, podle startovního pořadí (v tom je sice svinčík, ale dělám to) - takže se textura mění každý závod.
Za druhé vyplývá z prvního: Znamená to, že se každé dva týdny musí posílat mailem hafo dat. Já třeba nemám zas tak rychlé připojení a posílat mailem textury aut (i když pouze external, scrape a transparent). To dělá něco kolem 10 MB a když se to pošle mailem, tak to ještě nabyde.

Navrhuju rozhodně nějaké FTP úložiště. I pro výrobce videa to přece musí být lepší, vybrat si to co potřebuje a stáhnout to rychleji než mail
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

byl bych klidně ochotný poskytnout 10 GB na mým ftpsice ta rychlost není moc dobrá opuhých 60 kb/s takže nevím
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Měl bych jen takovej návrh že by video mohlo začit třeba startama stači jen 3 vozy a nějakej dojezd do cile by tomu taky slušel. Jo a šlo by udělat uplně na konec vysledky rally ? Třeba pvních 6 z každé skupiny WRC, N4 a s1600 aby bylo vidět jak závod dopadl . Kdyby si to někdo stahl kdo třeba nejel. Vymejšlím si moc vid.

Ty výsledky přece na konci byly.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu aby to neomrzelo me napada z toho nedelat "vsedni" vec tj. delat video treba jen na vybrane podniky.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No to by bylo super, ale vidim to tak, ze tohle musi dopadnout uplne stejne jako review z MCR. Je to desny prace a casem to omrzi Sad Ale samozrejme chvalim tento pocin...


je zajímavé že je s tím tolik práce co?? problém je s časem to bych musel mít tak 4 klony a všechno by bylo .. jenže jsem jen jeden ...... jestli chceš tak taky napiš review .. já osobně jsem rád za každou pomoc lidí kteří dělaj .. kecat tu opravdu umí každý ...
Příspěvek Zaslal: út březen 28, 2006 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká videa, taky to nemusí dělat pořád jeden - chce to vytvořit tým, který se o to bude starat o přenosy včetně review - nechat to na dvou lidech je nemožný.
Klidně se přihlašuji na občasnou pomoc - uvidime, jak se Vaškovi bude chtít dělat to video, resp. jak na tom bude s časem - kdyby už nemoh nebo neměl čas, rád zastoupím. Na review se moc necejtim.
Ale jsem za to, aby video bylo ve správných texturách - tzn posílat a posílat
Confused Hold, když chceme mít něco supr, musí se trocha obětovat.
Příspěvek Zaslal: st březen 29, 2006 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Před pár desítkama minut sem přijel z Dojčlandu, uff. FTP je pro mne přes týden tabu, protože na noťasovi sem bez netu, alespoň téměř pořád. Video z Argentiny, bylo hotové už minulou neděli, ale po zjištění několika poměrně, vypípáno chyb jsem sae rozhodl ho neodeslat, takže dneska se do toho pustim od 0. Díky za další textury, které mi přišly přes týden. Výsledky mám zpracované, ale ještě nevim jak je komponovat, každopádně to je detajl. Další video, který mam v plánu je dojčland, jak to bude s finskem? nevim. V pondělí jedu na týden do prahy, vrátim se až někdy v sobotu večer, takže času mam opravdu málo, leč zatim mne to celkem ba. No počkejte si na argentinu a pak se zase rád něco dozvim Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá březen 31, 2006 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem koukal na Argentinu, super prace, kluci Very Happy ....Parada, ted tam chybim uz akorat ja s nejaym efektnim karambolem Laughing

Jen ta kola na nekterych S1600 jsou zajimava, ale to se stane. Predjezdec je super.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirek: pry je to vinou spatne fyziky

Jinak video je super! Na zacatku jsem se musel zasmat,jak je dokonaly ten predjezdec Shocked A pak me jste dostal p.Novy Karel,tim se mu nechci vysmivat,ale prislo me to naprosto dokonaly,jak si spletl cesticku Very Happy nu coz stane se.
ps:muzu podat skromny dotaz proc tam nejsem? textury jsem posilal,tak me napada jen ze jsem to rozbil uz na zacatku 2rz a bylo to opravdu nic moc pomale Smile Ale 1.rz jsem v Nkach vyhral.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne video, predjezdec skvele, mozna bych jeste dal ty prujezdy ze stacionarni kamery rychlejs za sebe, mozna castecne prekryvane, bude to vypadat vic akcneji.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme