Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Camera Hack v3.0
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja pri pohledu z kabiny jezdce nemam, tudis ani ruce, musim dat pohled z venku a cam hackem jit dovnitr auta, pak jsou sice textury interieru trochu mene kvalitni, ale jezdec tam je, treba se da nejak zapnout v ini souboru, aby byl i v interieru, ale neprisel jsem na to jak
Příspěvek Zaslal: po březen 01, 2010 17:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROUBICEK Martin





Založen: 09. 11. 2008
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc prosim o pomoc, vložil sem si CamHack do kořenový složky a pokaždý, když ho pustím, tak se mi ukáže že program neodpovídá .. prostě nefunguje .. dx8vb.dll sem vložil i do system32, ale furt neodpovídá, neví někdo co s tím? ( Windows 7) Crying or Very sad

_________________
Power is not everything!
Příspěvek Zaslal: pá březen 05, 2010 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3134

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: pá březen 05, 2010 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj...bylo tady načato pozastavení videa v replay a že se to musí udělat přes RBR.dll můžu se zeptat kde toto najdu a co tam pak pozměnit aby to šlo pozastavit??díky
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PUPIK Tomas





Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo třeba kdyby to šlo tak zkusit nějakou pauzu v camhacku jestli by to šlo...díky všem moc...
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wuwear





Založen: 16. 05. 2010
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim mam problem z cam hack 3.0 za boha ho nemuzu spustit furt neodpovida a pritom sem to delal podle toho navodu fkt nwm co stim docela rad bych si zmenil pohled.diky za rady
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHUM Lukas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš tam tu knihovnu potřebnou?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 27, 2010 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
hojte , da dneška mi šel camhack uplne bez problemu ale nevim proč ale když zmáčknu čislo 5 ( za normalniho fungovaní to bylo tlačitko pro hozeni puvodniho pohledu ze hry ktere je nastavene v jmenoauta.ini ) začne se auto vzdalovat a vzdalovat až kajsi so luhu a háju cca 2km od auta

zkoušel jsem taky vymazat soubory config a wiews ale nepomohlo


EDIT: už jsem to vyřešil, chtel jsem tenhle post smazat ale necham ho kdyby se nekomu neco podobneho stalo, bylo to tím že jsem mel v připojeny volant a v nastaveni ovladani byl taky volant ale u doprava a doleva jsem mel nastavene šipky klavesnice, to jsem tedy smazal a už vše fakčí

EDIT2: nechapu to ale už zase to dela, víte jak si mužete přepnout umisteni kamery na čislech (nad pismenama na klavesnici) 1-9 , tak ten popsany problem mam jen u pohledu na čislech 1,2 a 3 , na tech ostatnich to funguje ale opravdu netušim co to dela, když u techto pohledu cokoli zmačknu ( 2,4,6,8,5 ) kamera si lita jak na leteckem dni Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
19Patrik93





Založen: 27. 08. 2013
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Caute mám problém. Mám nainštalované RBR World všetko ide až na jednu vec CamHack. Aj CamHack funguje všetko beží bez problémov ale neviem kde je chyba keď si chcem nastaviť kameru na prednú kapotu kameru môžem nastavovať len pomocou 8, 5, 4, 6 a to je všetko a keď použijem niektoré z týchto čísel tak kameru mi posunie o poriadny kus takže kameru presne nastaviť neviem...vedeli by ste mi stým poradiť? Vopred ďakujem
Příspěvek Zaslal: út srpen 27, 2013 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

s + - ideš dopredu dozadu, a rýchlosť nastavuješ v Control settings..... po stlačení nulku ( 0 ) môžeš s myšom točiť do okola.... 8,6,4,2 - hore, dole, dolava, doprava a s 5-kou centruješ.... zastaviť, zrýchliť, spomaliť netuším ako, to mi nefunguje.....
Příspěvek Zaslal: út srpen 27, 2013 17:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám dotaz jako pár lidí předemnou tady už, ale nikdo na to nereaguje. Dělal jsem teď reinstall windows na 7čky 32bit a chtěl jsem zprovoznit CamHack. Vše jsem dělal podle návodu jak je kousek nahoře od Míry Kovaříčka. Tedy knihovnu mám aktivovanou přes příkazový řádek. Ovšem když spustím CamHack, tak mi naběhne to okno CamHacku, ale když do něj najedu myší nebo s tím chci cokoliv udělat tak mi to píše že program neodpovídá a celý se prostě sekne. Neví tedy někdo co s tím? Za rady předem díky Wink

EDIT: Tak už mi to funguje, díky Tomáši Uherovi, který mi poslal video. http://www.youtube.com/watch?v=iUv4z6BVBlA
Udělal jsem to v tom stavu nouze jako bylo v prvním návodu a poté ještě normálně v Windowsu podle tohodle návodu a už to běží jak má! Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 13, 2014 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DRANCA Rares





Založen: 16. 10. 2012
Příspěvky: 1
Bydliště: Botosani,Romania

Příspěvek Předmět: Windows 8 Odpovědět s citátem

Hi!
I installed camhack on windows 8,it opens,doesn't freeze but when i try to use it in the game it doesn't work.
I pressed on every key but it's hopeless!
Thank you!
Příspěvek Zaslal: út leden 26, 2016 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme