Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Detailni pocasi

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Detailni pocasi Odpovědět s citátem

Vazeni,

pri vytvareni turnaju je ted mozne zvolit si detailne jake je na RZte pocasi. Myslim ze nemusim siroce rozepisovat jak to funguje, jen si dovoluju upozornit na to, ze kazda trat umoznuje jen urcitou kombinaci denni doby / pocasi / viditelnosti - seznam povolenych kombinaci mate primo na formulari pod odkazem ??? (nemusite se bat, otevre se vam v novem okne).

A jeste upozorneni - "Originalni pocasi" neni kompatibilni s texturami pro MCR Nemecko.

VK

P.S. Zalozil jsem vam testovaci turnaj "Test detailniho pocasi" aneb "Falstone 3x jinak", tak si ho zkuste Smile
P.P.S. Jakekoli namety a pripominky jsou vitane, jen pokud maji aspon trosku hlavu a patu Very Happy Chvalit muzete i zmatecne Wink

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 16, 2006 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem založil turnaj ELITA, když jsem zadal chybné nastavení počasí, tak mě to vrátilo a upozornilo na chybu. Potud to je ok a ty otazníky a nabídka v tabulce, ještě vychytanější, klobouk dolu. Ale co mi to smazalo, byly přejmenované erzety, a skočily tam samozřejmě originální názvy. Což je sice prkotina, ale škoda, příště si dám majzla. Možná by i ostatní uvítali, kdyby šla nějaká zpětná kontrola-úprava, protože když se klikne na turnaj dokončit, pak není návratu.

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Založil jsem turnaj pro kontrolu originálního počasí a nepustí mě to do něj. Dal jsem tam všechny RZ, který jsou momentálně dostupný při vytváření turnajů. Hlásí to nesprávné počasí v tracksettings.ini. Tak jsem tam dal originál tracksettings.ini a nainstaloval rally školu2, Strýčkovy, reversed1, Sosnovou, reversed2,3 a Příbram2. Takže by měl bejt tracksettings.ini v pořádku, ale pořád mě to nepustí. Při vytváření to žádnou chybu s počasím nehlásilo. Takže je chyba v kontrole nebo ve formuláři pro vytváření? Asi se většina turnajů zakládá bez kontroly počasí, ovšem to si pak může nastavit každej co chce, klidně může mít všude jasno průzračno, i když je nastavena mlha jako mlíko nebo polární záře.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne leden 13, 2008 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme