Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

On-line turnaje

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bartos Petrr





Založen: 12. 04. 2020
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: On-line turnaje Odpovědět s citátem

Ahojte lidi, děkuji za všechny tady ty návody ,pluginy apod. Vše mi po delší době funguje jak má ( na tohle jsem trochu natvrdlý ) Laughing ,ale pořád nemůžu spustit online turnaje ! Vše mám nastaveno správně , i automatické přihlašování v ini souboru. Přesto to chce ve hře přihlášení do turnajů ,a když zadám správné jméno i heslo , napíše ,že to není správně a nepřihlásí mě ,pochopitelně.
Příspěvek Zaslal: pá květen 01, 2020 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOLEZAL Jakub





Založen: 02. 09. 2015
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tipnul bych, že tečka ve jméně může dělat problémy. Zkusil bych zažádat o změnu jména, odkaz najdeš v profilu nebo si rovnou založ nový profil.
Příspěvek Zaslal: so květen 02, 2020 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bartos Petrr





Založen: 12. 04. 2020
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, já už jsem na to mezi tím přišel , i na spusty dalších věcí Smile ...mám totiž jiné heslo do hry ,a jiné tady na stránkách. Teď mám ale jiný problém ... zmizel mi hud display s rychlostí. už jsem zkoušl přes cam hack , ale i když s tím jakkoliv hýbu, hud nikde není. Ze začátku jsem měl stejný problém ,pak se mi to nějak podařilo ,ale absolutně netuším jak Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2020 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOLEZAL Jakub





Založen: 02. 09. 2015
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Buď je vypnutý v nastavení -> obrazovka nebo je nastavený mimo obrazovku. Jestli máš pacenote plugin, tak dvoj-klikem pravým tlačítkem myši zapneš editor pohledu a v záložce dash zmenši hodnoty.
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2020 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bartos Petrr





Založen: 12. 04. 2020
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOLEZAL Jakub napsal:
Buď je vypnutý v nastavení -> obrazovka nebo je nastavený mimo obrazovku. Jestli máš pacenote plugin, tak dvoj-klikem pravým tlačítkem myši zapneš editor pohledu a v záložce dash zmenši hodnoty.


Tak už jsem vyřešil i tenhle problém Smile ...právě že jsem před tím zkoušel dvojklik ,a HUD nastavit ale nikde nebyl.V nastavení bylo samozřejmmě "Zapnuto". Musel jsem smazat nějaké věci a nainstalovat HUD znovu...podařilo se Smile Teprve se s tím vším seznamuju ,ale za dva týdny jsem udělal kus práce Very Happy --vlastní rozpisy, nastavení auta ,i Full HD obraz. Experimentuju dál Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 13, 2020 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme