Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nákup licencí na příští sezónu MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Tak aby bylo jasno, když jsem trénoval na právě probíhající rally Španělsko (RBRChamp), tak jsem jezdil s FABIÍ WRC Bisanne 3:54, Joux Verte II 4:49, Cote d´Arbroz II 2:23 (ukládal jsem si replaye - klidně vám je pošlu), tak ať mi furt někdo neřiká, že jezdíme se Subaru jenom protože je to nejrychlejší auto, a že ostatní auta jsou nekonkurenceschopný. Já osobně nechápu proč chcete nutit někoho, kdo nechce jezdit s Nkem, aby s ním jezdil, proč chcete nutit někoho, kdo chce jezdit se Subaru, aby jezdil s Peugeotem. Je to přece zábava, tak proč nutit lidi, aby jezdili s něčím s čím jezdit nechtějí.

V tomhle s Tebou souhlasím!!! a doufám, že to Mike ukočíruje do přijatelných mezí pro všechny.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To uz se tu resilo pred rokem, to virtualni financovani, platy jezdcu, nakup aut, atd... Smile Nicmene co ty vase plany znamenaji pro nas neorganizovane? Zase nemoznost startovat s WRC? To bude jen pro ty vyvolene? A nebo budu moct treba nastoupit s originalem z RBR, zadna nova fyzika?
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
Mám pocit, že to zbytečně komplikujete. Rolling Eyes


myslím že v tuto chvíli je debata která se zde rozhořela naprosto mimo kontext a v zásadě nepodstatná ...
myslím že představu jak tento systém zavést již mám takže není třeba se zde přestřelovat ..
Příspěvek Zaslal: čt duben 06, 2006 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
PAVLICEK Petr napsal:
Mám pocit, že to zbytečně komplikujete. Rolling Eyes


myslím že v tuto chvíli je debata která se zde rozhořela naprosto mimo kontext a v zásadě nepodstatná ...
myslím že představu jak tento systém zavést již mám takže není třeba se zde přestřelovat ..


A prozradíš nám ji? Smile
Příspěvek Zaslal: čt duben 06, 2006 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, myslím však, že omezovat jezdce by bylo zbytečné. Akorát by vznikaly neshody a to nikdo nechce... Na druhou stranu, také nemám zrovna nejlepší pocit ze 75% Subaru ve třídě WRC na startu. Rozmanitost značek by šampionátu jedině prospěla, docílit jí však nějakou násilnou metodou, ehm, nedoporučuji.

Zpoplatnění je dost zajímavá myšlenka, nicméně provedl bych menší navýšení. MČR A - 350Kč, MČR B - 200Kč, Team 650Kč.

Možná budete protestovat, totiž, určitě budete, ale co mě vedlo k tomuto návrhu: motivace. Podívejte se, jak skončil rbrchamp. Tommy to absolutně nezvládl.... Přitom už na začatku mluvil o možnosti placení startů...

Z vybrané částky by šla polovina do kapes organizátorů, zbytek na pokrytí organizace samotné.

Pak by se dalo mluvit o profesionalizaci celého organizačního zázemí a to jistě všichni chceme...

Tak, natáhněte praky, já Vám čelím...

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Střílim od boku Smile

Myslim si že bych hlavně redukoval možnost nominací pro tým, když se podívám do přihlášených na jednotlivej podnik, tak většinou pohárek chybí tam kde neni pilot organizován v nějakým týmu. Sice to patří do jiného vlákna, ale jde to z boku. Další věc je systém bodování, mam v tom celkem pěknej bordel, radši bych rozdělil kubatůry do víc skupin a tam to bodování zredukoval, než stávající podmínky. Ono pořád ještě stačí v určitejch skupinách pouze doject do cíle a stačí to na solidní zisk bodů. Vim, že je to těžký ohledně rozhodování zakázat/nezakázat startování s těma autama, třeba tady u nás doma by se mohlo říkat, že to je přehlídka mišáků, no a v online zase subaru, určitě, když se nad tim zamyslíme, tak nikomu se nelíbí dnešní podoba rally v čr a stejně to podle mne nyní vypadá i s online, kdo má furt koukat do výsledků, kde je to samé subaru a nic jiného, přitom výběr značek je pestrobarevný, na co se asi s těma modelama autor s..e, když je pak uplatnění téměř nulové. Každej chce vyhrávat, to je jasný, tak ale neni jenom kategorie wrc, ale jsou i jiné skupiny, zatím tedy jen další dvě, ale pokud by se počet posádek alespoň rozdělil v rovnoměrném poměru do oněch tří skupin, byla by mnohem větší konkurence a zajímavější rbr celkově. Vždyť ve světě taky nejezdí víc wrcin než jednašestek nebo enek.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobra, oficialne rikam ze pristi rok chci jet A7 s 306maxi, jestli ovsem bude.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tak dobra, oficialne rikam ze pristi rok chci jet A7 s 306maxi, jestli ovsem bude.

v tom pripade mas jistyho sponzora Wink

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by pomohlo zredukovat max výony atd ale to už takžeje to jenom tak okrajově potom to na čaqsech asi všechno je si myslím i na setupech bych k žádnýmu modelu nedával setupy ale vymyslel nějkaký prográmek ve kterým by šlo si nastavit auto a převect do setupu do rbr bylo by to jako ve skutčnosti muselo by se testovat atestovat prostě tak jak je to s WRC JWRC A N ve skutenosti vychází se z ničeho a dojde se k z takovým zněnám že jezdec je schopen jen kvalitněji k vuli nastavení auta. Bych to možná vyděl jak by se molh trochu přiblížit realitě testovat a zlepšovat ale hlavní by bylo z ničeho nevycházet jelikož s defaul setupem co je u modelu se dá zaject velice slušne samozdřejmě to nestačí na první ale do desátýho mysta si myslím že jo tak možná toto by pomohlo prochu přitížit a potim by se vyděla fakt kvalita jezdce jelikož kdo si umí nsatavit auto tak prostě letí.

K těm třídám to bych byl taky velice rád kdyby se to nějka zredukovaalo nevím proč ale věši chtěí jezdit s WRC mně osobně moc nesedí spíš S1600 popřípadě N když se chxi svízt se čtyřkolou. Byl bych velice rád kdyby někdio udělal felicii kitcar pač tá je mi přirostlá k srdci se mi velice moc líbí kdybch uměl dělat s 3D maxu nebo zmodeleru tak už ji mám dávno hotovou, jelikož neumím tak stále doufám že by ji mohl i přes její stáří udělat.

Sorry za tak dlouhej příspěvek Embarassed
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LACIGA Jakub napsal:
Možná by pomohlo zredukovat max výony atd ale to už takžeje to jenom tak okrajově potom to na čaqsech asi všechno je si myslím i na setupech bych k žádnýmu modelu nedával setupy ale vymyslel nějkaký prográmek ve kterým by šlo si nastavit auto a převect do setupu do rbr bylo by to jako ve skutčnosti muselo by se testovat atestovat prostě tak jak je to s WRC JWRC A N ve skutenosti vychází se z ničeho a dojde se k z takovým zněnám že jezdec je schopen jen kvalitněji k vuli nastavení auta. Bych to možná vyděl jak by se molh trochu přiblížit realitě testovat a zlepšovat ale hlavní by bylo z ničeho nevycházet jelikož s defaul setupem co je u modelu se dá zaject velice slušne samozdřejmě to nestačí na první ale do desátýho mysta si myslím že jo tak možná toto by pomohlo prochu přitížit a potim by se vyděla fakt kvalita jezdce jelikož kdo si umí nsatavit auto tak prostě letí.

K těm třídám to bych byl taky velice rád kdyby se to nějka zredukovaalo nevím proč ale věši chtěí jezdit s WRC mně osobně moc nesedí spíš S1600 popřípadě N když se chxi svízt se čtyřkolou. Byl bych velice rád kdyby někdio udělal felicii kitcar pač tá je mi přirostlá k srdci se mi velice moc líbí kdybch uměl dělat s 3D maxu nebo zmodeleru tak už ji mám dávno hotovou, jelikož neumím tak stále doufám že by ji mohl i přes její stáří udělat.

Sorry za tak dlouhej příspěvek Embarassed


PŘÁTELÉ NECHTĚJTE MNE DONUTIT K TOMU ABYCH ZAČAL MAZAT PŘÍSPĚVKY KTERÉ DO DANÉHO TÉMATU TOTÁLNĚ NEPATŘÍ !!!!!!!! HLEĎTE PSÁT DO TÉMAT NA DANOU PROBLEMATIKU.
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim si ze ty licence jsou i nejsou dobry napad... Ja jsem byl vzdy pro, ze kdyz je tohle hra, tak by meli mit vsichni stejne podminky a tim by meli byt vsechny auta stejna co se tyce vykonu. Kdyz je jeli ty puvodni Wallyho sampiky, tak startovni pole bylo dost rozmanite. Nevim proc ted neni, kazdy si mysli, ze Subaru je nejrychlejsi, ale myslim, ze to je stejne jako ostatni auta. Ale je proste fakt, ze puvodni fyziky byli hodne podobne a tak si lidi jezdili s cim chteli.
Ale nejvetsi problem vidim stjne v tom, ze vsichni znaji trate nazpamet, stava se z toho proste okruh, sice delsi ale je to jenom okruh, protoze to je uz na muj styl nechutne nacakane... Ale s tim se bohuzel neda nic delat Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 09, 2006 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že subaru je prostě a jednoduše nejoblíbenější auto. Podívejte se třeba na maďarský mistrovství. Tam používají originální fyziky a z prvních devíti jezdců jede sedm se subaru.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne duben 09, 2006 23:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Já si myslím, že subaru je prostě a jednoduše nejoblíbenější auto. Podívejte se třeba na maďarský mistrovství. Tam používají originální fyziky a z prvních devíti jezdců jede sedm se subaru.


asi sem se nevyjádřil dost jasně ... pište do tématu s tímto spojeným!!!!!!!!!!!!!!! nebo fakt off topic začnu mazat takže dělejte jak chcete Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: po duben 10, 2006 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DAVID Marek





Založen: 10. 03. 2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Pustějov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem pro,ale vcelku se mi zda hodne ta cena za tym jak rikali ostatni.. kdyby se platilo jenom za tym( v tom by byli zahrnuto i jezdci) tak je to vpohode, ale kdyby se melo platit za tym500+ dalsich 200 za kazdeho jezdce tak je to vcelku hodne.. prace kluku je dobre odvedena, ale ty taxy by chtely jeste trosku promyslet:) jinak jsem PRO:)
Příspěvek Zaslal: po duben 10, 2006 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SURAK Filip





Založen: 18. 03. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky souhlásím a zůačstnil bych se té akce

_________________
[img=http://img123.imageshack.us/img123/6381/rbrpodpisskodamotorsport2cx.jpg]
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme