Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování o tovarních teamech
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro TOVÁRNÍ TEAMY ???
ANO
26%
 26%  [ 11 ]
NE
73%
 73%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Hlasování o tovarních teamech Odpovědět s citátem

Hlasujte pro nebo proti a zkuste se k tomu nějka vyjádřit Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dal jsem NE

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dal jsem JO, páč si myslím, že pokaváď se dobře odladí systém nominací, může to být dobrý motivační prvek. Mě se to pravda vůbec netýká, bo jezdím s čistě privátním šestnáctikilem, tož se nezlobte, že strkám zobák do vyšších sfér Smile

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já říkám že v jednoduchosti je síla a nic se nemá zbytečně komplikovat. Cool

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice se me ty tovarny taky netykaji... ale tohle pokladam za zbytecne komplikovani, nechal bych to rbr Champu (i kdyz i tam to pokladam za neprinosne). Jinak jsem se k tomu vyjadril v diskuzi o placeni licenci...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 23:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem tehoz nazoru jako Mirek,jednak tyma ma uz champ a MCR je podle me trochu jina soutez.A podle me je to az zbytecne komplikovany.Zvyhodneni tovarnich tymu by bylo spis velke negativum(i kdyz nepopiram ze i urcitou motivaci dostat se tam).Me se libi MCR hlavne v tom,ze si kazdy muze vybrat s cim pojede a proste jede.Nove tridy jsou i nova stava a ja jsem zacinal na WRC a ted jdu postupne dolu a klidne budu jezdit i s historikama(az budou Wink ).

To ze hodne lidi jezdi se subaru se mi sice taky moc nelibi(preci nechci aby s mojim subaru jezdilo hafo dalsich lidi ne? Wink Smile ),ale jak rikam je to jejich svobodna volba.A muzu se pridat k M.Koziskovi,ze tem v predu je prakticky jedno s cim jedou z hlediska rychlosti.

Me by se spis libilo,kdyby byly omezen spis jen pocet WRC v tymu,treba na 5 ci by se to mohlo odvijet od poctu clenu(treba pocet clenu/3 a zaokrouhleno dolu).Zbytek nizsi tridy.

To jsem se ale rozepsal Shocked ,tudiz omluvte dlouhe psani,ale tak nejak to ze me vse vypadlo. Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: po duben 03, 2006 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
Jsem tehoz nazoru jako Mirek,jednak tyma ma uz champ a MCR je podle me trochu jina soutez.A podle me je to az zbytecne komplikovany.Zvyhodneni tovarnich tymu by bylo spis velke negativum(i kdyz nepopiram ze i urcitou motivaci dostat se tam).Me se libi MCR hlavne v tom,ze si kazdy muze vybrat s cim pojede a proste jede.Nove tridy jsou i nova stava a ja jsem zacinal na WRC a ted jdu postupne dolu a klidne budu jezdit i s historikama(az budou Wink ).

To ze hodne lidi jezdi se subaru se mi sice taky moc nelibi(preci nechci aby s mojim subaru jezdilo hafo dalsich lidi ne? Wink Smile ),ale jak rikam je to jejich svobodna volba.A muzu se pridat k M.Koziskovi,ze tem v predu je prakticky jedno s cim jedou z hlediska rychlosti.

Me by se spis libilo,kdyby byly omezen spis jen pocet WRC v tymu,treba na 5 ci by se to mohlo odvijet od poctu clenu(treba pocet clenu/3 a zaokrouhleno dolu).Zbytek nizsi tridy.

To jsem se ale rozepsal Shocked ,tudiz omluvte dlouhe psani,ale tak nejak to ze me vse vypadlo. Wink


přesně tak jak to napsal Vraťa bych ten systém viděl ...
MČR je národní soutěž a nebudou se zde zavádět žádné tovární teamy a s toho vyplívající výhody.
Ale systém použit být může .. tzn. nasazení teamu v třídě wrc bude omezen a počet nominovaných zůstane.
Musí se ovšem zvednout počet členů minimálně na 6 a to tak aby byly pro nominace vždy 2 jezdci v každé třídě.
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 9:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasoval sem ne pro tovární tým.V takto prestyžní soutěži se chci prezentovat se svým týmem. Když zaplatím licenci za tým tak NE za Peugeot či Subaru ale pouze za" S.A.D.A.C." Co se týká omezení vozu WRC jsem jednoznačně pro . Klidně pojedu přiští ročník s N4 ale vůz se kterým pojedu bych si rád vybral. To v každém případě žádné omezování ve vyběru vozů. Ale pro určitá pravidla a redukci vozů WRC sem 100% pro. Twisted Evil Twisted Evil Už se těším až se všichni dohodnem na vyhlášení MCR.
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako sice je hezke ze omezite pocet WRC pro team, ale zaprve, tim nezabranite nekomu aby jezdil se subaru(o to tu myslim slo)a z druhe pak staci vytvorit team a jet s WRC, a potom me teda zajima jak se budou hlasit nove teamy do MCR kdyz se to bude muset platit?A to i B licence.


Jinak ja jsem pro akorat nikdy nevytvorime idealni situaci a vzdycky se najde nekdo komu se neco nebude libit, doufam, ze to nebudu furt ja Rolling Eyes


edit: Jeste si myslim ze ten system jak psal Vrata s tim pocet lidi/3 je velika vyhoda pro pocetne teamy, at ma kazdej stejne WRC.


edit2: Jo a abych se vyjadril k tem tovarnim teamum tak to nejde nic vybrat, protoze kdyz vyberu NE=> tak zase budou keci ze je moc Subaru(proste genialní), ANO=> budou keci ze nemuzou jet s tim cim chtej a vyserou se na to.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasoval jsem ne, myslím, že našemu soutěžení by to ani v nejmenším neprospělo.Je to zbytečné omezení...nevím jaký je důvod něco takového zřizovat, jestli je to tady věčně diskutované téma množství Subaristů, tak je to směšné....mě osobně je jedno s čím kdo jezdí, spíš mě naopak potěší, když pojedu někoho právě s Impou.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak já jsem dal každopádně ANO pač bych chtěl nějak oživit rbr ale jak to tak vidím tak to asi nebude jenom tak jednoduchý ale at si říká kdo co chce jedině udělat nějakej ještě jinej pohár v MS ale to asi těžko pač tomá už Tommy. Vono kdyby se něco uskutečnilo tak by to bylo príma aspon to s těma financema pro team.Aspon to by se mi líbilo
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEPANEK Vladimir





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: dotaz na zastánce továren Odpovědět s citátem

dal jsem sice ano, ale po uvážení si tím nejsem jistej. jsem sice nováček co má jen MČR B a odejel jenom jeden sprint, ale zajímalo by mě, jak chtete zvýhodňovat tovární týmy? myslím že tovární tým hiudaje by byl spíš v nevýhodě atd. Jak by se nominovali jezdci do továrního týmu? to jako nejlepší 3 subaristi by jezdili továrnu subaru? a když nikdo nejezdí s Mitsubishi tak nebude tovární tým? Question Question

_________________
dochvvv
Příspěvek Zaslal: čt duben 06, 2006 13:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NE:
taky si myslím že do MČR tovární týmy nepatří. Ať si každej jezdí s čím chce, třeba Su v baru...
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ANTOS Michal





Založen: 04. 12. 2005
Příspěvky: 18

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NE: taky si myslím že do MČR tovární týmy nepatří. Ať si každej jezdí s čím chce, třeba Su v baru...

Neni co dodat.
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 3:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tovární teamu se mě moc netýkají ,ale mělo by fungovat myslím to ,že team bude jezdit jednu značku pro třídu : např. WRC - Škoda ,JWRC - Mitsubishi ,N4 - Škoda .
Mělo by to být trochu o pořádku v teamu a ne že každej jede s tím co ho zrovna napadlo .V teamu máme dva testovací jezdce ,kteří občas krotí jiné značky a nováčky ,kteří se připravují na přechod na auto s kterým jede team.Ale todle by si měly ošéfovat manažerové.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme