Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvuky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VONDRA Honza napsal:
Nemá nikdo odkaz ke stažení na ty fanoušky jak ve hře fandí ?? hledal se na bh motorsportu, ale nic sem nenašel.


Takže... na bhmotorsports to je!!! Smile http://www.bhmotorsports.com/download/16756 - je to zde. A opět když si někdo nebude vědět rady tak napište Laughing Very Happy Arrow to me Wink (PS: je to ono)
Příspěvek Zaslal: st únor 24, 2010 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neporadil by nekdo prosim, kde je v audio.ini nebo jinem *.ini polozka zvuku pri rozbitem zamku dveri a volnobehu.
Pokud nekde bokem klepnu, najednou hra zacne rvat vo 100% a je to dost neprijmne, chtel bych to trochu ztisit, prece jen nezijeme na pustem ostrove.
A u volnobehu pri jizde naopak trochu pridat, pokud to jde. Dekuji.

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 04, 2010 1:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KaR32





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Mitsubishi Lancer EVO 9 N4...vlozeni zvuku?? a jak? Odpovědět s citátem

Ahoj,chtel bych nove zvuky k mitsubishi lancer evo 9 N4 instalator na REVO tym a chtel bych navod (podrobny,poucujici) o vkladani ale jestli je to slozite tak pls predem udelejte a zaslete na Rallyeteamnikita@centrum.cz a vyzvednu jinak diky moc cus... Sad Sad Smile Smile
Příspěvek Zaslal: po březen 08, 2010 15:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NYVLT Karel





Založen: 24. 01. 2006
Příspěvky: 143

Příspěvek Předmět: ROZDILNY ZVUK - JIZDA vs REPLAY Odpovědět s citátem

Nazdar lidi. Mám dotaz. Proč mám nepatrně jiný zvuk při replay než při samotné jízdě. Především je to znatelné u enginetransmission.

Ukázka při jízdě: http://www.youtube.com/watch?v=mpWskl8GcoU

Pak jsem jen dal odstoupit, spustil hned replay a nahrál tohle: http://www.youtube.com/watch?v=yn2MJN99tEM

Je to záhada... Zkoušel jsem různé věci v audio.ini, ale důvod jsem nenašel. Je to tak znatelné, že třeba u S1600, kde je transmission mnohem slabší už ho neslyším v replay vůbec.

Předem děkuji za radu. Idea

_________________
Musíš topit voe. A když máš pocit, že to nezatáčí, tak málo topíš.
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli to nahráváš Frapsem tak to je tim. Nahrává v malým datovým toku, pak je ze zvuku blitka. Já to nahrával ve win audio recorder myslim. Zvlášť a pak to spojil s videem.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 23:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

ze zvuku je blitka, když je špatně nastavený zvuk ve Win, konkrétně směšovač zvuku, teda aspoň u mě to tak bylo

každopádně mám dojem, že když už tak obě videa nahrával frapsem, ale proč je pokaždé výsledek jiný Question
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 23:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Re: ROZDILNY ZVUK - JIZDA vs REPLAY Odpovědět s citátem

NYVLT Karel napsal:
Nazdar lidi. Mám dotaz. Proč mám nepatrně jiný zvuk při replay než při samotné jízdě. Především je to znatelné u enginetransmission.

Ukázka při jízdě: http://www.youtube.com/watch?v=mpWskl8GcoU

Pak jsem jen dal odstoupit, spustil hned replay a nahrál tohle: http://www.youtube.com/watch?v=yn2MJN99tEM

Je to záhada... Zkoušel jsem různé věci v audio.ini, ale důvod jsem nenašel. Je to tak znatelné, že třeba u S1600, kde je transmission mnohem slabší už ho neslyším v replay vůbec.

Předem děkuji za radu. Idea


Karle, v ingame.ini sa nastavuje hlasitosť efektov pri replayi. Taktiež to závisí ako máš výstup. Pri 2 reprákoch sa niektoré effekty stratia. V audio ini EnableEQOnCars=true alebo false, zapnutý alebo vypnutý EAX v hre atď Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 8:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na BH je uz nejakou dobu zvuk Lancera N4 od Pyrose(podle me asi nejrealnejsi zvuk Lancera,ktery zatim je v RBR),ale jedine,co mi na tomto zvuku vadi,je to,ze je prilis tichy,proto bych chtel timto oslovit autora,jestli by nesel zvuk nejak upravit nebo zesilit,byl bych mu moc vdecny,protoze je velmi otravne,kdyz musim kvuli jednomu autu davat ostatni zvukove efekty na minimum a naopak.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Primárně je ten zvuk dělaný na to aby si to upravoval přímo ve hře. (před startem kl. F9) a objeví se graf. eq a mixer. EQ - ty údaje jsou uložený v audio.ini a v mixeru si můžeš přidávat/ubírat zvuk čehokoli. Možná se na ty zvuky podívám ještě...je to už dávno Smile Teď si ale dělam na P207 S2000 a zatim mi to nějak nejde.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za rychlou odpoved,vyzkousim to,ale doufam,ze se na to jeste podivas,kdyby ten ekvalizer nepomohl.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si k sobe zkopiroval jen ten soubor toho zvuku s koncovkou .eng,takze ekvalizer mi nejde,ale stejne si myslim,ze by to az tak nepomohlo.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Fraps Odpovědět s citátem

Cau lidi nevite nekdo v cem by mohl byt problem nahraji si video frapsem ale kdyz si ho chci prehrat tak nejde zvuk,a to mam primo ve frapsu zaskrtly jako ze chci zvuk.....predem dekuji za neake info Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 24, 2012 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMRACE.cz





Založen: 14. 09. 2010
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: fraps Odpovědět s citátem

nemáš v nastavení zvuku na počítači zaškrtlej směšovač zvuku,zaškrtni a mělo by ti to jít
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2012 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALNIK Matej





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, nevi tu nekdo jestli zvuk ALS je v audio.ini samotastatne (pripadne jak se jmenuje) nebo ho musi obsahovat uz zvuk auta, ktery pridavam? Jde mi o to, ze mam zvuk Imprezy N12 od Nanamitatsuki a ALS mi tam chybi.

Poradi mi nekdo, jak zvuk ALS pridat?

Diky!

_________________
Spangler | ACTUAL LINUX e-RACING TEAM | spangler.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2012 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NYVLT Karel





Založen: 24. 01. 2006
Příspěvky: 143

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ALS bych řekl, že je součásti zvuku motoru (ENG)

_________________
Musíš topit voe. A když máš pocit, že to nezatáčí, tak málo topíš.
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2012 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
Strana 21 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme