Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

original
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mate RBR ve verzi:
Original
49%
 49%  [ 61 ]
Kopie
33%
 33%  [ 42 ]
Oboji (napred vyzkousel, pak koupil)
16%
 16%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 124

Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: original Odpovědět s citátem

Tak by me zajimalo, kolik jezdcu tu ma RBR jako

- original
- kopii
- oboji (napred si RBR stahl a vyzkousel a teprve pak zakoupil)

Hlasovani v ankete je anonymni, kdyz nepisete prispevek, nikde se nezobrazuje jak jste hlasovali. Takze muzete hlasovat bez obav Wink


Naposledy upravil KORAL Vaclav dne čt březen 30, 2006 12:35, celkově upraveno 1 krát

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 8:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: original Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Tak by me zajimalo, kolik jezdcu tu ma RBR jako

- original
- kopii
- oboji (napred si RBR stahl a vyzkousel a teprve pak zakoupil)


Tak to bude zajímavý jak se tady lidi budou práskat ,zvlášť těď když polovina lidiček tady je už pod skutečným jménem.
Pro mě osobně to byla snadná volba - šel jsem do originálky cca týden po vydání. Laughing Laughing Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já šel hned do orig. přečetl sem si recenze a hurá do hypače Těšil sem se hlavně na real poškození Cool A tak sem po nainstalovaní hned vlítl do Anglie přeskočil školu ( říkal sem si žadnej amatér ) kopnul sem tam 1čku plyn až na zem Twisted Evil a hned v první zatáčce bouda a konec. Laughing To jsem byl teda hvězda hodně mě to překvapilo a už sem pelášil zpět do rally školy se kterou sem se dost trápil. Ted mi to připadá směšný ale tenkrát sem ji fakt nemohl udělat. A pak přišel další šok a to když sem do hry nahrál Wallyho plugin a začal hrát online. Ríkal sem si jak sem neuvěřitelně rychlej a těšil se na to jak všem naložim Laughing Laughing Hned po prvním turnaji sme se tu válely s Jirkou Bayerem smíchy a jen nevěřícně kroutily hlavou nad časy některých letců byl sem totiž 45 z 51 Laughing
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 11:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja ucinil predobjednavku, jenze na warezach to vyslo o tejden driv - tak co jsem mel delat? Smile

Jinak jako zkuseny jezdec z CMR a RC jsem pochopitelne vedel, ze hra je to ultrarealisticka a pekelne tezka, a ze ve vetsine recenzi se pise ze skoncite uz v prvni zatacce - takze jsem pochopitelne preskocil rally skolu a rozbil se az ve treti zatacce Very Happy A pak uz jsem do ty skoly sel.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
No, ja ucinil predobjednavku, jenze na warezach to vyslo o tejden driv - tak co jsem mel delat? Smile

Jinak jako zkuseny jezdec z CMR a RC jsem pochopitelne vedel, ze hra je to ultrarealisticka a pekelne tezka, a ze ve vetsine recenzi se pise ze skoncite uz v prvni zatacce - takze jsem pochopitelne preskocil rally skolu a rozbil se az ve treti zatacce Very Happy A pak uz jsem do ty skoly sel.



Bavím se nad tím ,jak každej začínal a bohužel i moje zkušenost byla obdobná .
Seděli jsme tři dospělí chlapi vedle sebe(nadržený jak puberťáci očekávajíci stryptýz) a každej to šel zkusit a každej si rozbyl pi.. a teprve pak jsme začali pomalu jezdit a trénovat.
Plugin jsem objevil relativně dlouho ,jelikož jsem neměl potřebu se s někým srovnávat ,jezdili jsme tři piloti. Bohužel jedinej kdo zůstal a dál trápý nízko obsahové mitsubishi jsem já - ostatní od toho utekli.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Plugin jsem objevil relativně dlouho ,jelikož jsem neměl potřebu se s někým srovnávat ,jezdili jsme tři piloti. Bohužel jedinej kdo zůstal a dál trápý nízko obsahové mitsubishi jsem já - ostatní od toho utekli.


Tak ja napred objevil RBRnet, pak RBR Online a relativne hodne pozde jsem objevil i plugin.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jelikoz jsem z SH, tak me snad ani nic jineho nezbyvalo, nez to stahnout...
Ty zacatky vidim jako dneska. Jsem jel s kamosem tu rally skolu a jak tam bylo at jedes porad padesat.. tak on chvili jel pade a pak teda ze zatahne a hned byl v prd... Tak jsme se rozhodnuli dat asfakt, protoze ten dobre zname a Cote jsem jel asi 7 nebo 8 minut Very HappyVery Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 30, 2006 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mam orig z předprodeje se samolepkama a čumkartou do auta Smile Bral bych jí ať už by fungovala nebo ne, rally je muj koníček a investuju do něj dost v realu, takže neni problém dát pár stovek za hru, kort když už sem se na něco takového těšil několik let. Přesněji.. docela dost.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá březen 31, 2006 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLBA Tomas





Založen: 30. 10. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Slovakia,Banska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som RBR nemohol nikde v obchode zohnat, iba od kamosa kopiu, kt. to mal z netu..

Zacinal som s Rally 97, GP2, (neskorGP3, GP4) pak rally championship, pak rally championship 2000 a samozrejme CMR 2,3,4 nevynimajuc. Ale RBR ma fakt dostalo, presne taky ultrareal. sim. mi vtedy chybal.
Ma uplne odstalo, kd som videl replay, kt. sa pustil na konci rally skoly, ked som sedel ako CO-driver, som nechapal, ako tak moze niekto jazdit. Nikdy by ma nenapadlo, ze to raz aj ja budem tak vypekat... Rolling Eyes Laughing

_________________
HOLBA MOTORSPORT
Příspěvek Zaslal: pá březen 31, 2006 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mám taky originálku. No a jak jse tu už psalo, tak i já jsem na to vlýtnul a hned jsem byl nasračky.Hned na to jsem šel do rally školy a některý úkoly byly silný problem. Laughing Když už jsem drtil PC, tak jsem našel RBRNet a o něco později (spíš o dost) jsem náhodou našel plugin. Cool

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 31, 2006 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám originálku, koupenou týden po tom, co vyšla. Zkoušel jsem už demo, takže jsem věděl do čeho jdu! Navíc tvůrci pocházejí z týmu, který má na svědomí Rally championship a to pro mě bylo nejlepší doporučení!!! Razz

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: so duben 01, 2006 7:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám spoustu kopií her, které jsem hrál nebo spíš nehrál. nejsem náruživý hráč her typu RPG atp. Jen 2 hry jsem si koupil - Vietcong a RBR. Obě na X-zone. RBR byla za cca 800 kč. Takže no problem. To plejstešňákům se nedivím - 1900 Kč nebo kolik je docela dost...
Příspěvek Zaslal: so duben 01, 2006 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
B.Wins





Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Nechápu Odpovědět s citátem

Nerozumim tomu, kdo si může hru koupit, když už má kopii. Nevidím téměř žádnou výhodu originální verze. Very Happy
Příspěvek Zaslal: st duben 12, 2006 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Nechápu Odpovědět s citátem

B.Wins napsal:
Nerozumim tomu, kdo si může hru koupit, když už má kopii. Nevidím téměř žádnou výhodu originální verze. Very Happy

Zásadní výhoda koupě originální verze je: "podpora" a poděkování týmu, potažmo společnosti, která hru vydala a jaksi právoplatně očekává zisk za svoji práci. To bohužel díky lidem, kteří hry nekupují se nepodařilo a hru drží při umělém životě pouze pár nadšenců. A věřte, že to nebude trvat věčně.
U komerčních her typu CMR XX a NFS atd, to je jedno, protože i tak se prodá mraky kusů CD/DVD. U hry jako je RBR to je smrtící. Myslím, že už nikdy žádná spol. nepůjde do takovéhoto projektu, kterej je obchodní sebevraždou. Važme si toho, že RBR stále existuje a pokud se nikdo z "moderů" nenasere, tak to pojede ještě chvíli dál Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Original Odpovědět s citátem

V aktualnim letaku Carrefouru nabizeji RBR za 299,- akorat jsem byl v dvou prazskych a tam to nemeli.
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme