Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Subaru 06

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VLNATY Jan





Založen: 06. 03. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Subaru 06 Odpovědět s citátem

Jde vám v turnaji Subaru 06 mě furt nejde a fyziku jsem vyzkousel jak 1.0 tak i 1.1 poradte?
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady

http://www.blueboard.cz/dcounter.php?hid=ujjrpm8ji610mpufm1rc4otrv923t1&down=true&url=http://www.rbrmcr.kitcarsweb.com/download/IMPREZA_WRC_2006.rar

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Subaru 06 Odpovědět s citátem

VLNATY Jan napsal:
Jde vám v turnaji Subaru 06 mě furt nejde a fyziku jsem vyzkousel jak 1.0 tak i 1.1 poradte?
Jo subaru ma letos trochu problemy. Pockej az to v SWRT vychytaji a zatim jezdi s lonskym Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá březen 24, 2006 22:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem včera testil Subaru06. Blahopřeji tvůrcům ke stvoření dokonalého letadla. Všem kdo dokáží porážet tento vůz s "normálním" WRC, se skláním hluboko k zemi Wink Docela mě mrzí, že opravdoví mistři, kteří tady bezpochyby jsou, si zvolili Subaru a ne třeba Fabii, či Xsaru. Třeba to bude příští rok jinší.
Pokud to budu brát reálně, "nejrychlejší" by měla být Xsara. Když vidím, jak se subo od začátku roku trápí, tak Solberg by se měl svézt tady, možná by si spravil chuť.
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Tak jsem včera testil Subaru06. Blahopřeji tvůrcům ke stvoření dokonalého letadla. Všem kdo dokáží porážet tento vůz s "normálním" WRC, se skláním hluboko k zemi Wink Docela mě mrzí, že opravdoví mistři, kteří tady bezpochyby jsou, si zvolili Subaru a ne třeba Fabii, či Xsaru. Třeba to bude příští rok jinší.
Pokud to budu brát reálně, "nejrychlejší" by měla být Xsara. Když vidím, jak se subo od začátku roku trápí, tak Solberg by se měl svézt tady, možná by si spravil chuť.

Já myslím že je to rukama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikeee ted s Fikusem 04 zalatel East West za 5:56!!!
Takže pokud se to dobře naladí dá se jet s každým autem!
Já jel Fabii ve velkém mistráku a byl jsem s ní hodně rychlý, akorát že jsem chtěl závodit s Mikeee a to byla chyba. Párkrát sice setup nezafungoval, ale v dobrých rukách se s tím autem dá jet. Třeba Noiker 2 mám za 7:17 s Fabii.
Je to jen o tom že každý má svý vysněný autíčko a s ním jezdí a nikdo nemůže za to že jakákoliv impreza je mazel! Prostě je to moje srdeční záležitost

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
BARTA Roman napsal:
Tak jsem včera testil Subaru06. Blahopřeji tvůrcům ke stvoření dokonalého letadla. Všem kdo dokáží porážet tento vůz s "normálním" WRC, se skláním hluboko k zemi Wink Docela mě mrzí, že opravdoví mistři, kteří tady bezpochyby jsou, si zvolili Subaru a ne třeba Fabii, či Xsaru. Třeba to bude příští rok jinší.
Pokud to budu brát reálně, "nejrychlejší" by měla být Xsara. Když vidím, jak se subo od začátku roku trápí, tak Solberg by se měl svézt tady, možná by si spravil chuť.

Já myslím že je to rukama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikeee ted s Fikusem 04 zalatel East West za 5:56!!!
Takže pokud se to dobře naladí dá se jet s každým autem!
Já jel Fabii ve velkém mistráku a byl jsem s ní hodně rychlý, akorát že jsem chtěl závodit s Mikeee a to byla chyba. Párkrát sice setup nezafungoval, ale v dobrých rukách se s tím autem dá jet. Třeba Noiker 2 mám za 7:17 s Fabii.
Je to jen o tom že každý má svý vysněný autíčko a s ním jezdí a nikdo nemůže za to že jakákoliv impreza je mazel! Prostě je to moje srdeční záležitost

Máš naprostou pravdu, však jsem taky psal, že mě mrzí jen to, že lidi co to uměj, vesměj jedou se Subaru a ne že Subaru jim umožní jezdit vpředu. Pokud tady někdo odpovídá tomu druhýmu příkladu, tak ať se zamyslí Smile.
Takže mikeee (Michal Nemec) bude patřit mezi ty, komu se v uvozovkách klaním. Myslím, že takových je určitě víc, nemá cenu vyzdvihovat jen jednoho !!!!!!!!!!!!!!!!! Je to prostě škoda no. Stejně jako si M.Wilson vzal do týmu Gronholma. Třeba Ford zrovna není oblíbený auto Marcuse Smile
Docela bych byl potěšen, kdyby příští šampionát fungoval taky na "způsob továrních týmů". Bráno s rezervou.
Ach, už abych se naučil jezdit a já vám ukážu - třeba s Trabantem WRC
Razz Razz
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted jestli to chapu spravne, originalni Impreza 06 (proste ta z BHMS) je letadlo ale ta Ceska (proste ta z MCR stranek) je myslim hodne dobre prpracovana na WRC nevidim v ni nic extra sylneho a navic ma pasivni diferencialy coz samo o sobe dost zpomaluje.

A este jsem chtel rict ze nejsem nejrychlejsi s Imprezou ale asi s Focusem ale Impreza je proste nadhera a je to krasnej pocit kdyz ji muzu vest.

A uz o me takhle nemluvte nebo se zacnu cervenat Embarassed

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si teda myslel, ze ty fyziky jsou ted udelane tak, ze maji odpovidat priblizne realu a tak jsou vsechny auta stejny... Jednoznacne nejrychlejsi mi prisla I05 s tou originalni fyzikou, ale ted jsou na tom vsichni stejne... Ja proste fendim jenom Subaru, takze s nim budu vzdy jezdit, kdybych nejak treba zacal fandit skodovce, tak budu jezdit jenom se skodovkou... Ale tohle je vec kazdeho jezdce... Proste od doby co jsem poprve spustil RBR jsem najezdil s imprezou 99%. Me to pripada, ze spis jezdci z ostatnich teamu jsou takovy nestali ve vyberu auta. A kdyz uz jsem u toho, tak kdyz byly ty originalni fyziky, tak Xara jela 100procente lip nez subaru, ale porad jsem jezdil s tou modrou potvorou Smile

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 16:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme