Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VIDEO Z PODNIKŮ MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: .... Odpovědět s citátem

Tak prave jsem taktez dokoukal video z Argentiny. To uvodni intro mne naprosto dostalo do kolen, sestrihany je paradne. Vim ze drbat umi kazdej, ale todle spis prosim berte jako pripominku ci napad.

Jak uz jsem psal, strih ty uvodni sekvence se mi libi moc, akorat bych tam dal misto toho strojove mluviciho Reida diktat z realu (Nicky Grist, Phil Mills, a nebo v ramci vzpominky Michael Park).... Hudba se mi celkem libi, akorat by mohla byt trosicku agresivnejsi. Nerikam ze by se mela primo kopirovat, ale myslim si ze treba takova hudba z Rally Championship by byla skvela....

Jinak kluci super prace Shocked

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny video, musi se pochvalit! Hlavne ten uvod je nejhezci...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Pekny video, musi se pochvalit! Hlavne ten uvod je nejhezci...


Super udělaný video ,jsi holt šikula. Až se uvidíme na srazu tak máš u mně panáka. Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Argentina Odpovědět s citátem

Připojuju se k pochvale. Naprosto super, jsem rád, že jsem konečně na videu a že jsi použil i skiny pro ty, kdo ti vlastní neposlali. Prostě super,... není co víc říc.

Hudba naprosto v pořádku, já jsem zase pro klidnější, takže toto je akorát střed.


BTW... neuděláš někdy video ze sprintu ? Wink
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jinak to neni zase tolik k tomu videu, ale kdyz jsem videl nektery ty skiny, tak to je tragedie Very Happy Treba cely takovy oranzovy Very Happy nebo jeste horsi barva... Jako ja nejsem schopnej nakreslit ani <> ale tohle vypada jak seriove auto... Nikoho jsem se tim nechtel dotknout, to byl jenom poznatek.. po ctyrech kouscich:D

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 05, 2006 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To video je super, len tak dalej! Hudba je podla mna akurat, useky boli dost dobre vybrate, aj to 00 auto bolo celkom fajn(ale mohlo by troska spomalit;)) A co sa tych skinou, tak mne sa pacili, tie jednofarebne vobec nie su ako seriove vozy, len ich treba mozno viac vynalepkovat, ja uz tiez svoj skinom posielam.. Dobra praca!! Very Happy

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: st duben 05, 2006 1:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to vidim tak, ze kdo neposlal svuj skin, dostal jdenobarevnej kabatek, aby nejel nahatej.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st duben 05, 2006 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marta_CZ má pravdu. Kdo neposlal jede v jednofarbě, jinak u některých sem musel použít skin, který sem stáhnul z nejspíš bhms, protože nemám templejt. Jinak hudba je z rbr, takže si myslim, že je to pořád o rally, ona celá skladba je celkem hustá. Jo s tou fyzikou u 1600 sem si nevěděl rady, zkoušel sem všechny možný a furt mi to haprovalo, funguje mi jenom na punto, nevim kde je chyba, asi někde u mně. Jinak opakovaně se vyskytl problém se zvukem u repleje od kluků "Bruderů", hlavně u vozu mitsubishi, už sem to postřehl v prvním videu a tady znova, u subaru to ještě jelo ale pak mi to taky spadlo, mišák jel v podstatě se zvukem motoru jen pár metrů.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 07, 2006 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle s tim zvukem mi dela taky. Nevim proc. Misak se rozjdede, ujede asi tak 100-200 metru a zvuk zmizi. Pak se objevuje jen na chvilicku pri dobrzdovani do vracecek... Asi zkusim jiny audio soubor a uvidime.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá duben 07, 2006 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ,ě tp dělá taky u všech aut.Ale před naformatovanim PC mě to nedělalo, až po nové instalaci RBR.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá duben 07, 2006 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Marta_CZ má pravdu. Kdo neposlal jede v jednofarbě, jinak u některých sem musel použít skin, který sem stáhnul z nejspíš bhms, protože nemám templejt. Jinak hudba je z rbr, takže si myslim, že je to pořád o rally, ona celá skladba je celkem hustá. Jo s tou fyzikou u 1600 sem si nevěděl rady, zkoušel sem všechny možný a furt mi to haprovalo, funguje mi jenom na punto, nevim kde je chyba, asi někde u mně. Jinak opakovaně se vyskytl problém se zvukem u repleje od kluků "Bruderů", hlavně u vozu mitsubishi, už sem to postřehl v prvním videu a tady znova, u subaru to ještě jelo ale pak mi to taky spadlo, mišák jel v podstatě se zvukem motoru jen pár metrů.



Hele chlape, koukal jsem ze v tom "intru" videa mas zaber zevnitr auta i s panakama v sedacce.... Jak jsi je tam dostal???? Ja jsem se o to nekolikrat snazil, ale vubec se mi to nepovedlo.... Poradis prosim?

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: po duben 10, 2006 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde to při použití camhacku. Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 14, 2006 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dneska se pustim, pokud to stav alkoholu dá, do videa z dojčlandu. Tím bych chtěl požádat zúčastněné posádky, které mají zájem o účast ve videu a ještě neodeslaly repleje, nechť tak ještě dnes učiní. Díky.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 8:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dělá se video jen z velkých podniků MČR nebo i ze sprintů? Smile

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út duben 18, 2006 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Video z dojčlandu se krapet zdrží. Pracuju na jménech na sklech, děkuji všem, kteří střídaj auta jak ponožky Sad Pak taky děkuji všem, kteří si daly tu práci a mákly na svejch texturách, některé jsou opravdu skvostné. Radost se na to dívat ve fullsajzu. Možná by nebylo naškodu udělat takovou módní přehlídku -> to byl vtip. Takže snad příští víkend.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme