Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Řazení h-shifter Thrustmaster

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepa Grmoš





Založen: 07. 08. 2023
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Řazení h-shifter Thrustmaster Odpovědět s citátem

Ahojte,
mám problém s nastavením "háčka" se spojkou a fakt už si nevím rady. Mám Thrustmaster pedály a TH8A shifter. Jde mi o to, že chci dosáhnout stavu, kdy na startu zařadím 1, stojím na spojce a vytočím motor. Po startu jen pustím spojku a jedu. Jenže spojku mi to z nějakého důvodu nechce detekovat, i když ji mám namapovanou.
Stejně tak mám problém, že při řazení nahoru či dolů to jde přes neutral při každé změně kvaltu. Zkusil jsem doslova stejný postup, jaký má na yt Janne Laahanen s tím pluginem od RallyPirata. Vše jsem stáhnul, namapoval, ale stejně je to pořád stejné- nemůžu pracovat se spojkou a taky stále jdou kvalty přes neutrál.
Nevíte někdo, co dělám špatně? Potřeboval bych prostě dosáhnout toho stavu, jaký má Janne v tom videu po aplikaci toho H-shifter pluginu, včetně například toho, že bez patřičného sešlápnutí spojky se kvalt nezařadí a skočí neutrál. Udělal jsem vše stejně a stejně mi to dovolí normálně řadit bez spojky jakoby nic.
Příspěvek Zaslal: po srpen 07, 2023 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme