Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

potřebuju poradit

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: potřebuju poradit Odpovědět s citátem

Chci jezdit mčr , tak jsem si stáhl přihlášku vyplnil jsem jí a poslal na ten email co bylo u toho a asi 2 týdan čekam a nikdo mi nedá vědět. Jak se dozvim žemě vzaly ??? ( přihlášku jsem si vzal mčr ,,B" ) poraďte prosim co s tim .... Sad
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 8:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: potřebuju poradit Odpovědět s citátem

Chamula Michal napsal:
Chci jezdit mčr , tak jsem si stáhl přihlášku vyplnil jsem jí a poslal na ten email co bylo u toho a asi 2 týdan čekam a nikdo mi nedá vědět. Jak se dozvim žemě vzaly ??? ( přihlášku jsem si vzal mčr ,,B" ) poraďte prosim co s tim .... Sad


vydrž udělám to .. neboj
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 8:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdyžtak odepište na můje icq 309405549.... protože na foru moc nejsem .. Díky
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme