Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problem s fyzikou Subka N

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Problem s fyzikou Subka N Odpovědět s citátem

Cau,
psal jsem to uz do modifikaci, nejede me v turnajich oficialni MCR Subaru GrN, i kdyz delam vsechno tak jako u ostatnich aut, ktera funguji (jeste teda krome Xasry Laughing ). Nemuze byt nekde nejakej jinej soubor, ktery se neprepisuje a zustava v nem porad informace, ze mam porad misto Nka nainstalovane WRC ? Jinak do adresare cars nezasahuju, protoze nechci menit svoje textury.

Diky
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: Problem s fyzikou Subka N Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Cau,
psal jsem to uz do modifikaci, nejede me v turnajich oficialni MCR Subaru GrN, i kdyz delam vsechno tak jako u ostatnich aut, ktera funguji (jeste teda krome Xasry Laughing ). Nemuze byt nekde nejakej jinej soubor, ktery se neprepisuje a zustava v nem porad informace, ze mam porad misto Nka nainstalovane WRC ? Jinak do adresare cars nezasahuju, protoze nechci menit svoje textury.

Diky


Skus pozret http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=al&p=howtostart , sekciu Nové auto do RBR, tam to mas vysvetlene, ak xes nove suto, musis vacsinou menit aj subor cars.ini !

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 12:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Tezko rict Odpovědět s citátem

Myslis, ze by to mohlo byt nezmenenym modelem v adresari cars? Moc se me to prave nezda, pac kdyz jsem si nahraval napr. Nkovou Mitsu, tak jsem tam nic nemenil a jede me uplne v pohode..
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Tezko rict Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Myslis, ze by to mohlo byt nezmenenym modelem v adresari cars? Moc se me to prave nezda, pac kdyz jsem si nahraval napr. Nkovou Mitsu, tak jsem tam nic nemenil a jede me uplne v pohode..


Skoro urcite to bude v cars.ini, protoze tam se meni cesta k souborum daneho vozu, u Lancera je mozna cesta zadana stejne, jako u originalniho wrc, ale u Imprezy N, to je mozna jinka, a proto ti to nejde...
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: OK Odpovědět s citátem

Jsem vul, uz to vali v pohode. Dik
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme