Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

pády hry
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: pády hry Odpovědět s citátem

V poslední době mi hra neustále padá. Confused Stane se tak většinou při mistráku a v 99% případů po řádném dojetí RZ a pokusu o start do další. Mám nainstalován nejnovější plugin i knihovnu, přesto to pořád padá. Má někdo radu, případně podobnou zkušenost? V singl závodech je vše stabilní. Díkec K.Arno
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Taky pady Odpovědět s citátem

Musim se pripojit, taky me hra posledni dobou zacla padat, spojuji si to s novym pluginem. Prijde me navic, ze pres RBRdll to je snad jeste horsi. Pada to stylem, ze se to sekne, ale neskoci do oken. Pomaha pouze restart compu.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 11:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: pady Odpovědět s citátem

ano, pripojuji se i ja, pada mi to tak (jak pise Karel) i tak (jak pise Petr). s nicim si to nespojuju, ale je fakt, ze posledni dobou jsem tento problem zaznamenal hodjne Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi to padá častěji, ale i zamrzává při přihlášení do turnaje, hudba se kousne a trvá to tak 5 -8 s než vstoupím do turnaje. Pak už je to ok

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj taky mi to poslední dobou padá Sad Hlavně v MČR Surprised
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: pady hry Odpovědět s citátem

To skoro zamrznuti pri startu turnaje si spujuji s duslednejsi kontrolou nastaveni novyho pluginu, to by bylo ok, horsi to je pri skutecnem zamrznuti uprostred RZ. Tezko rict, jestli se da z .dmp souboru vycist, kde je chyba, ale uz by to mozna stalo za nejaky opravny patch. 0.80 byla uplne v pohode, zase 0.85 je mnohem vymazlenejsi a tohle ja asi dan za to.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: pady hry Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
To skoro zamrznuti pri startu turnaje si spujuji s duslednejsi kontrolou nastaveni novyho pluginu, to by bylo ok, horsi to je pri skutecnem zamrznuti uprostred RZ. Tezko rict, jestli se da z .dmp souboru vycist, kde je chyba, ale uz by to mozna stalo za nejaky opravny patch. 0.80 byla uplne v pohode, zase 0.85 je mnohem vymazlenejsi a tohle ja asi dan za to.



Jestli dan za lepsi kontrolu ma byt pad hry a nasledne odstoupeni z turnaje,tak nevim. Ono to totiz mnohdy ani dmp soubor nevytvori, tak nei z ceho cist Sad Ja jsem se timhle problemem propad o tri mista v S 1600 a to opravdu zamrzi. Confused
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 14:16
Návrat nahoru
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spouštíte to přes RBRDll.exe ??? Nemyslím, že je pravda, že je to horší. U mě se to zlepšilo, i když nevím, teď pojedu sprint - uvidíme...nechci to zakřiknout Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Taky pady Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Musim se pripojit, taky me hra posledni dobou zacla padat, spojuji si to s novym pluginem. Prijde me navic, ze pres RBRdll to je snad jeste horsi. Pada to stylem, ze se to sekne, ale neskoci do oken. Pomaha pouze restart compu.

Tohle dost často dělaly ovladače na zvukovku Audigy
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

možná i otázka pro Wallyho : msvcr80.dll vs. Xp sp1 - rozdíl Home Edition vs. XP Profi (to je ale blbost), možná ty service packy... Question
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Spouštíte to přes RBRDll.exe ??? Nemyslím, že je pravda, že je to horší. U mě se to zlepšilo, i když nevím, teď pojedu sprint - uvidíme...nechci to zakřiknout Smile


jj já to spouštím přes rbrdll.exe ale stejne to vubec nepomaha Sad
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Plugin 0.85 Odpovědět s citátem

Myslim, ze se zvukovkou by to souviset nemelo, i ,kdyz ani nevim co mam za typ (neco integrovanyho). V pluginu 0.80 me hra vubec nemrzla, v jeho nastupci 0.85 se me to obcas stane, bohuzel vetsinou pri turnajich, kde jede vic lidi, coz je samozrejme MCR nebo EURO. Zase to ale neni tak hrozny, jenom ze jsem na to nebyl pred tim vibec zvyklej.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: Plugin 0.85 Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Myslim, ze se zvukovkou by to souviset nemelo, i ,kdyz ani nevim co mam za typ (neco integrovanyho). V pluginu 0.80 me hra vubec nemrzla, v jeho nastupci 0.85 se me to obcas stane, bohuzel vetsinou pri turnajich, kde jede vic lidi, coz je samozrejme MCR nebo EURO. Zase to ale neni tak hrozny, jenom ze jsem na to nebyl pred tim vibec zvyklej.



Mě to taky nikdy ve starym pluginu nepadalo. Pak jsem ale nainstaloval novej plugin (0,85) a knihovnu RBRdll a je to v pr... Při startu turnaje to na chvíli zamrzne, zvuk se jakoby zasekne a trvá několik okamžiků než se to opět rozjede. V samotné hře pak zvuk chrochtá a nejhorší jsou ty pády. Takový problémy jsem nikdy neměl. Jak je vidět, nejsem sám, nemělo by se to začít řešit ???
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Plugin 0.85 Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Myslim, ze se zvukovkou by to souviset nemelo, i ,kdyz ani nevim co mam za typ (neco integrovanyho). V pluginu 0.80 me hra vubec nemrzla, v jeho nastupci 0.85 se me to obcas stane, bohuzel vetsinou pri turnajich, kde jede vic lidi, coz je samozrejme MCR nebo EURO. Zase to ale neni tak hrozny, jenom ze jsem na to nebyl pred tim vibec zvyklej.



Mě to taky nikdy ve starym pluginu nepadalo. Pak jsem ale nainstaloval novej plugin (0,85) a knihovnu RBRdll a je to v pr... Při startu turnaje to na chvíli zamrzne, zvuk se jakoby zasekne a trvá několik okamžiků než se to opět rozjede. V samotné hře pak zvuk chrochtá a nejhorší jsou ty pády. Takový problémy jsem nikdy neměl. Jak je vidět, nejsem sám, nemělo by se to začít řešit ???

No to mě to taky koktá na začátku, při připojování, pak je ale už klid
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Zvukovka Odpovědět s citátem

Romane prosim te, ted me porad ta zvukovka vrta hlavou. Jaks to s ni vyresil? Abych mohl vyloucit jednu z moznych pricin padani. Dik
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme