Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP 7.1 - Instalace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

.....Mám stejně, ale bohužel se nic nezměnilo .......

Bože, to snáď už nie je pravda. ! Čo máš stejné !!!
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2023 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kuba Dolezal si dal tu praci a udelal instalaky na 7.1 a 7.0:

https://discord.com/channels/978949048658718750/980031616116211763/1070488462056235059

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2023 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="KORAL Vaclav"]Kuba Dolezal si dal tu praci a udelal instalaky na 7.1 a 7.0:
===================
UUUUFFFF.... Very Happy ...Tak SNAD se moje předlouhé tápání ukončilo?
Nedivím se,že Kubovi už došla na Discordu trpělivost s mojí PC blbostí a smiloval se. Nainstaloval jsem 7.1 do jedné z modifikací RBR v TotalComm / i přes vyhružné upozorňování Avastu že je možnost viru/ - zkusil jeden test - A ONO TO JELO !!! PARÁDA.
Jen mě asi bude čekat víc testů,abych se ujistil..
V Totalu mám ještě jednu verzi RBR se starou fyzikou - budou ještě s ní podniky a nechci se se strachem v tom provrtávat/ s moji smulou bych to zas mohl pos***.
Takže,pánové - velké díky za pomoc a trpělivost : proč se při minulých změnách fyziky dařilo a teď ne je mimo moje chápání
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2023 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem čo je natom také zložité......
tie súbory čo písal Václav treba vymazať, potom kopírovať novú fyziku NGP, AudioFMOD, fmod.dll, fmodstudio.dll a to je všetko..... hra ide bez problémov....... physics.rbz netreba vymazať, iba otvoriť a vymeniť jediný súbor : Physics.lsp
ďalej nič som neriešil .....
Příspěvek Zaslal: st únor 08, 2023 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Však jistě, ale v prvním znění návodu o vložení AudioFMOD, fmod.dll, fmodstudio.dll, není vůbec žádná zmínka. Až když se rozjela diskuze, sem se dozvěděl více a až teprv potom se to vyřešilo. Jinak sem udělal vše jak mělo být, mazání, přesuny, ale toto my chybělo udělat. U mě tedy, jiní měli další problémy.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: st únor 08, 2023 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

La pardon, ale v prvním návodu jasně stálo
citace:
Rozbalte archív s NGP 7.1 fyzikou do adresáře RBR


Kdo tohle dodrží, tomu se fmod soubory nakopírují tam kam mají automaticky.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2023 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARYSKO Tony napsal:
Však jistě, ale v prvním znění návodu o vložení AudioFMOD, fmod.dll, fmodstudio.dll, není vůbec žádná zmínka. Až když se rozjela diskuze, sem se dozvěděl více a až teprv potom se to vyřešilo. Jinak sem udělal vše jak mělo být, mazání, přesuny, ale toto my chybělo udělat. U mě tedy, jiní měli další problémy.


bolo to správne napísané: rozbalte fyiziku NGP do adresáre RBR.....
to znamená automaticky, čo je vo fyzike NGP treba vložiť do hry a to buď s otvorením Fyziku do adresára RBR, alebo otvoríš súbory mimo hry a prekopíruješ do RBR.... (ja som robil takto)
a tí ktorí majú problém s autami, pravdepodobne vymazali súbor Physics.rbz aj s autami, a nová physics.rbz neobsahuje autá ktoré ste mali vo hre, potom to produkuje chyby s autami a môže sa stať aj to, že hru vôbec sa nedá zapnúť.
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2023 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A to víš, jsou lidé, kteří to potřebují, tak říkajíc polopatě. Každý se sofwaru tolik nevyzná. Jinak, ta nejnovější fyzika, je nějaké divná. Pokud použiju pohled za autem, velmi často na milisekundy pohled jakoby dělá nějaké korekce, jakoby problikne k auto, zpátky, pak lehce nad něj, do boku. Někdy jednou za kilometr, , ale někdy třeba třikrát v zatáčce. Dělá to ve stejných místech tratí, není to náhodné, na některých více, na některých méně. Ale něco takového rbr prostě nikdy nedělalo. Vlastně se plnohodnotně vůbec jet nedá. No škoda. Sad

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2023 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja sa hrám z kapoty a nič tahého som nevšimol.....
ale som si všímol, že u 7.1 zase nefunguje automatická ručná brzda (čo nikdy nefungovalo na fizyke NGP, ale na 7.0 konečne fungovalo) a zase sme tam kde sme boli, že ak na štarte zabudnem zatiahnuť ručku, tak auto sa pohne dozadu, dopredu a letí penalizácia (hlavne na Rz Liptakov1,2) ale aj inde kde štart nie je na rovine...... nechápem prečo sa to nefunguje, keď už vo fyzike 7.0 konečne fungovalo.....

a ďalší problém je s brzdami na šoto trate, uložené setupy sú nefunkčné u auta R2 (rally4) lebo bzdy sú mimo limity, a na štandard setupe sú brzdy velmi slabé, takmer auto nebrzdí.......

u fyzike 7.0 som nevšimol žiadnú chybu, neviem prečo bolo potrebné zase vydať novú fyziku, keď to neni 100%-né.....
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2023 16:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok souhlasím. Trochu mě překvapilo, že se to zas mění, nejelo se vůbec špatně. Brzdu vím, tu si hlídám, u tratí kde vím, že jsou starty do kopce, třeba taky Semetín 2010. Takže jsem si ani nevšiml že v 7.0 si to pohlídalo samo. A pohled jiný než za autem, i ty co používáš, tak problémy nedělají, jsou stabilní. Vlastně jen ten za autem, ten je jak hopsinka. Tak to mám smůlu. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2023 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marian Autista





Založen: 08. 01. 2022
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
předpokládám, že na moji otázku nikdo neodpoví, a akorát mě tady někdo zhejtuje, ale půjde ta fyzika 7.1 někdy přes RBRCIT? Přece jenom to je pro vopice jako jsem já nejjednodužší. Díky
Příspěvek Zaslal: st únor 15, 2023 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by nikdo neměl odpovědět? Smile Jen to tady trvá déle než na Discordu.

A pokud vím, tak nová verze RBRCIT umí 7.1.
http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7878

Podle autora:

Updated RBRCIT to version 1.3 (by zissakos)

How to update:
* Start your RBRCIT 1.2, the old version.
** Menu Download --> Update carlist.ini
** Menu Download --> Update RBRCIT
** Button Plugins NGP --> Update
** Re-asssign all your cars so physics are properly updated to new revision!

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st únor 15, 2023 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mato22





Založen: 14. 01. 2013
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při kopírování fyziky do vašeho starého souboru physics.rbz stačí přepsat původní soubor physics.lsp z nové fyziky physics.rbz 7.1, vše ostatní včetně fyziky aut vám zůstane a nemusíte to předělávat. Dělal jsem to i s přechodem na 7.0 . V Total Commanderu .

Asi jednodušší než do nového souboru physics.rbz 7.1 kopírovat svoje fyziky aut z původního physics.rbz 7.0 Very Happy
Příspěvek Zaslal: st únor 22, 2023 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, kopírovat auta ze staré fyziky do nové je bezpečnější. V téhle verzi to funguje, ale co když někdy v budoucnu se bude měnit i něco jiného než physics.lsp?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st únor 22, 2023 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vo physics.rbz od roku 2004 sa nič nezmenilo iba physics.lsp, a nevidím nato takmer žiadnú šancu aby sa tam v budúcnosti niečo zmenilo.
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2023 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme