Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Padání RBR při startu...

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VINTRLIK Ondrej





Založen: 05. 09. 2021
Příspěvky: 1
Bydliště: Břeclav

Příspěvek Předmět: Padání RBR při startu... Odpovědět s citátem

Zdravím, jelikož jsem měl už v RBR souborech nepořádek, tak jsem se rozhodl (a byla to fakt pí*ovina), že přeinstaluju komplet RBR. RBR nemám origo a stáhl jsem ho z ulož.to... Když spustím hru bez pluginů, tak hra jede v pohodě bez problémů. Po přidání NGP a RBRCIT se hra zapne, ale když přidám český plugin, tak při startu hry s zobrazí černá obrazovka a hra spadne... Do hry jsem instaloval EasyRBR, komplet českou instalačku, instalačku pouze na český plugin a furt mi to dělá stejný problém... Prosím, kdyby tady byl nějaký člověk, který tomu rozumí víc, tak žádám o pomoc... Už u toho sedím 3 dny, pročetl snad všechny fóra a furt nic. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po červenec 31, 2023 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMLIK Simon





Založen: 08. 08. 2009
Příspěvky: 19

Příspěvek Předmět: Čistá hra jede, po instalaci pluginu ne. Odpovědět s citátem

Zdravím všechny.
RBR samo od sebe nejde spustit. Poslední online jízda někdy 6/2023.
Čistá instalace funguje, ale jakmile přidám CZECHplugin.exe instalaci nebo jen samotný plugin RBRTM088Inst (po intalaci patch 1.02), tak se hra už nerozjede vůbec nebo v případě samostatmého pluginu rozjede jen uvítací reklamy, prewiew a pak spadne.

Před každou instalací jsem vyčistil i registry
Při kontrole kompatibility to píše INVALID FINGERPRINT.

Nemám originál instalaci, můžu si ji vypůjčit, ale nemyslím si, že by to problém řešilo. Ostatní, kterým jsem takto instaloval, hra stále jede.
Vidím to na nějaký konflikt v PC - SW, aktualizace WIN, ale nevím, jak s tím hnout.

Instalace používám od DOLEZAL Jakub tady z fóra, které mi je (respetive odkazy na ně) poskytnul na základě PM, že nemám hru.

Za případnou pomoc děkuji.
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2023 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMLIK Simon





Založen: 08. 08. 2009
Příspěvky: 19

Příspěvek Předmět: Re: Čistá hra jede, po instalaci pluginu ne. Odpovědět s citátem

SIMLIK Simon napsal:
Zdravím všechny.
RBR samo od sebe nejde spustit. Poslední online jízda někdy 6/2023.
Čistá instalace funguje, ale jakmile přidám CZECHplugin.exe instalaci nebo jen samotný plugin RBRTM088Inst (po intalaci patch 1.02), tak se hra už nerozjede vůbec nebo v případě samostatmého pluginu rozjede jen uvítací reklamy, prewiew a pak spadne.

Před každou instalací jsem vyčistil i registry
Při kontrole kompatibility to píše INVALID FINGERPRINT.

Nemám originál instalaci, můžu si ji vypůjčit, ale nemyslím si, že by to problém řešilo. Ostatní, kterým jsem takto instaloval, hra stále jede.
Vidím to na nějaký konflikt v PC - SW, aktualizace WIN, ale nevím, jak s tím hnout.

Instalace používám od DOLEZAL Jakub tady z fóra, které mi je (respetive odkazy na ně) poskytnul na základě PM, že nemám hru.

Za případnou pomoc děkuji.
.

Vyřešeno.
Musel jsem .exe spouštěcí soubor přidat do vyjímek podle této informace dohledané na nějakém cizím fóru - reddit.
„Do vyhledávacího pole Windows zadejte sysdm.cpl (.cpl odkazuje na Ovládací panely) a spusťte jej → Na kartě Upřesnit přejděte na Nastavení výkonu → karta Zabránění spouštění dat (zaškrtněte políčko Zapnout DEP pro všechny programy a služby kromě těch, které vyberu a přidám RichardBurnsRally_SSE.exe do seznamu.“

Tento krok vyřeší asi 99 % problémů se spouštěním. Pokud ne, je s instalací něco zásadního špatně.

Teď pro změnu bojuji s novou fyzikou NGP 7.2
Nedaří se mi to rozjet ani ručně ani přes RBRCIT, kde je dokonce po update ještě novější verze a to 7.2.772.478 než je ke stažení zde na rbr.onlineracing.cz 7.2.771.469

Kéž by někdo udělal instalátor nebo krok po kroku napsal jako pro blbce jak to s auty udělat přes TC, já už si nepamatuji jak to bylo.
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2023 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme