Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY WALES
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
JANKŮ Petr napsal:
Very Happy No super, tak zkusim se mrknout prist tyden na ty procesy, ted je mi to stejne jedno. Teda tohle sem si fakt nezaslouzil... me kazdej predjede, ale seru na to, je to na pic... ani mi tady nikdo neodpovi jestli se to muze odjet offline... ale na to seru
Ser na pocitac, akorad si kazis oci. Je jaro, vyjdi do ulic. Teda ne v pondeli s mavatkem, to bys mohl dostat na budku.

Hehe mas zlutou kartu! Very HappyVery Happy

Jo jasne ze vim ze se to ma jet online, ja jsem spis cekal, ze by me treba nekdo mohl vyjit vstric, replaye bych mohl poslat vsechny na kontrolu... Asi sem chtel prilis

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 27, 2006 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Skorpion"]
Hrouda napsal:

Hehe mas zlutou kartu! Very HappyVery Happy

Jo jasne ze vim ze se to ma jet online, ja jsem spis cekal, ze by me treba nekdo mohl vyjit vstric, replaye bych mohl poslat vsechny na kontrolu... Asi sem chtel prilis


Já to chápu jak to myslíš ,ale udělaj to jednou a zachvíli to budou chtít všichni a je to celý v prdeli .A dělat vyjímku a zrovna v tvém případě by mohl opravdu někdo chápat jako protekci (seš moc dobrej nato aby si toho nikdo nevšim).

Můj názor - nikoli pořadatelů !!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 27, 2006 13:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="BITTNER Jan"]
Skorpion napsal:
Hrouda napsal:

Hehe mas zlutou kartu! Very HappyVery Happy

Jo jasne ze vim ze se to ma jet online, ja jsem spis cekal, ze by me treba nekdo mohl vyjit vstric, replaye bych mohl poslat vsechny na kontrolu... Asi sem chtel prilis


Já to chápu jak to myslíš ,ale udělaj to jednou a zachvíli to budou chtít všichni a je to celý v prdeli .A dělat vyjímku a zrovna v tvém případě by mohl opravdu někdo chápat jako protekci (seš moc dobrej nato aby si toho nikdo nevšim).

Můj názor - nikoli pořadatelů !!

Howgh.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 27, 2006 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hehe mas zlutou kartu! Very HappyVery Happy


No jo, nekdo ma zlute pohary, nekdo karty. Kdyz budes chtit, meuzeme neco vymenit Very Happy

Ber to asi tak, ze v rally nezalezi jen na schopnostech jezdce, ale i na technice. A ty tuto soutez nedojedes z technickych duvodu. Ja to chapu, pred mesicem me zlobil kompl a taky jsem musel v pulce turnaje odstoupit a prisel jsem tak minimalne o 15 bodu, ktere mi budou na konci hodne chybet.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 28, 2006 8:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nene, to jsi to spatne pochopil... Ja jsem to dojel... Ale jenom diky tomu, ze me nechal Vrata jet na svem PC. Nemel jsem zadnej trening, protoze jsem resil to zkurv.. pripojeni. Takze prvni etapa ztrata nekde 50 sekund. A to byli uplny pitomosti, jako hodiny, nedobrzdeny zatacky. Proste jsem nebyl zvyklej na cizi prostredi a navic tam byl jeho spolubydla, kterej porad neco mlel a tak jsem se asi taky uplne nesoustredil.. Druha etapa byla uplne dobra, uz jsem stahnul ztratu na 20 sec a pak to prislo. Uz jednou jsem mel krizovku, protoze jsem malem skoncil ve stromu. Ale ne svoji vinou, ten volant proste SAM OD SEBE zatocil... No a to se mi stalo i na Harwood, ale tam me to vyhodilo uplne z otimalni stopy a nevesl jsem se na most. Sem byl tak nasranej, ze jsem mel sto chuti to na skole2 zariznout do stromu, protoze britanii jsem mel vyhrat, nic jinyho bych nebral. Tohle jsem si nezaslouzil... Jeste me napadlo, podat zadost o reset kvuli tomu, ze mi sam zatocil volant Very HappyVery Happy Ach jo A ten volant to neni vymysl, kdybych to nedojel na ruce, tak to klidne priznam, ale tohle nebyla moje chyba Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom volantu to psal Vrata v komentarich. Holt smolik.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

wally a spol:Dovoluji si upozornit,ze na posledni rz v GB tj. rally skola 2 je spatne nastavena penalizace - kazdy na ni dostal 20 min!!!! jsem se divil proc na Toma Koleckare na predposledni rz ztracim 5 min a na nasledujici vedu o 16 min.Takze by s tim panove asi chtelo neco udelat Shocked

PS: jo a s tim volantem je to pravda,ja si to nasledne overil na sve jizde.A tu Petrovu krizi jsem videl taky.Bohuzel je ale smutna vec,ze je to takovy nedokazatelny.Jako na replayi je to videt,ale vypada to jako kdyz jsi total nemehlo.A nevim vubec proc se to najednou u me vyskytlo,musim to nejak vyresit Confused

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Nene, to jsi to spatne pochopil... Ja jsem to dojel... Ale jenom diky tomu, ze me nechal Vrata jet na svem PC.
Tak to mas dobry, me tehda, kdyz me zlobila pecka, Vrata dojet nenechal Sad
Skorpion napsal:
Nemel jsem zadnej trening, protoze jsem resil to zkurv.. pripojeni..
Ale notak, takovy mistr potrebuje jeste trenink Very Happy
Skorpion napsal:
Ale ne svoji vinou, ten volant proste SAM OD SEBE zatocil... Sem byl tak nasranej ...protoze britanii jsem mel vyhrat

To je fakt pech, ale to jsou ty technicke potize, jak jsem psal. Koukni na Solberga v argentine, zase mu to auto zlobi, lepi to izolepou, ale nevzdava to. Je to bojovnik, jako ty, my ti verime, tvi fanousci na tebe hledi, jsi nas Exclamation
Taky se mi stava ze jedu na tutovy vysledek a neco se blbe zvrtne. Pak jsem taky nasr*, nespim, propadam depresi, jim cokolady a trpi tim muj soukromy i profesni zivot. Jeste ze mam sefa az v praze a nevidi jak cely den v praci sedim a placu. Ale jednou budu silny jako ty

p.s. Vasku, toto neni off-topik Skorpik potrebuje povzbudit a to sem patri, prece nebudeme zakladat extra psycholigickou poradnu Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi.....to nemáte na mě.....včera jsem to poprvé jel u sebe doma.....už jsem si pořídil totiž net domů...jinak jsem to jezdíval u Mike v herně......no a jedu závod, bojuji o 5.místo celkově.....a pak mi to spadlo...nic, v klidu, zažádám o reset a bude to ok.....jenže já hlava děravá jsem si na comp nenahrát tu knihovnu *.dmp.......takže svoji blbostí jsem skončil.......to pak člověka teprv mrzí......
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsem rad, ze mam sveho fandu Very Happy RAC rally je skoda, ale kdyby to byla ta nejhorsi vec, ktera me v zivote potkala, tak by ten zivot byl az moc jednoduchej... Ted prijdou asfaltove rally a to budu namydlenej... Ale porad jeste nevim co jako mam delat s tim pripojenim, nemuzu u Vrati jezdit porad a navic pak kdyz jdem do hospody, tak to vypada na bitku mezi nim a mym spolubydlou, takze situace houstne... Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VLADYKA Dan





Založen: 30. 08. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, nevíte proč to zase píše trať neodpovídá originálu? ,když vytvořím turnaj z Anglie?
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
wally a spol:Dovoluji si upozornit,ze na posledni rz v GB tj. rally skola 2 je spatne nastavena penalizace - kazdy na ni dostal 20 min!!!! jsem se divil proc na Toma Koleckare na predposledni rz ztracim 5 min a na nasledujici vedu o 16 min.Takze by s tim panove asi chtelo neco udelat Shocked


Musím se připojit. Mě to dokonce stojí jeden flek a jeden bod... Když už jsem to tak zdrbal...
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to já klest o 3 místa, a ani nemusím říkat jak mě to s... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 9:56
Návrat nahoru
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: KOLECAKR Tomas Odpovědět s citátem

JJ je tam nějaká chybka protože místo 5 min.penalizace je rázem 25 min. a stálo mě to asi 5 míst.(ikdyž jsem si toho všiml až druhý den pač ten večer když jsem to jel mi to bylo uplně jedno Very Happy Very Happy Very Happy ) takže rally scholl 2 budu hodně prodávat. Sad

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 13:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A cos na te rally skole 2 vyvadel?Jsi mel jisty druhy misto.. Smile Jsem si rikal jak se to podelalo.ze s 15min penale neni sance na lepsi umisteni a nakonec jsem 2 Shocked

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme