Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování o tovarních teamech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro TOVÁRNÍ TEAMY ???
ANO
26%
 26%  [ 11 ]
NE
73%
 73%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím S Honzou, ostatně jeto náš šéf Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 13:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALENTA Jan napsal:
Souhlasím S Honzou, ostatně jeto náš šéf Very Happy
Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Honza můj šef není ale i kdyby byl tak s ním v tomto nesouhlasím protože bych nechtěl nikoho ve svem tymu nutit s čim má jet. Mam ve svem tymu 2 kluky co jezdí s P307 a nedovedu si představit že bych jim nařizoval pojedeš se Subaru!!! Asi bych se s nimi musel rozloučit a tým rozpustit což se mi ted kdy se mi tvoři celkem silnej tym a připravujem se na další sezonu nechce. Twisted Evil Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 0:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
No Honza můj šef není ale i kdyby byl tak s ním v tomto nesouhlasím protože bych nechtěl nikoho ve svem tymu nutit s čim má jet. Mam ve svem tymu 2 kluky co jezdí s P307 a nedovedu si představit že bych jim nařizoval pojedeš se Subaru!!! Asi bych se s nimi musel rozloučit a tým rozpustit což se mi ted kdy se mi tvoři celkem silnej tym a připravujem se na další sezonu nechce. Twisted Evil Twisted Evil

No pravda je, ze neni bezne, aby se v jednoum tymu starali o vic aut, ale proc ne u neutralnich nazvu, ale zase aby tym Hjundaj Killers jezdili s Tojotama je divny Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
BRUDER Martin napsal:
No Honza můj šef není ale i kdyby byl tak s ním v tomto nesouhlasím protože bych nechtěl nikoho ve svem tymu nutit s čim má jet. Mam ve svem tymu 2 kluky co jezdí s P307 a nedovedu si představit že bych jim nařizoval pojedeš se Subaru!!! Asi bych se s nimi musel rozloučit a tým rozpustit což se mi ted kdy se mi tvoři celkem silnej tym a připravujem se na další sezonu nechce. Twisted Evil Twisted Evil

No pravda je, ze neni bezne, aby se v jednoum tymu starali o vic aut, ale proc ne u neutralnich nazvu, ale zase aby tym Hjundaj Killers jezdili s Tojotama je divny Smile


No todle je vše o názoru a můj je ,že ve třídě by měli jet všichni se stejnym náčiním ,ale jsme virtuální teamy tak si dělejte jak myslíte ,já preferuji co největší přiblížení k realitě (možná to bude vypadat jako ,že jsem diktátor a despota ,ale výsledek sezony mluví za vše) . Laughing Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proberem to na srazu, ale co znamena "že ve třídě by měli jet všichni se stejnym náčiním"? Jako ve WRC vsichni s WRC a v eN vsichni s eNkama? To jsem asi blbe pochopil ze jo Smile nebo ve WRC vsichni s Mitsubishi WRC, ale to pak ale je Mitsubishi Cup a ne MCR

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Proberem to na srazu, ale co znamena "že ve třídě by měli jet všichni se stejnym náčiním"? Jako ve WRC vsichni s WRC a v eN vsichni s eNkama? To jsem asi blbe pochopil ze jo Smile nebo ve WRC vsichni s Mitsubishi WRC, ale to pak ale je Mitsubishi Cup a ne MCR


Nenene ,špatně pochopeno ,vše bylo myšleno v teamu ,nikoli v celém startovním poli.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme