Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

track pack 2022

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID Ladislav





Založen: 13. 11. 2016
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: track pack 2022 Odpovědět s citátem

zdravím,můžete mi někdo prosím poradit,mám stažený trackpack 2022,ale stále mi to píše ve vinraru,že první soubor je poškozen měl jste někdo stejný problém,předem děkuji za každou radu
Příspěvek Zaslal: so prosinec 24, 2022 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Re: track pack 2022 Odpovědět s citátem

DAVID Láďa napsal:
zdravím,můžete mi někdo prosím poradit,mám stažený trackpack 2022,ale stále mi to píše ve vinraru,že první soubor je poškozen měl jste někdo stejný problém,předem děkuji za každou radu


Může se to stát když se soubor špatně stáhne. Vypadá to že nejsi jediný. Zajímavé je že když si to lidi stáhli znovu tak už problém nebyl. Další věc se kterou se setkávám je to že lidi stáhnout jen první archiv a další už ne. Další věc co můžeš udělat je zkontrolovat celý TrackPack souborem SFV (třeba v programu Total Commander) a zjistit jestli jsou jednotlivé archivy v pořádku nebo jestli některý z nich je poškozen. Soubor najdeš na stejném místě kde je i TrackPack.

A poslední věc. Za pár dnů bude vycházet nová verze TrackPacku. Tak můžeš počkat na ni. A díký zlepšené kompresi bude i o pár GB menší.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2022 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme