Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VIDEO Z PODNIKŮ MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Video z dojčlandu se krapet zdrží. Pracuju na jménech na sklech, děkuji všem, kteří střídaj auta jak ponožky Sad Pak taky děkuji všem, kteří si daly tu práci a mákly na svejch texturách, některé jsou opravdu skvostné. Radost se na to dívat ve fullsajzu. Možná by nebylo naškodu udělat takovou módní přehlídku -> to byl vtip. Takže snad příští víkend.

Díky za tvoji práci. Pro tu módní přehlídku jsem Laughing Zkoušel jsem takový srandičky s hosteskama jako pozadí a vpředu auto a a pak render v 3Dstudiu...někam sem to ale zahodil...
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napadlo mne, co by jste říkaly na to, kdybych dělal pro každou kategorii (s1600, wrc, GrN) video sólo. Zabralo by mi to celkově mnohem méně času a dalo by se to dřív stíhat. S tím, že by občas možná mohlo bejt i video ze sprintu. Třeba, že by se to střídalo, jednou video z velkého a další zase ze sprintu. Mno, napište co si o tom myslíte a já se podle toho zařídím. Jinak video z dojčlandu finýto tento víkend, takže zítra bych to chtěl pustit na web mčr.


Naposledy upravil DEJMEK Vaclav dne so duben 29, 2006 10:42, celkově upraveno 1 krát

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Souhlas Odpovědět s citátem

Jasne pekne zvlast a na stridacku.
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Souhlas Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Jasne pekne zvlast a na stridacku.


Super ,s tím souhlasím . Alespoň bude každá skupina trochu bohatší.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem pro, i když sestřih kompletního závodu má taky svoje kouzlo. Třeba u S 1600 toho ke sříhání moc není. Aut nejezdí tolik a máš k dispozici "jen" dva replaye.
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Jsem pro, i když sestřih kompletního závodu má taky svoje kouzlo. Třeba u S 1600 toho ke sříhání moc není. Aut nejezdí tolik a máš k dispozici "jen" dva replaye.


To je lehká pomoc protě posilejme vic vždyt to záleži na každém kolik rpl pošle nutné jsou 2 ale nikde není psáno aby si neposlal třeba 6 Laughing Laughing já posilam i rpl kde sem třeba boural nebo udělal chybu at se ostatní zasmějou.
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj tak to by bylo príma

Martin Bruder: mohlo by bejt automatický ukládání replay na server po každý odjetý rz by se ho odesílalo samovolně
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem občas přemýšlel, proč neudělat v ustanovení pro každou rally povinnost posílat i z jiných RZ nežli z 1. a 2. Hodně jezdců v prvních RZ nějak neriskuje a v ostatních "trošku pouští uzdu", prostě to dostane do ruky. Pak ta jízda vypadá jinak - třeba i dravějc.
To může být i námět pro Mika Wink do jiné větve.
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
NOVY Karel napsal:
Jsem pro, i když sestřih kompletního závodu má taky svoje kouzlo. Třeba u S 1600 toho ke sříhání moc není. Aut nejezdí tolik a máš k dispozici "jen" dva replaye.


To je lehká pomoc protě posilejme vic vždyt to záleži na každém kolik rpl pošle nutné jsou 2 ale nikde není psáno aby si neposlal třeba 6 Laughing Laughing já posilam i rpl kde sem třeba boural nebo udělal chybu at se ostatní zasmějou.


Já teď mohl poslat replay ze Shaku na sprint - jak sem vlít ve Škole 2 do brodu a vyhodilo mě to na budku a kutálel se a kutálel se...To by se ostatní usmáli k smrti asi Cool Embarassed
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli by se z toho pak Lucius nezbláznil. Jezdí nás přes 100, víte kolik materiálu by to bylo? Ale opravdu by bylo možná lepší zasílat rpl i z jiných než jen prvních dvou RZ. Stálo by za zvážení měnit povinné RZ a nemusí jít ani po sobě. Proč nedat jako povinné ty, kde je divácky zajímavé místo a k tomu třeba jednu nepovinnou???
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LACIGA Jakub napsal:
jj tak to by bylo príma

Martin Bruder: mohlo by bejt automatický ukládání replay na server po každý odjetý rz by se ho odesílalo samovolně
Na to zapomen, replay ma i 1 MB a rekl bych, ze ne kazdy ma doma dost silnou linku a taky by toho byly strasny kvanta. Nevim, kdo by to probiral a misto na serveru je taky hadam limitovane.

p.s. venku prsi a mam hlad
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 19:21
Návrat nahoru
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
LACIGA Jakub napsal:
jj tak to by bylo príma

Martin Bruder: mohlo by bejt automatický ukládání replay na server po každý odjetý rz by se ho odesílalo samovolně
Na to zapomen, replay ma i 1 MB a rekl bych, ze ne kazdy ma doma dost silnou linku a taky by toho byly strasny kvanta. Nevim, kdo by to probiral a misto na serveru je taky hadam limitovane.


Vím mno tak jakože nemusely by bejt všechny ale aspon určitej počet pač jesli by lucifer bude dělat každou skupinu tak by se hodilo vice zaberu
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Napadlo mne, co by jste říkaly na to, kdybych dělal pro každou kategorii (s1600, wrc, GrN) video sólo. Zabralo by mi to celkově mnohem méně času a dalo by se to dřív stíhat. S tím, že by občas možná mohlo bejt i video ze sprintu. Třeba, že by se to střídalo, jednou video z velkého a další zase ze sprintu. Mno, napište co si o tom myslíte a já se podle toho zařídím. Jinak video z dojčlandu finýto tento víkend, takže zítra bych to chtěl pustit na web mčr.


víkend pryč a ....nic ?!? jsem strašně netrpělivej Razz
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trosku off-topic, ale prosim o umazani hacku nad jmenem u svych screenu z MCR. Jemnuju se tak, jak to pisu Miroslav Fric, zadne hacky, diky Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 1:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Napadlo mne, co by jste říkaly na to, kdybych dělal pro každou kategorii (s1600, wrc, GrN) video sólo. Zabralo by mi to celkově mnohem méně času a dalo by se to dřív stíhat. S tím, že by občas možná mohlo bejt i video ze sprintu. Třeba, že by se to střídalo, jednou video z velkého a další zase ze sprintu. Mno, napište co si o tom myslíte a já se podle toho zařídím. Jinak video z dojčlandu finýto tento víkend, takže zítra bych to chtěl pustit na web mčr.

Ak by si s tymi videami potreboval trochu pomoct tak by som mohol nieco spravit aj ja napr. kategoriu S1600 alebo N4 Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 2:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme