Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE DEUTSCHLAND
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
No zejtra bych ten Sprint chtěl taky jet, tak doufam, že bude vše OK! Wink

Jinak zkoušel jste někdo jet turnaj "Asfalt"? Mě to furt hlásí chybu ohledně textur, tak jestli je chyba u mě nebo neni..Jestli jste se tam někdo zkoušel dostat, tak napište! Diky Very Happy

Co jsi dal pri vytvareni turnaje za textury a pocasi? A mas nebo nemas nainstalovane Nemecko?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
HARAZIM Jan napsal:
No zejtra bych ten Sprint chtěl taky jet, tak doufam, že bude vše OK! Wink

Jinak zkoušel jste někdo jet turnaj "Asfalt"? Mě to furt hlásí chybu ohledně textur, tak jestli je chyba u mě nebo neni..Jestli jste se tam někdo zkoušel dostat, tak napište! Diky Very Happy

Co jsi dal pri vytvareni turnaje za textury a pocasi? A mas nebo nemas nainstalovane Nemecko?


Německo mam nainstalovaný - ten druhej instalator...

TEXTURY: dal jsemMCR Nemecko
MOD POCASI: MCR Nemecko

A nemuzu se do nej dostat.. Sad

EDIT: koukam, že už tam někdo jinej jede, tak to vypadá, že už to bude funkční! Cool
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak me testy textur/pocasi prosly, ale do turnaje me to nepustilo pac nemam nainstalovany zadny S1600 auto. Takze chyba bude nekde u tebe - mas dobre nainstalovany to Nemecko? Viz oblibene tema "Smazte prvni instalator nez zacnete instalovat druhej" Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
No tak me testy textur/pocasi prosly, ale do turnaje me to nepustilo pac nemam nainstalovany zadny S1600 auto. Takze chyba bude nekde u tebe - mas dobre nainstalovany to Nemecko? Viz oblibene tema "Smazte prvni instalator nez zacnete instalovat druhej" Smile


Tak teď jsem to zkusil zapnout a napsalo to: " WRONG WEATHER DEFINITION IN TRACKSETTINGS.INI"

Jinak jasn, že jsem ten první odinstaloval a tu složku vyhodil, dokonce sem to takhle udělal i s instalátorem na Finsko Wink
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
Tak teď jsem to zkusil zapnout a napsalo to: " WRONG WEATHER DEFINITION IN TRACKSETTINGS.INI"

Jinak jasn, že jsem ten první odinstaloval a tu složku vyhodil, dokonce sem to takhle udělal i s instalátorem na Finsko Wink

TrackSettings.ini je v adresari Maps. Mel by se tam behem instalace nakopirovat ten, co je v RBRMCR_Deutschland\rallys\Deutschland - zkontroluj si, jestli jsou identicke. Spravna velikost pro Nemecko je 461 355 bajtu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
HARAZIM Jan napsal:
Tak teď jsem to zkusil zapnout a napsalo to: " WRONG WEATHER DEFINITION IN TRACKSETTINGS.INI"

Jinak jasn, že jsem ten první odinstaloval a tu složku vyhodil, dokonce sem to takhle udělal i s instalátorem na Finsko Wink

TrackSettings.ini je v adresari Maps. Mel by se tam behem instalace nakopirovat ten, co je v RBRMCR_Deutschland\rallys\Deutschland - zkontroluj si, jestli jsou identicke. Spravna velikost pro Nemecko je 461 355 bajtu.


Aha tak v tom bude asi ta chyba..V adresáři deutschland má správnou velikost ale ve složce "Maps" je jiná! Takže to zkusim zkopírovat a zejtra napíšu jak jsem pochodil.. Díky moc za objasnění Wink
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
Aha tak v tom bude asi ta chyba..V adresáři deutschland má správnou velikost ale ve složce "Maps" je jiná! Takže to zkusim zkopírovat a zejtra napíšu jak jsem pochodil.. Díky moc za objasnění Wink

Me by spis zajimalo, proc se behem instalace neprepsal. Nemas treba u nej nastavenej read-only atribut?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už mi to jde... Very Happy DÍKY

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dneska se pustim, pokud to stav alkoholu dá, do videa z dojčlandu. Tím bych chtěl požádat zúčastněné posádky, které mají zájem o účast ve videu a ještě neodeslaly repleje, nechť tak ještě dnes učiní. Díky.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 8:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Takže dneska se pustim, pokud to stav alkoholu dá, do videa z dojčlandu. Tím bych chtěl požádat zúčastněné posádky, které mají zájem o účast ve videu a ještě neodeslaly repleje, nechť tak ještě dnes učiní. Díky.


Chcem sa spytat, ze ked ides robit video z Nemecka, ci uz je spravene Finsko?Alebo ho nebudes robit? Tesim sa Very Happy na to Nemecko! Laughing

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
HARAZIM Jan napsal:
Aha tak v tom bude asi ta chyba..V adresáři deutschland má správnou velikost ale ve složce "Maps" je jiná! Takže to zkusim zkopírovat a zejtra napíšu jak jsem pochodil.. Díky moc za objasnění Wink

Me by spis zajimalo, proc se behem instalace neprepsal. Nemas treba u nej nastavenej read-only atribut?


nene atribut " Jen pro čtení" zaškrtlej nebyl, taky nevim proč se nepřepsal Rolling Eyes Ale už to chodí-odjel jsem Sprint, takže paráda ( teda až na samotnej výsledek v něm Evil or Very Mad ) Wink
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hodnocení této rally. Moje jízda byla špatná. Hodně špatná, myslel jsem, že to bude na asfaltu supr. Ale zas tak hrozný to nebylo...svůj výkon ale nehodnotim jako asfaltový, protože nezlobte se na mě, tohle žádný asfalt nebyl. Tohle byl nějakej hybrid mezi mokrem a suchem. Absolutně to není o skutečnosti. Snažíte se přeci dělat vše perfektní, textury, teď to podnebí v Anglii. Toto všechno je naprosto dokonalé a já se stávám závislákem pro tyto závody. Prožívám to stejně jako kdybych byl na skutečné rally, i když jsem skutečnou žádnou nejel Smile . Nevím, co budu dělat, až bude letní přestávka Rolling Eyes Ale vlastně vím...ale to patří do jiný větve.
Tato rally je bohužel VELKOU ČERNOU KAŇKOU na těchto závodech. Sorry, ale byla to utopie Sad
Příspěvek Zaslal: pá duben 21, 2006 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Super Odpovědět s citátem

Ja teda muzu mluvit pouze za Nka a Sprintrally, ale myslim si, ze tahle rally byla nadherna, at uz co do textur nebo do tesnych soubuju na trati. Jestli ten asfalt odpovidal tomu co je v realu v Nemecku nevim, pac jsem tam nikdy zadnou rally nejel. Kazdopadne podminky mely vsichni stejny a rikat ze tahle rally byla cernou kankou je hodne prehnany.
Sam se hlavne musim zbavit nervozity, ktera me provazi po vsechny RZ a nedovoluje me ani trosku zariskovat a jet tak jako kdyz o nic nejde. Zase to ale jenom svedci o super napadu delat neco takovyho jako je MCR v rally. Diky za to.
Race in Peace!!
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: Super Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Ja teda muzu mluvit pouze za Nka a Sprintrally, ale myslim si, ze tahle rally byla nadherna, at uz co do textur nebo do tesnych soubuju na trati. Jestli ten asfalt odpovidal tomu co je v realu v Nemecku nevim, pac jsem tam nikdy zadnou rally nejel. Kazdopadne podminky mely vsichni stejny a rikat ze tahle rally byla cernou kankou je hodne prehnany.
Sam se hlavne musim zbavit nervozity, ktera me provazi po vsechny RZ a nedovoluje me ani trosku zariskovat a jet tak jako kdyz o nic nejde. Zase to ale jenom svedci o super napadu delat neco takovyho jako je MCR v rally. Diky za to.
Race in Peace!!


No ja myslim, ze ten aslalt bol v pohode! Ved existuju rozne typy asfaltov, a myslim, ze sa neda hovorit, ze tento bol nerealny. Kazdopadne bol iny, chcelo to ist troska opatrnejsie s plynom, ale ina Miku, dobra praca! Very Happy

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Super Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Ja teda muzu mluvit pouze za Nka a Sprintrally, ale myslim si, ze tahle rally byla nadherna, at uz co do textur nebo do tesnych soubuju na trati. Jestli ten asfalt odpovidal tomu co je v realu v Nemecku nevim, pac jsem tam nikdy zadnou rally nejel. Kazdopadne podminky mely vsichni stejny a rikat ze tahle rally byla cernou kankou je hodne prehnany.
Sam se hlavne musim zbavit nervozity, ktera me provazi po vsechny RZ a nedovoluje me ani trosku zariskovat a jet tak jako kdyz o nic nejde. Zase to ale jenom svedci o super napadu delat neco takovyho jako je MCR v rally. Diky za to.
Race in Peace!!


Zkus potrénovat na STEJNÝM povrchu jako ve sprintrally na RBRnet. A pak sem napiš jestli to bylo stejný, nebo lepší. Jinak textury jsem nehaněl, samozřejmě všechno perfekt, ale fyzika na hovn*.
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme