Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VIDEO Z PODNIKŮ MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: textury Odpovědět s citátem

LEHOCKY Mojmir napsal:
NOVY Karel napsal:
Mojmire, muj skin máš, ale jedu Fabii05 S1600 Laughing

hej viem ze ides S1600 ale ten zoznam som robil narychlo a pisal som to podla toho ako mam pomenovane subory.


OK já jen pro pořádek Laughing
Příspěvek Zaslal: út červen 13, 2006 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem cim to je, ale v nemecku v druhej rzte mate niektori uploadnute zle replaye. Video robim z rz2- joux verte a niekori tam mate replay z bisanne. Mozno je problem u mna ale skusal som to viackrat stahovat a stale je tam to iste Confused
Příspěvek Zaslal: čt červen 15, 2006 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mojmíre je něco novýho kolem videa z Deutschlandu?
Příspěvek Zaslal: čt červen 29, 2006 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Mojmíre je něco novýho kolem videa z Deutschlandu?

uz je to hotove asi tyzden len s tym odoslanim mam mensie problemy lebo ja mam strasne pomaly net takze to musim riesit cez kamosov ale tento vikend by to malo byt na webe Cool
Příspěvek Zaslal: čt červen 29, 2006 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LEHOCKY Mojmir napsal:
NOVY Karel napsal:
Mojmíre je něco novýho kolem videa z Deutschlandu?

uz je to hotove asi tyzden len s tym odoslanim mam mensie problemy lebo ja mam strasne pomaly net takze to musim riesit cez kamosov ale tento vikend by to malo byt na webe Cool



tak to mám velkou radost, i když právě odjíždím na dovolenou a vrácím se až 10 Confused Díky za odvedenou práci a doufám, že budeš příští rok pokračovat - a že nebudeš samotnej
PS budou videa i z mistráků Slovenska?
Příspěvek Zaslal: pá červen 30, 2006 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:

tak to mám velkou radost, i když právě odjíždím na dovolenou a vrácím se až 10 Confused Díky za odvedenou práci a doufám, že budeš příští rok pokračovat - a že nebudeš samotnej
PS budou videa i z mistráků Slovenska?

no este dokoncim ostatne podniky z mčr a aj Tomas Holba vravel ze mi s tym pomoze a buduci rok budem urcite pokracovat. So slovenskeho majstraku budu videa tiez ale asi nie z kazdeho podniku. A este k tomu videu z nemecka tak ja som tam robil len WRC a N4 a Lucifer robi S1600, takze budu 2 videa z dojčlandu Laughing
Příspěvek Zaslal: pá červen 30, 2006 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tož chlopí ,jak to vypadá s těmi videi ??

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 10, 2006 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tož pane Korupciosy, videa z dojčlandu mam doma na disku, Moyo je dodal včas, já jen dodělam pár detajlů na s1600 a dam obojí na web, nevim jestli to stihnu do bohemky, ale po bohemce to tam bude snad už vyvěšený, moc se omlouvam, ale toho času opravdu moc neni, WRCa a eNka budou nejpozději vestředu na ftp, pak jen odkaz a sosejte si Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červenec 10, 2006 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Tož pane Korupciosy, videa z dojčlandu mam doma na disku, Moyo je dodal včas, já jen dodělam pár detajlů na s1600 a dam obojí na web, nevim jestli to stihnu do bohemky, ale po bohemce to tam bude snad už vyvěšený, moc se omlouvam, ale toho času opravdu moc neni, WRCa a eNka budou nejpozději vestředu na ftp, pak jen odkaz a sosejte si Smile


Ty abysis nerejpnul ,tvoji fotku jak ho bereš v sedě mám taky v záloze ,ale nechtěl jsem tě schodit před těma co už spinkaly - ale v posteli.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 10, 2006 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme