Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jaka RZ je nejobtížnější
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaka RZ je nejobtížnější
Pirka Menoko
35%
 35%  [ 85 ]
Joux Plane
18%
 18%  [ 44 ]
Mineshaft
33%
 33%  [ 80 ]
Diamond Creek II
11%
 11%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 237

Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Jaka RZ je nejobtížnější Odpovědět s citátem

Schválně jako RZ považujete za nejobtížnější? Já ososbně zákeřnou Pirku Menoko..
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ani jednu z techto 4. Mineshaft mam docela rad, driv jsem ho nenavidel. Joux Plane me bavi, ale casto bouram. Pirka je super, fakt me bavi jako skoro vsechno Japonsko. A DC 2 je vazne pruser, teda ted uz to je lepsi, ale stejne tam rad kutalim sudy...

Ty vyjimky na Japonsku jsou Noiker a Noiker 2, specialne dvojka je moji nocni murou, tu jsem dokoncil za posledni pulrok v turnajich snad jednou. Bohuzel si neumim porucit a zpomalit... Pak jeste nemam vubec rad Hualapai Nation, Prospect 2, Green Hills, oba Harwoody a Bisane!

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě nejvíce obtížné RZ jsou Noikiery (obzvlášť za mokra), a nesnášim East - West.... Jinak si všechno zajedu rád....

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Narozdil od Martina Dorotky já Noikery miluju a bylo to asi vidět i v euru Laughing Laughing ale dodnes neumím zajet Mineshaft ten mi dělá opravdu problemy a vůbec všechny Australské RZ sou pro mě hrozbou. Tam se to prostě musí umět. Twisted Evil Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 16:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já vůbec nemam rád oba Tannery...je to pro mě jenom trápení! Naopak v Japonsku mam rád Noikery a Sipirkakim. Americký erzety mi nevyhovujou hlavně kvůli špatnýmu rozpisu, podle kterýho si nemůžu dovolit jet na krev.


Mrzí mě, že nemam žádnýho souseda, co by byl stejnej rally maniak jako já. Napsal bych všechny erzety a používal ho jako mitfáru Laughing
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy jsem si nepotykal s Harwood Forest. To je taková rozháraná erzeta, naopak Chrirdonhead nebo Sheperds Shield jsou pěkné srdcovky. No a úplně nejvíc můžu asfalty.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak mezi méé nejhorší RZ patří celá australie takže jsem pro každý ví Very Happy
A mezo mi oblébený je jednoznačně celá francie tam si hodně věřím oproti Australii a USA to nemusím taky Sad
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nesnasim Francii - asfalt, potom taky komplet protinozce (Australii) a nemusim USA. Nejradsi mam GB.
Příspěvek Zaslal: st květen 03, 2006 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Nesnasim Francii - asfalt, potom taky komplet protinozce (Australii) a nemusim USA. Nejradsi mam GB.


Těžká volba z těch co jsi vypsal ,já mám nějvětší problém s japonskem ,kenkrétně Noiker na mokru oba směry a sprint Tanner obousměrně. Vše ostatní nějak zvládám.
Dřív mě tyto tratě tolik nevadili ,ale s Nkem je problém ve výkonu a brždění.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 04, 2006 6:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jestli můžu taky něco napsat tak mám rád asfalt, nejradši mám Joux Verte 2 a moc nemusim Joux Plane, potom si také rád zajedu Japonsko narozdíl od jiných mám rád oba Noikery obzváště dvojku, i když tam se při rychlý jízdě jen těžko neudělá chyba. Nemám rád komplez austrálii, jak psal Martin to se musí umět (z tech boulí kolem cesty jsem vždycky ve stresu a když si dávám velkej pozor tak stejně většinou nějakou trefim) a já se zrovna za umělce v Austrálii nepovažuju, navíc mi to v Austrálii a v Anglii nejvíc padá takže to radši moc nejezdim
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to ostuda, ale musel jsem si nejdriv zjistit ktere to jsou Embarassed Porad si nektere podle nazvu nepamatuju.
Jinak nejvic nemam rad Ameriku, ktera je do rally her protlacena jen z komercnich duvodu kvuli prodejnosti v USA. Vyjimkou je jen ta klikata lesem (Prospect Ridge?). Finsko jen s Mikkovy snowmodem, jinak projizdet metrovymi zavejemi je divny a navic to zahadne velke poskozovani. A nejvic se mi asi libi Australie. Pekne to tam klouze a da se tam jezdit hezky smykem jen pomoci pedalu. Jo a z toho vyberu jsem vybral Mineshaft

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Těžká tázka , no nesnášim Mineshaft, ale to se časem podá , co můžu jsou rychlé rz v USA a Japonsko to je suprovka, a co nemusim - je pravda říct trchu ta Francie ...... já jsem spíš na šotoliny Very Happy
Příspěvek Zaslal: so květen 06, 2006 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejtezsi je BISANE Smile je narocna na absolutni koncentraci a naprosto presnou stopu... ostatni jsou brnkacky Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 13:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pirka Menoko je pro me nocni mura, obzvlast za mokra. Dalsi neoblibena je East-West 2, nesedi mi tam rozpis - sice jsem si ho uz trosku opravil, ale porad mu na 100% neverim. No a moje nechut k "hairpin-fest" asfaltu je proslula, zato Joux Plane stoji za to Smile

Moje nejoblibenejsi jsou asi Noiker, Prospect Ridge 2 (kvuli srdcarskymu sjezdu v lese) a Sikakama.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co nenávidím je Japonsko kontrétně Noiker 1 i 2,MOc nemusím USA i když v ní tolik nestrácím jako při technických tratích. Laughing Austrálie mě baví až na ty dlouhý RZ.Minehaft je asi nejoblíbenější i když jsem ho nenáviděl. Laughing Bissane je super trať.Celou francii možu jen mě nesedí Jux Plane díky rychlé RZ. Laughing Joux Verte je v pohodě.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme